Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?

Polecane posty

1.Cryostasis

Nie wiem czy ta gra jest taka zła lecz kiedy mój starszy brat zaczął w nią grać wydała mi się beznadziejna - może to wina braku umiejętności mojego brata do takiego typu gier, ale kiedy grał w Cryostasis : Arktyczny Sen chciałem się pochlastać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są odpowiedzi typu:"Najgorsze były tycoony, bo nie gram w te gry", to tak jakby powiedzieć:"Nie jeździłem nigdy porshe, więc według mnie to najgorszy samochód". Inna sprawa jak ktoś mówi, że nie lubi tego tycoona bo złe sterowanie, słabe środowisko itd. Ja uwielbiam tycoony i bardzo żałuję, że nie kupowałem w tym czasie CDA. Dla mnie najgorszą grą były te igrzyska olimpijskie czy jakoś tak, ponieważ większość dyscyplin polegała na bardzo szybkim klikaniu strzałkami, a padem bardzo ciężko się grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tycoonów... Rollercoaster 1 to była swego czasu jedna z moich ulubionych gier. W dodatku nadal jest bardzo grywalna.

Większość pełniaków z CDA po prostu nie instaluje.

Ale najgorszą jaką zainstalowałem było Runes of magic. Zaciukałem kilka pająków i gra do kosza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorszym pełniakiem był Smuggler vs Mechagodzilla nie dość że draństwo nie chciało się zainstalować (dopiero za 3 razem załapało) ;P menu fatalne już lepsze widziałem w podrzędnej restauracji ;) gra naładowana błędami a animacja zaliczała fatalne dropy !!! już myślałem że chomiki w moim blaszaku nie nadążają więc podkarmiłem je koksem Eurochemu a tu dalej to samo :O a najgorsze jest to że ostatni boss czyli smugg jest nie do przejścia nawet z kodami na godmode no porażka xD morał więc prosty ze smuggiem i tak nie wygrasz... :D

a tak na poważnie to już sam nie moge spamietać ale obstawiam tycoony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temat, ale według mnie najgorszą grą był resident evil, nie pamiętam która część, ale chyba "czwórka". Nie lubię tego typu gier, a w dodatku wg mnie przenieśli na PC- sterowanie leży, brak możliwości zmiany w opcjach czegokolwiek, i do tego wszędzie było "naciśnij klawisz 5" itp. czego nie rozkminiłem do tej pory :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost Recon Advanced Warfighter. Po półgodzinie już chciało mi się odinstalować to coś(nie lubie fps-ów taktycznych).

Lol, Twoja wypowiedź brzmi tak, jakbyś zmuszał się do grania w GRAW. Przecież jeśli wiesz, że nie lubisz FPS-ów taktycznych, jednocześnie wiedząc, że opisywana gra jest takim właśnie FPS-em, po co to instalowałeś?

Swoje zdanie w temacie już kiedyś wyraziłem, nie chce mi się tego posta odkopywać :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlinczujcie mnie, ale holendernie nie podobało mi się World of Goo. Nudna jak flaki z olejem, nie wiadomo co chodzi z tymi glutami, co trzeba robić. Po trzech etapach odinstalowałem i schowałem głęboko w szafie. Ponadto, Shaun White Snowboarding. Triki denne, fatalna konwersja na PC (klawisz B9? Jaki klawisz B9?!) i słaba optymalizacja, na najniższych detalach i rozdzielczości miałem 15-20 FPS... stojąc w bezruchu. Porażka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...