Jump to content

Daimyo

Forumowicze
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Daimyo last won the day on July 11

Daimyo had the most liked content!

Community Reputation

12 Neutralna

About Daimyo

 • Rank
  Krasnolud

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

787 profile views
 1. @SolInvictus Zanim coś chlapniesz to przeczytaj wszystkie odpowiedzi ze 2-3 razy ze zrozumieniem tak jak ci Pani w klasie mówiła.
 2. Obawiam się ze musisz jednak rozważyć rynek wtórny. 570 jest wydajniejszy od 550, zwłaszcza takiego pimpusia z jednym wentylatorem.
 3. A ile go już masz? Pewnie już po gwarancji? Opinie ma tragiczne. Jak masz budżet 500 ziko to sprawdź sobie np. Outlet Morele i poszukaj jakiegoś produktu ze zwrotu do 150 zł. Do tego ten RX na gwarancji za 380-400 zł i bajlando. https://www.morele.net/outlet
 4. GTX 970 albo ten Radeon. Jakbyś znalazł na gwarancji to już w ogóle fajnie.
 5. Oj, ale jeśli chcesz zrezygnować z karty graficznej i używać tylko procesora to wariant z dopiskiem F nie posiada układu graficznego. Chyba nadal brakuje nam kilku informacji. Czy składasz komputer dla kogoś? Kto Ci zasugerował ten zestaw z Teojego pierwszego posta? Czy wskazany powyżej jest głównym monitorem?
 6. @CruCiatus gdzie trzymasz kompa? Na biurku? Pod biurkiem? Czy w pokoju zbiera się dużo kurzu?
 7. @SolInvictus Dobrze więc, powiedz proszę skąd taka zmiana względem Freezera II? W temacie „Cala skrzynka plus monitor do około 1200£” pisałeś: „Nie laduj osoby, ktora prosi o pomoc w doborze sprzetu w chlodzenie wodne. Zwlaszcza, ze autor watku wyraznie podkreslil nacisk na cicha prace, a ten Arctic jest w loadzie parenascie decybeli glosniejszy od Ninja 5 i na pulpicie tez bedzie niestety slyszalny.” A teraz w zestawie za 8k bez karty i psu, gdzie jest budżet na ciche podzespoły piszesz aby chłopak szedł w AiO. Freezer jest spoko ale to średnia półka. Odpowiedz na pytanie.
 8. I znowu agresja. Czy masz jakieś kompleksy lub problemy z samooceną? Z czego wynika takie zachowanie? Czy to miejsce to jakaś forma ucieczki dla ciebie? Z tego co zauważyłem spędzasz bardzo dużo czasu na tym oraz innych podkategoriach tego forum. Dziennie po kilka/kilkanaście godzin. Lubisz się poczuć lepszy, doceniony? O to chodzi? Jeżeli potrzebujesz pomocy to wystarczy powiedzieć a nie po raz kolejny pokazywać jak zachowuje się zbuntowany nastolatek.
 9. DR4P pasuje lepiej do pamięci o niższym profilu. Tutaj, jako że są 4 moduły, należałoby wyraźnie podnosić wentyl, co może wpłynąć na temperaturę CPU oraz kości z A1. Gdyby to był RAM z podświetleniem to zostałoby ono zasłonięte. AB3BE pasuje z marszu i nie zakrywa pamięci. Co do kontekstu, nie czytam tych elaboratów. Piszesz dla samego pisania.
 10. Subiektywnie, Ninja 5 wyglada jak [beeep]. Wielka bryła, która pasuje wyłącznie do obudów bez przeszklenia. DR4P to zawsze dobry wybór ale w tym konkretnym wypadku, po pierwsze kosztuje 100 zł więcej od AB3BE, co więcej Tridenty mają 44mm.
 11. Moja propozycja, plus takie chłodzenie. Ups, usuń zasilacz z koszyka
 12. Ciekawą obudową, która może Ci się spodobać jest również Corsair Obsidian Series 500D TG Premium.
 13. Moja propozycja. Bez chłodzenia i karty.
×
×
 • Create New...