Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?

Polecane posty

Little Cars In the Great Race to porażka na całej linii. Po odpaleniu tej gry wydałem z siebie okrzyk bólu i frustracji. Potem na zmianę krzyczałem, płakałem i śmiałem się. LCItGR to świetne doświadczenie psychiczne, jednak jako gra - trzyma

poziom <ciach>

Wyrażaj się bardziej kulturalnie - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby Czarna Owca Sven nie zasługuje na byt w cda. Przecież to całkiem przyzwoita gierka, na pewno wielu osobom się spodobała. To tak jakbyś powiedział, że jakaś gra nie zasługuje na recenzje cda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby Czarna Owca Sven nie zasługuje na byt w cda. Przecież to całkiem przyzwoita gierka, na pewno wielu osobom się spodobała. To tak jakbyś powiedział, że jakaś gra nie zasługuje na recenzje cda.

Gra jest nieprzyzwoita w tym sensie, że to czysta er... No, wiadomo co z owcami w roli głównej. Jestem daleki od chociażby instalacji takich gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, najgorsza pełna wersja w cd action to legacy of kain.

Gra jest denna, fabuła do bani jak na przygodówkę, combosów malo jak na slashera, grafika gorsza niż w popularnej grze na komórke "Snake"...

Żałuje tylko, że zaśmieciłem sobie dysk tą grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind - gierka jakoś do mnie nie trafia, a szkoda bo Oblivion był całkiem niezły ;)

Grałem w obydwie te gry. Morrowind jest tylko dla hardkorowców, a Oblivion bardziej przypadnie do gustu niedzielniakom. Ja w Morrowinda grałem na god mode, zbyt trudny dla mnie był...

Co do mojej najgorszej gry, to Tycoon City: Nowy Jork. Lubię tycoony, ale ten wydał mi się jakiś takiś... bezsensowny. Wystarczy, że postawisz kilka budynków, a potem wszystko dzieje się samo. Przynajmniej ja miałem takie wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anariel

Nie było. Może to dlatego, że wszystkie gry dołączane do CDA trzymają poziom (za wyjątkiem wrzuconej swego czasu kaszanki - ale kto się tu spodziewał dobrej gry?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻE JAK! Legacy of Kain- najgorszy. Chyba sobie jakieś jaja robisz, Mestigo. Świetna gra (moim zdaniem jedna z lepszych- nie pamiętam która część była w CDA ale uważam że cała seria jest niezła, szczególnie Soul Reaver 1 i 2- hmm chyba jedynka była w CDA, nie?)

A jeśli chodzi o najgorsze to zgadzam się z większością forumowiczów- Tycoon'y :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym wybieram najgorszą grę, jaką zagrałem ,a pojawiła się w pełnej wersji w CDA to wskaże na Breed. Nie dość, że inteligencja naszych towarzyszy woła o pomstę do nieba, to jeszcze misja z samolotem nie jest łatwa. Ciężko się nim kieruję, a po niej następuję misja z czołgiem. Byłaby to nawet fajna misja, gdyby nie to, że jest ona na czas, a w dodatku misja jest niełatwa. Po tych dwóch doświadczeniach Breed odstawiłem i nie zamierzam do niego wracać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu narzekacie na tycoony?Mogą się trafić gorsze lub lepsze ,ale żeby od razu powiedzieć ,że wszystkie są złe?Mi tam się podobają zwłaszcza dany niedawno RT3.

Najgorszą grą była dla mnie Gods:Kraina Nieśmiertelności.Mogły być gorsze gry ,ale żadnej z nich nie zainstalowałem.Gra była nudna, miała paskudną grafikę i odrzuciła mnie po godzinie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodowman. Nie była to zła gra ale mi nie przypadła do gustu może dlatego, że nigdy nie lubiłem połączeń akcji z horrorem.

A o takich "grach" jak M:BR czy LCiGR lepiej nie wspominajmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...