Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?

Polecane posty

Z najnowszych to ten nieszczęsny, Rajd Polski. Ktoś strasznie wsypał z tym pełniakiem... :dry:

-Loki - Zupełne przeciwieństwo Sacred które mi się podobało a to jest jakieś takie... sztuczne i bez sensu. Postacie ruszają się jakby wypiły środek na przeczyszczenie i biegają robiąc dwumetrowe susy, jak zające.

- Gods: Kraina Nieskończonej miernoty.

- NARC, które chciałoby udawać GTA, a do drugiej jej cześci nawet nie dorasta.

I jescze ta gra z podtytułem Zemsta Szarego Psa czy jakoś tak... :sleep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychotoxic- Gierka (dla mnie) totalnie bez żadnego polotu, klimatu, feelingu strzelania. Kicha.

Loki- Dwa razy podchodziłem do tej gry. Ostatnio nie dawno(miałem ochote na H&S). I co z tego że oferuje 160 godzin rozgrywki. Bezwartościowej rozgrywki.

Rajd polski- Pieniądze zainwestowane w tą grę poszły w błoto. Tyle mam do powiedzenia na ten temat.

V8 next challange- Następna samochodówka której nie czaje. Już nawet nie czepiam się o koszmarne błedy graficzne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rajdu Polski" nawet nie instalowałem, "Gods Kraina Mizerności" nie było takie najgorsze ale przypomniały mi się takie potworki jak: "Kryzys Kubański", "Antz Extreme Racing", "Trzecia Fala","Eurocups", "'Supreme Ruler 2010 i 2020", "Enclave", "Adrenalin","Dino Crisis","Wings Of Honour", "Cutthroats","Carom 3D Simulator", "Instinct", "Scriptarians","Desert Law","Brygada E5" i masa, masa innych - ale czasem śmiesznie było popykać w te "cuda programistycznego geniuszu"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, Supreme Rulerów będę bronił. Bo to, że się nie za bardzo umie w coś grać, nie upoważnia do tego, by pisać, że jest to słabą grą. :)

Swoją drogą to proponowałbym narzucić w tym temacie jakiś obowiązek wyjaśnienia swojej oceny tych wszystkich "najgorszych gier" pod karą kasacji postu w razie jego braku. W innym wypadku obrywa się tekstami o tym, że najsłabsze to są wszystkie Tycoony i Ghotici i krew dosłownie człowieka zalewa jak musi to czytać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gods... O wa... Takiego potworka to ja długo nie widziałam. Szkaradne, nudne, koślawe... Mamusiu.

Loki - na dłuższą metę nużące, z (lekko mówiąc) przeciętnymi animacjami... I żadnym elementem, który mógłby wciągnąć mnie na dłużej jak np. Torchlight.

Sacred - brzydkie, nudne, rozwlekłe... Bronie o identycznych nazwach, brzydki interfejs, bezsensowny pomysł z "respieniem" nieumarłych czy niemalże niezrozumiały system wyboru poziomu trudności czy rozwoju postaci. Nagrobki i napisy na nich to za mało, by uratować słabą grę..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też stanę po stronie Supreme Ruler - gra potrafi wciągnąć, o ile ktoś przebrnie przez pierwsze kilkadziesiąt minut z załapie zasady. Nie ma nic lepszego niż zrobić z Polski potęgę Europ ;)

Co do Gods - Kraina Nieskończoności - to rzeczywiście jedna z gorszych gier, a ja (przyznaję ze wstydem ;P) ukończyłem ją całą ze względu na fabułę i świat w jakim dzieje się akcja. Niestety pod koniec okazało się, że liczba zwrotów akcji na minutę jest zbyt duża i przez to odradzam wszystkim ?Godsa?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to proponowałbym narzucić w tym temacie jakiś obowiązek wyjaśnienia swojej oceny tych wszystkich "najgorszych gier" pod karą kasacji postu w razie jego braku. W innym wypadku obrywa się tekstami o tym, że najsłabsze to są wszystkie Tycoony i Ghotici i krew dosłownie człowieka zalewa jak musi to czytać. :)

Popieram, chociaż sam wypisałem tytuły gniotów nie podając przyczyny. A z tymi tycoonami i Gothicami dajcie już spokój, można nie lubić tych gatunków, ale nie trzeba od razu pisać, że to crapy.

@Nerv0 - próbowałem męczyć Supreme Ruler'y i nie wiem jak w to można grać, już wolę Mafia Tycoon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też stanę po stronie Supreme Ruler - gra potrafi wciągnąć, o ile ktoś przebrnie przez pierwsze kilkadziesiąt minut z załapie zasady. Nie ma nic lepszego niż zrobić z Polski potęgę Europ

Jest coś lepszego ? wysłać niemcami swoje wojska do sojuszniczej Kanady i z jej terytorium bombardować Stany Zjednoczone atomicami. Stany do Kanady nie wjadą więc jednostki są bezpieczne i mogą uzupełniać zapasy w ich magazynach wojskowych. Zemsta za 2WW. :)

No ale starczy offtopu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja Blade jest do niczego grać się nie da

heh kwestia gustu, ja skończyłem NB w 6h za jednym podejściem i bawiłem sie genialnie tymi epickimi QTE :D prawie zepsułem nowego pada ^_^

a co do najgorszej to cieżko wyłowić bo jest takich naprawdę mało [na szczęście :D], ale myślę że ten GODS to było największe rozczarowanie, chociaż przez pierwsze 2 minuty bawiłem się genialnie, ale później musiałem wreszcie przejść z menu do gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te które mi się nie spodobały:

* Necrovision ...tandeta jakich mało, gra wywołuje efekt wymiotne swoim kiczem

* Gumboy Tournament 1.8 - nie lubię po prostu tego typu gier

* Darkstar One - moim zdaniem można tą grą leczyć bezsenność.

* Rainbow Six Vegas 2 - Oceniam tylko ze względu na polski dubbing, niestety nie potrafiłem grać przy czymś takim więc grę z dysku usunąłem bez względu na to jak bardzo przyjemnej rozgrywki by nie miała... pewnie z tego samego powodu nie zagram w Brothers in Arms w najbliższym numerze bo jak widziałem na youtube to tego równie się słuchać nie da : /

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że still life czemu? myślałem że będzie świetna ale bez poradnika zatrzymuje się na połowie grze i nie mogę nic zrobić....

no po prostu żenująca oprawa klimatyczna (według mnie) niezbyt dobre łamigłówki i ciężka (oczywiśćie nie tylko ja tak twierdze jest tyle osób na forum wystarczy popytać)

Serdecznie pozdrawiam Kaiwan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...