Jump to content

Daimyo

Forumowicze
 • Content Count

  271
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Daimyo last won the day on August 31

Daimyo had the most liked content!

Community Reputation

19 Neutralna

About Daimyo

 • Rank
  Człowiek

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

922 profile views
 1. A czy nadal masz ten komputer z 2016 składany przez Diriana? https://www.morele.net/inventory/info/UUPpA/
 2. Dziękuję za wyjaśnienie. Tyle impertynencji, od razu wiadomo z czym ma się do czynienia. Do autora, @Sierras P500A lub Lancool II to również dobre obudowy, bardzo ostatnio popularne. Obejrzyj dokładnie wszystkie 3 i sam zdecyduj. Będziesz zadowolony z każdej.
 3. Czym się kierowałeś wybierając tą obudowę jako najlepszą? "to co uważam za najlepsze" spojrzałeś na nią i wiedziałeś, że to ta? Przykro mi ale nie potrafisz się składnie wypowiedzieć i swoje kocopoły jakoś, w jakkolwiek sposób uzasadnić. Ściana tekstu by wyglądało merytorycznie ale niestety tak nie jest. Interesujące, niemniej akurat tutaj nie ma niestety nic sensownego. Przeczytaj sobie to jeszcze raz i weź pod uwagę, że to jest forum i każdy może to przeczytać. Rozsmarowywanie, niszczenie, rozjechanie.... już cie o to kiedyś pytałem. Nie szanują cię w szkole czy pracy? Musisz sobie to kompensować na forum? To w końcu kalkulujesz czy nie? Za dużo zdań na raz, musisz pisać wolniej i bardziej składnie bo sam się gubisz. Ryzena kupiłem i jestem zadowolony bo trafiona sztuka. Dziękuję za pamięć. Michałku, czujesz się lepszy? Koszulka Eton. Uła. Powiedz proszę, buciki gdzie sobie kupujesz? Zachowujesz się jak zwykły kmiotek, takich ludzi traktuje się z góry dlatego rozumiem tą twoją potrzebę o której wspomniałem wyżej. W każdym takim agresywnym poście pokazujesz jaki jesteś słaby i bez refleksji dalej w to brniesz.
 4. Nie potrafisz sobie nawet wyobrazić, że jest sprzęt lepszy lub bardziej opłacalny niż to co sobie kupiłeś i to jest problem. Opinia kogoś kto nic sobą nie prezentuje jest nic niewarta, No powiedz mi, jak to się kończy wojowniku z forum.
 5. W sumie dużo raczej nie straciłeś na tym Radku. W każdej chwili możesz go sprzedać. Teraz je ludzie skupują pod koparki Ethereum Sam czekam na RTX 3060 / Ti lub nowego Radeonka i Tobie też polecam.
 6. Michałek, nie zesraj się z tym Fractal Design 7. Poza tym jednym linkiem do Ceneo, nie wspominasz koledze, że musiałby dokupić sobie jeszcze 3 śmigła bq! PW 3. Patrząc po jego odpowiedziach, kolega jest zainteresowany samą obudową. Obiektywnie patrząc wspomniane powyżej, P500A oraz Lancool II wychodzą na bardziej opłacalne.
 7. @Bull3t jesteś zdziwiony taką wyceną? @Lizak W czerwcu miałeś kupionego kompa za 10k, teraz już chcesz za 25k. Skąd takie zmiany?
 8. Nie ujmując bo znają się na składaniu niewątpliwie, ale sporo kasy zapłacisz za zbędne fanaberie typu ledy, farby czy custom loopy. Ja bym raczej polecił Chillblast
 9. Poczekaj 2 tygodnie na nowe Radeony i ew. coś z Ampere.
 10. Można by się pokusić o Ryzena 3500X (6c/6t) i dobrą płytę B450 lub tanią B550. Wyjdzie w podobnej cenie i osiągach ale z możliwością przyszłej rozbudowy.
 11. Błędnie używasz słowa "dywagować". Być może lepszym rozwiązaniem będzie "deliberować". Pozdrawiam
 12. Zasilacz: Corsair TX-M, RM-X; Bitfenix Whisper, Formula, Seasonic Focus GX/PX o mocy 750 będzie luks. Unikaj tego Chiefteka. Obudowa: A gdzie będziesz trzymał kompa? Nie chcesz go eksponować? Można to robić i bez światełek. Atrakcyjne, moim zdaniem do takiej ekspozycji będą Phanteks P500A albo Corsair Obsidian 500D. Płyta: Aorus Elite B550, Aorus Pro B550M i zwykłe B550 lub MSI B550 Gaming Plus. Procesor jak u Michała. Karta i Dysk jak u Solinvictusa
 13. @condorpl masz dwie możliwości. Ignorujesz go i traktujesz jak powietrze albo pozornie przyznajesz mu rację aby jego życie nabrało jakiegoś celu. Pod żadnym pozorem nie wchodź z nim w dyskusję
 14. A rozważasz przesiadkę na procesor AMD?
×
×
 • Create New...