Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?

Polecane posty

1. Robotica - może i by mi się spodobało, ale nie mam z kim grać

2. Sins of a Solar Empire - nie trawię kosmicznych strategii

3. Supreme Ruler 2010 - nienawidzę tego typu gier

Jak jeszcze coś znajdę, to się odezwę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można pisać, że taki Gothic, bądź Mass Effect to najgorsze gry...

Ludzie. Ogarnijcie się. To że nie przepadacie za tymi grami, sprawia że są NAJGORSZE? Piszcie o kiksach, nieudanych grach, które jakimś cudem tu trafiły, a nie o grach, które były z wielkim trudem zdobywane, a ich oceny są wystarczająco wysokie, żeby zagrozić największym tytułom (lub takimi tytułami są)

Według mnie lekkim kiksem było A Vampire Story - ta gra nie ma w sobie nic ciekawego, płytka fabuła, fatalne sterowanie, waląca po oczach grafika, w stylu który jest według mnie beznadziejny. Naprawdę jedna z najgorszych gier jakie grałem w życiu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można pisać, że taki Gothic, bądź Mass Effect to najgorsze gry...

Ludzie. Ogarnijcie się. To że nie przepadacie za tymi grami, sprawia że są NAJGORSZE? Piszcie o kiksach, nieudanych grach, które jakimś cudem tu trafiły, a nie o grach, które były z wielkim trudem zdobywane, a ich oceny są wystarczająco wysokie, żeby zagrozić największym tytułom (lub takimi tytułami są)

Według mnie lekkim kiksem było A Vampire Story - ta gra nie ma w sobie nic ciekawego, płytka fabuła, fatalne sterowanie, waląca po oczach grafika, w stylu który jest według mnie beznadziejny. Naprawdę jedna z najgorszych gier jakie grałem w życiu

Bez sensu. A wiesz, że A Vampire Story miał dobre oceny i mi się np. podobał? Ten temat jest o tym żeby mówić jakie są WEDŁUG NAS najgorsze pełniaki. Według mnie jest to Mass Effect i zawsze będzie. I co teraz? Mam się nie wypowiadać, bo dostał dobre oceny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia może zacząłem grac w gry na nowym kompie, jeszcze nie grałem we wszystkie, ale ARMA2 by mi sie nie podobała w ogule, gdyby nie możliwośc używania wszystkiego od kozy przez sedana do łódki rybackiej, i jak na razie w tej grze tylko to mi sie podoba. Jak na razie też DMC4 (po przejściu 1 misji nie umiem włączyc następnej) i Ninja Blade (nie umiem biec po ścianie w 1 misji) do póki nie będe miał pada to te 2 gry mi się średnio podobają, powiedziałbym o Mass Effect, że mi nie przypadło do gustu, gdyby nie to ,że jestem dopiero po 1 misji, a komentowanie RPGów po 1 czy 2 godzinach grania to WIELKI błąd. Gry RPG i MMORPG trzeba poznac i spędzic godziny nad taką grą. Nawet nie instalowałem przygodówek, poza Sam i Max, choc przygodówka jak inne, to jednak fabuła i dialogi śmieszą. Jak ktoś napisał, że mu się RE5 nie podoba to albo nie lubi strzelanek, albo jest po pierwszej misji tylko, w to się chce grac, choby dlatego żeby grac Shevą i odblokowac jej kostiumy ^^ , a poza tym są figurki i osiągnięcia, więcej nie będe pisał, bo to nie recenzja. Co do Gothica3 to ma troche trudnysystem walki, ale zakochałem się w demówce. Co do Tyconów, to ich nie mam z cda, ale ich i tak nie lubie. Koniec, mówcie co chcecie o mojej wypowiedzi i pewnie będzie coś w stylu "jak w DMC4 przeszedłeś tylko 1 rudne to czemu ci się nie podoba", albo "nie masz recenzowac gier, tylko mówicktóra jest najgorsza".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry z Cda które przypadły mi do gustu:

-Just Cause

-Resident Evil 5

-King Kong

-Gothic 2,3

No i oczywiście Call of juarez :P

Piona ;)

Chodzi o najgorsze gry, nie te co przypadły do gustu.

Jak o mnie chodzi też bym podał V8, ale jak by się zastanowić coś jeszcze bym zapewne znalazł ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...