Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?

Polecane posty

Gość eldragon93

Ja mogę typować trzy takie bardzo słabe gry:

MadeMan

Ninja Blade

Sinking Island (ogólnie nie przepadam za przygodówkami, ale ta była wyjątkowo beznadziejna)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powiedział, że nie ma najgorszego pełniaka i ma rację. Dla każdego coś innego, każda gra jest lepsza, lub gorsza ze swojego gatunku, a najgorszych w CDA nie widziałem. Co najwyżej słabe ;)

To tak, pełniakiem, którego najbardziej nie lubię w CDA był D-Day. Nie trawię takich gier, więc i D-Day nie przypadł mi do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie instalowałem wszelkiej maści tycoonów i przygodówek - wyjątek overclocked.

Słabe gry :

Made Man

Mars Bunt Robotów (hehhehe :ohmy: )

Oczywiście to mój gust . Każdy ma inny , każdy lubi co innego .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie powiem ze byla jakas slaba bo jak mi sie cos nie podoba to nie gram i tyle

ale jedna gra wryla sie w ma pamiec jak wiertarka robiac dziurę w muzgu

to the legend of beoulf czyjakos tak

gra prze.....

a tak nie moge przeklinac ale odradzam te gre kazdemu

PS tycony sa fajne :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak:

Z cover CD/DVD wybierałem tylko te gry, które mnie interesowały. Często sprawdzałem recenzje... większość z tych gier mi się podobała.

Największym rozczarowaniem było Devil May Cry 4 - takie dobre recenzje a okazało się, że to typowe japońskie.... brązowe i śmierdzące coś ;]

@edit

co do tycoonów - nigdy nie dałem im szansy, ale i tak myślę, że nie są tego warte :P to gry nie w moim typie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze raz ktoś napiszę Tycoon to go zgniotę, a zainstalował ktoś z was wogóle?! Jak wspomniał wcześniej Smuggler: "Ta gra jest kiepska bo nie lubię gatunku". Mimo tego że grywam w 90% gier jakie da CD-A na płyty to zdarzały się kiepskie gry, Mafia Tycoon, wśród takich jak Airline Tycoon, czy Pizza Syndicate jest kiepski, ale jeśli w niego nie grałeś to się nie WYPOWIADAJ. Ktoś kilka stron temu wspomniał że Morrowind ma oklepaną fabułę. Zgadzam się, przecież w połowie gier

jesteś odrodzeniem dawnego bóstwa

a ja do Morrowinda szybko się przekonałem i stawiam go sobie wyżej od Obliviona, gdyż mroczna otoczka gry i fabuła jest na najwyższym poziomie, ale nic na siłę. Wyżyłem się, a teraz najgorsze gry w CD-A: ww. Mafia Tycoon (od kiedy Mafia to banda dresów, i parę innych baboli, mimo tego że tycoon polecam bardziej Ojca Chrzestnego) Zwariowany Kurczak Moorhun... (Jedyna gra, która po ponownym włączeniu kasuje ci całego save'a), NARC (jakiś taki bez polotu), i jeszcze była taka jedna ale zapomniałem jak się nazywa :P. Ale na ponad 200 gier z CD-A tylko 3-4 mi nie spasowały, więc jest to 1-2% co jest cudownym wynikiem. A i następne CD-A zapowiada się świetne. Tak trzymaj CD-A. Show must go on. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze raz ktoś napiszę Tycoon to go zgniotę, a zainstalował ktoś z was wogóle?! Jak wspomniał wcześniej Smuggler: "Ta gra jest kiepska bo nie lubię gatunku". Mimo tego że grywam w 90% gier jakie da CD-A na płyty to zdarzały się kiepskie gry, Mafia Tycoon, wśród takich jak Airline Tycoon, czy Pizza Syndicate jest kiepski, ale jeśli w niego nie grałeś to się nie WYPOWIADAJ. Ktoś kilka stron temu wspomniał że Morrowind ma oklepaną fabułę. Zgadzam się, przecież w połowie gier

jesteś odrodzeniem dawnego bóstwa

a ja do Morrowinda szybko się przekonałem i stawiam go sobie wyżej od Obliviona, gdyż mroczna otoczka gry i fabuła jest na najwyższym poziomie, ale nic na siłę. Wyżyłem się, a teraz najgorsze gry w CD-A: ww. Mafia Tycoon (od kiedy Mafia to banda dresów, i parę innych baboli, mimo tego że tycoon polecam bardziej Ojca Chrzestnego) Zwariowany Kurczak Moorhun... (Jedyna gra, która po ponownym włączeniu kasuje ci całego save'a), NARC (jakiś taki bez polotu), i jeszcze była taka jedna ale zapomniałem jak się nazywa :P. Ale na ponad 200 gier z CD-A tylko 3-4 mi nie spasowały, więc jest to 1-2% co jest cudownym wynikiem. A i następne CD-A zapowiada się świetne. Tak trzymaj CD-A. Show must go on. :P

Tycoona? Nie przepadam za tego typu grami choć zagościły na moim twardzielu. Jednakże instalacji dokonywała moja piekniejsza połowa i to ona męczyła wszelkiego rodzaju lotniska, nowe jorki i inne karuzele :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...