Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?

Polecane posty

Definitywnie Resident Evil 4, te sterowanie...

Kurde ludzie to że RES4 ma inne sterowanie które wymaga trochę skilla do grania nie znaczy że gra jest zła. To tak jakby powiedzieć że koszykówka jest nudna bo nie możesz rzucać do kosza na boisku klikając myszką...

@topic

SWS - kiepsko x2, nie kompatybilny z moim komputerem a odpalony na laptopie grając nawet z padem jest kiepski. Sama gra ale już na psp jest świetna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurna, przeszedlem RE4 z 10 razy (czesciej przeszedlem tylko... RE5) i smiac mi sie chce jak czytam, ze RE4 jest najgorsza gra w historii CDA... To ze w ten tytul nie za bardzo sie da grac na klawiaturze nie znaczy, ze gra jest kaszanka - pod tym wzgledem DMC3 i DMC4 bija RE4 na glowe.

RE4 to gra na PADA, nie klawiature. Nie zarzucajcie grze kaszankowatosci za to, ze nie stac was na kontroler za 30 zl...

A najgorsza gra w CDA? Zdecydowanie Mars: Bunt Robotow. Ta gra uswiadomila mnie, ze SA kiepskie strzelanki (wczesniej lykalem wszystkie FPSy). Marnie bawilem sie tez przy Watchmenie, Jade Empire, Dark Messiah, Loki i FSW: Ten Hammers. Jednakze Marsa nic nie przebije - nawet Wnerwiony Dzialkowicz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurna, przeszedlem RE4 z 10 razy (czesciej przeszedlem tylko... RE5) i smiac mi sie chce jak czytam, ze RE4 jest najgorsza gra w historii CDA... To ze w ten tytul nie za bardzo sie da grac na klawiaturze nie znaczy, ze gra jest kaszanka - pod tym wzgledem DMC3 i DMC4 bija RE4 na glowe.

RE4 to gra na PADA, nie klawiature. Nie zarzucajcie grze kaszankowatosci za to, ze nie stac was na kontroler za 30 zl...

A najgorsza gra w CDA? Zdecydowanie Mars: Bunt Robotow. Ta gra uswiadomila mnie, ze SA kiepskie strzelanki (wczesniej lykalem wszystkie FPSy). Marnie bawilem sie tez przy Watchmenie, Jade Empire, Dark Messiah, Loki i FSW: Ten Hammers. Jednakze Marsa nic nie przebije - nawet Wnerwiony Dzialkowicz.

To mnie ( i innym którzy tego dokonali) chyba trzeba zbudować pomniki :tongue: , bo RE4 przeszedłem już 5 razy i to grając na klawiaturze.

Pamiętam taką gre Defender of the Crown (CDA z 2007r) strasznie marna. No i Mage Knight- nie dość, że to cholerstwo sie długo wczytywało, to bodaj nie było tam manualnego sejwoawania, co zniechęciło mnie do grania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem "fakaczy" na Blacksite: Area 51. Naczytałem się bzdur na temat tej gry i też uwierzyłem że jest kiepska. Okazało się jednak, że to całkiem spoko tytuł i za darmo (bo cover jest za free). Przeszedłem Blacksite ze 3 czy 4 razy i wywaliło go może ze 2 razy. Nikogo nie oskarżam, ale jak się jedzie na pirackim, zawirusowanym windowsie bez antyvira (bo cracki nie działają) to każda gra się będzie przewracała.

Co do kiepskich gier, to ja sobie takich nie przypominam. Niegrywalny był BloodRayne 2. Osoba odpowiedzialna za sterowanie powinna zawisnąć na pierwszej gałęzi lub stanąć oko w oko z głodną Rayne. Poza tą grą nie kojarzę żeby jakaś gra była wybitnie słaba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marnie bawilem sie tez przy Watchmenie, Jade Empire, Dark Messiah, Loki i FSW: Ten Hammers.

Ja pierdzoiu, a poza Watchmanem to wymieniles wlasnie gry, ktore dawaly mi wiele radochy, z czego najwiecej chyba Jade Empire. Dla mnie jeden z najlepszych action-RPG w ktore gralem z ostatnich 5 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy dla mnie był tomb raider anniversary jakoś nie przepadam za tą grą ani za innymi z tej serii

@stingray masz racje BlackSite Arena 51 fajna gierka tylko jedno mnie dziwi jak winą grałem to byłą wstanie rozgać grafe do 100 stopni albo wyżej ale giera jest OK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marnie bawilem sie tez przy Watchmenie, Jade Empire, Dark Messiah, Loki i FSW: Ten Hammers. Jednakze Marsa nic nie przebije - nawet Wnerwiony Dzialkowicz.

Masz zupełnie odmienny gust od mojego xD Spędziłem dziesiątki godzin przy Jade Empire, Dark Messiach i Loki...

Moim zdaniem najgorsza gra dodana do CDA to: The Little Cars in The Great Race. Przecierałem oczy ze zdumienia jak zobaczyłem ją na coverze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegrywalny był BloodRayne 2. Osoba odpowiedzialna za sterowanie powinna zawisnąć na pierwszej gałęzi lub stanąć oko w oko z głodną Rayne. Poza tą grą nie kojarzę żeby jakaś gra była wybitnie słaba.

Że co?

Nie przypominam sobie, żeby BloodRayne 2 miało aż tak słabe sterowanie. Gra przypadła mi do gustu i należy do moich ulubionych. Udany sequel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najgorszą grą zamieszczoną w CDA było Runes of Magic , lubię ten gatunek gier, jednak ta po prostu nie przypadła mi do gustu ani trochę. Nie wiem dlaczego, ale nie mogłem się tam odnaleźć (tzn. nie wiedziałem co robić, niby zadania są, ale trochę nudne). Grałem 3 dni z nadzieją że może się coś rozwinie, jednak później odpuściłem i usunąłem.

PS: Wiem że parę osób (lub jeszcze więcej) może mnie zmieszać z błotem no ale trudno jakoś to przyjmę :icon_rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegrywalny był BloodRayne 2. Osoba odpowiedzialna za sterowanie powinna zawisnąć na pierwszej gałęzi lub stanąć oko w oko z głodną Rayne. Poza tą grą nie kojarzę żeby jakaś gra była wybitnie słaba.

Że co?

Nie przypominam sobie, żeby BloodRayne 2 miało aż tak słabe sterowanie. Gra przypadła mi do gustu i należy do moich ulubionych. Udany sequel.

Zagraj w pierwszą odsłonę BloodRayne (też była w CDA) to wyczujesz różnicę. Jedyneczka działała jak fps, wszystko prosto i logicznie. Dwójka sterowanie, które wygodne to może było na PS2, ale nie na klawiaturze+myszy. Jeżeli twierdzisz że nie było tak źle, to obadam jeszcze raz tę sprawę na weekendzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, jakim cudem forumowicze mogą się wypowiadać na ten temat, skoro duża część ma całe 5 numerów CDA? Faktycznie, wielcy fani, posiadający głębokie rozeznanie do zawartości i ilości coverów w CDA:P Zresztą to widać również w temacie o najlepszych pełnych wersjach - gdzie wysokie noty uzyskują jakieś zapchajdziury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w pierwszą odsłonę BloodRayne (też była w CDA) to wyczujesz różnicę. Jedyneczka działała jak fps, wszystko prosto i logicznie. Dwójka sterowanie, które wygodne to może było na PS2, ale nie na klawiaturze+myszy. Jeżeli twierdzisz że nie było tak źle, to obadam jeszcze raz tę sprawę na weekendzie.

Grałem w jedynkę :) w BR2 kamera często nie nadążała za akcją i to raczej irytowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię grać w gry w których się buduje . No i co ???? No i to że nie lubię gdy w CDA się pojawiają . Są one nudne ja tam wole akcje a nie budujesz , budujesz i nic , nic , nic . Masz budynek i co z tego nic ZERO FABUŁY !

Polecam WarCrafta - to jest strategia, i jeżeli nie doszukasz się tam fabuły, to jest z tobą źle - według mnie ta gra ma najlepszą fabułę pod słońcem.

Panowie z CDA za każdym razem planują trafić w gusta każdego gracza - raz jest strategia, raz akcja, potem MMO.

Najgorsza gra, hmm, LOKI, zdecydowanie - strasznie liniowy hack'n'slash. Pograłem może z dwie godziny, i podarowałem sobie. W dodatku z tego co pamiętam była dość dziwna praca kamery, to mnie strasznie drażniło. Nie ma to jak dobry, stary Diablo, ewentualnie Dungeon Siegie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marnie bawilem sie tez przy Watchmenie, Jade Empire, Dark Messiah, Loki i FSW: Ten Hammers.

Ja pierdzoiu, a poza Watchmanem to wymieniles wlasnie gry, ktore dawaly mi wiele radochy, z czego najwiecej chyba Jade Empire. Dla mnie jeden z najlepszych action-RPG w ktore gralem z ostatnich 5 lat.

Masz zupełnie odmienny gust od mojego xD Spędziłem dziesiątki godzin przy Jade Empire, Dark Messiach i Loki...

Moim zdaniem najgorsza gra dodana do CDA to: The Little Cars in The Great Race. Przecierałem oczy ze zdumienia jak zobaczyłem ją na coverze.

Troszke dlugi repost, ale dopiero wrocilem do domu po swietach.

W sumie nie uwazam w/w gier za kaszanki, jednakze poza DMoM&M jakos nie mialem ochoty konczyc zadnej z gier. Watchmen po prostu nudzil, Jade Empire osobiscie mi bardziej przypominal MMO niz bijatyke-rpg (a MMO bez innych graczy...), Loki odrzucil mnie brakiem klimatu, a FSW:TH po prostu nie jest tak dobry jak czesc pierwsza.

W sumie z Lokim moze byc takze taki problem, ze zadne H&S nie bedace Diablo jakos mnie nie kreca - nawet obecny Torchlight. Wbilem 12 poziom i wywalilem gre z dysku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...