Jump to content

Camizi

Forumowicze
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About Camizi

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 01/12/1990

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

1,630 profile views
 1. Na obrazku jest gol (czyli potoczny skrótowiec portalu gry-online) Każda gra ma tam swoje ID. Gra oznaczona liczbą 10818 to Codename: Panzers - Zimna wojna http://www.gry-onlin...ra.asp?ID=10818
 2. Ta, TYLKO dzięki tej idiotycznej platformie musiałem męczyć się z uruchomieniem K&L2 z poprzedniego numeru. A kupiłem, żeby pograć na co-op, co i tak nie było możliwe, gdyż należało uruchamiać Steam w trybie offline. -,- Pan Kiler mnie nie interesuje. Strasznie nie lubię tej serii. Czekam na coś innego, nawet na jakąś niszową, ale grywalną produkcję jak Faery z aktualnego numeru.
 3. Tak w końcu podsumowując ten numer... cóż, moim zdaniem pod względem zawartości jest to... najsłabszy numer w tym roku. Publicystyka? Całkiem ciekawy artykuł o 'szczurach laboratoryjnych', ale reszta z lekka miałka. A seria 'ludzie branży' to moim zdaniem w ogóle trefny pomysł. 'Na luzie' wiadomo... jak ktoś buszuje po Kwejku to nie ma tam czego szukać. Ogólnie największą wadą jest chyba zbyt duże nasilenie MMO w tym numerze. GW2 grą numeru... do tego 6 stron na f2p I gratuluję zaskoku z Akaneiro News, który powinien zagościć na łamach pisma ładnych kilka numerów temu. ;] No cóż, zwykle chwalę, w tym miesiącu wręcz przeciwnie, ale większość to widzimisię, więc czekam na następny numer. ps: często widzę, że czytelnicy chcą więcej AR... podczas gdy ja z numeru na numer widzę w ogóle coraz mniejszy sens istnienia tego działu, gdyż tematyka listów jest wałkowana imo w kółko. Smutne lecz prawdziwe.
 4. W trybie offline single działa bez zarzutu. W każdym razie łatwo wyciągnąć wniosek, że winna jest ta kretyńska platforma.
 5. Nie mam jej nic do zarzucenia, aczkolwiek chętnie się dowiem, jakiż to tak rażący błąd popełniłem, że cię tak w oczy kole, że musiałeś walnąć posta i palnąć mi '-1'. ;] Człowiek "óczy" się całe życie, więc nie pogardzę, gdy zechcesz się ze mną podzielić swą niewyobrażalną wiedzą.
 6. Eee... Jak dla mnie pierwsze miejsce w tej kategorii ma Sublustrum. Historyjka, że mucha nie siada. ; p I wciąż czekamy na Gray Matter Z numer ósmego tylko WRC mi przypadło do gustu.
 7. +1 Szpile są teraz tym, od czego zaczynam czytanie numeru. Nie ma czasem tego typu newsów tyle, by poszerzyć tę rubrykę na dwie strony? Coś takiego jest moim zdaniem bardzo ciekawe. ps: Fake'owa okładka ma fajny art. :] Możecie wziąć podobny na numer z recenzją RE6. I Magicke też przy okazji.
 8. Zapewne w edycji HD, więc MDK 2 HD
 9. Na miesiąc jest chyba za free, ale jednocześnie odblokowuje się w sklepiku, więc jak się skończy czas wykupu, to można ją kupić ponownie za punkty, które dostaje się za rozgrywane mecze.
 10. Berlin na głównej na Mistrzach xD http://mistrzowie.org/453640/Ocena-gry-Madagascar-3--The-Video-Game
 11. To i ja podsumuje ^^ HoE - W sumie przyjemna gra. Można chwilę polatać, ale żeby miała mnie przyciągnąć na dłużej to nie SC - Wydaje się być porządną grą. Prawdopodobnie w wolnym czasie, gdy lista gier do przejścia mi się skróci do niej zasiądę. Driver - Moim zdaniem "gra pomyłka". Dla mnie jest ona po prostu... irytująca. Dawno nie trafiłem na produkcję, gdzie byłbym w stanie wymienić tyle rzeczy, które mnie wkurzają. Już wolę po raz enty usiąść do GTA3. Brick Force - Ciekawy pomysł, ale wymaga dopracowania. Running Sheep Tiny Worlds - Na 5 min. wolnego czasu jak znalazł.
 12. I gitara. Odkąd natrafiłem na necie na pomysł, by do pustego słoiczka po majonezie wsadzić budyń waniliowy i zjeść go tak łyżeczką w miejscu publicznym to powstrzymuje mnie od tego tylko to, że w dzisiejszych czasach ludzie się zamiast śmiać, wstawiają cię z łatką "debil" na Kwejku Numer bardzo fajny, Znowu dostaliśmy 3 fajne opowiadanie na płycie - mam nadzieję, że redakcja zrobi z tego mini-tradycję. Tipsomaniak całkiem ciekawy. Powrót moim zdaniem ciekawych i pomysłowych tematów w publicystyce, szczególnie artykuł o gangach w grach (mimo że "ludzie X" z branży mnie obchodzą tyle, co setki innych ludzi mijanych co dzień na ulicy a na kolejną wzmiankę o zakończeniu ME3 "wychodzę"). Jak dla mnie jeden z lepszych, o ile nie najlepszy, numer od kilku miesięcy.
 13. Może kliknij prawym na skrót do gry i z menu kontekstowego wybierz "Uruchom jako administrator"?
 14. Przestań się nakręcać i zanim napiszesz kolejnego infantylnego posta, przeczytaj chociażby cały ten temat, zwracając głównie uwagę na posty Smugglera, bo coś takiego o pomstę do nieba woła. JC2 - gra niedziałająca na systemie WinXP, który zapewne wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród czytelników. Wyobrażasz więc sobie, że dają grę, która nie zadziała ogromnej ilości potencjalnych odbiorców? Ja jakoś nie. Nasz kraj jest zbyt do tyłu za zachodnią częścią kontynentu, by dać taką grę na cover. Oblivion? Empik - aktualnie trwa promo 2 za 1 na PKK. 30 zł i ma się Obliviona i gratis można jeszcze coś sobie dobrać, na przykład Arkham Asylum. ps: 'Jakby' w znaczeniu 'gdyby' piszemy łącznie. Zastosuj czasem przecinek oraz poznaj różnicę między 'tą' a 'tę'. Ale wracając do gier. HoE ładnie podsumował na pierwszej stronie daveNWN. Pudełkowej wersji w życiu bym nie kupił, ale skoro dają do czasopisma... na plus. SC... hmm... gra stara, ale z tych, które się nie starzeją. Jak znajdę czas, to wypróbuję, bo szczerze mówiąc jakoś mnie takie skradanki w szpiegowskim klimacie nie kręcą. Trzecią grą mam nadzieję, że będzie po prostu jakaś przyjemna i grywalna produkcja. Nic wielkiego, ale miłego, takie przeciwieństwo crapu sprzed miesiąca. Kupić już wiem, że kupię. Szykuje się przyjemny zestaw gierek. Jednak mogliby uchylić rąbka tajemnicy, jakie dema będzie można w tym miesiącu przetestować.
×
×
 • Create New...