Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?

Polecane posty

Cda stara się jak może by każdy gracz miał w co pograć, ale "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził".

Mnie najbardziej irytuje Psychotoxic sterowanie myszą to kabaret, a i akcji jest tam tyle co przy wieczornym posiedzeniu na "tronie". Ogólnie moim zdaniem badziewie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie zbyt wielu tak złych w moim mniemaniu gier, inna sprawa, iż nie za często instaluję te zamieszczone na coverze, jednakże najgorsze w jakie grałem ostatnimi czasy to Two Worlds oraz Blacksite: Area 51, o ile ta pierwsza po prostu nie przypadła mi do gustu, to druga niewątpliwie zasługuje moim zdaniem na miano kaszanki, którą wyłączyłem po niespełna godzinie, a może nawet szybciej i czym prędzej odinstalowałem, a naprawdę rzadko mi się to zdarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek CDA nie dałoby na covera, to jedni powiedzą, że jest super, inni, że takie sobie, a jeszcze inni, że do niczego. I każda ocena będzie dobra :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jak dla mnie to chyba była mafia tycoon ale i tak pełniaki w cd-a są dużo lepsze od pełniaków w konkurencyjnym piśmie na P.np. Grupa Błyskawicznego Reagowania ta gra była co najmniej dziwna albo po prostu nie ogarnąłem jej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najgorszymi grami na Coverze były:

The Little Cars In The Great Race - ludzie co to było? Totalna zapchaj dziura!

BlackSite Area 51 - Dziś wywaliłem niespełna po 20 min od zainstalowania... mimo, że lubię grać w FPS'y to ta gra jest totalną porażką.

The Legend Of Beowulf - bałem się nawet zainstalować tą grę.

Według mnie to póki co największe kaszanki w historii CDA, ale każdy ma swój gust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszą grą było blacksite area 51. Gra totalnie nie grywalna.

Zgadzam się z tą opinią. Ta gra była dla mnie co najmniej durna. Kane & Lynch: Dead Men to kompletnie mi do gustu nie przypadło. Ceville i Watchman również nie zbyt fajne. Dobra więcej nie piszę bo mnie jeszcze z ziemią zrównają. Heheheh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...