Jump to content

Pierre

Forumowicze
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Pierre

 • Rank
  Krasnolud

Recent Profile Visitors

1,580 profile views
 1. Co sądzisz o filmie Solaris w reżyserii Soderbergha? Udana ekranizacja powieści Lema?
 2. No tak, w sumie sam deklarowałeś, że dużo bliższe jest ci SF.
 3. Smugg, a znasz osobiście Wojciecha Orlińskiego z GW? I jeszcze drugie pytanie dokleję i więcej nie męczę: podobała ci się (o ile czytałeś) saga Anny Brzezińskiej o Twardokęsku?
 4. Warto kupić dla choćby samego tylko wspominkowego felietonu Mac Abry - takie zwieńczenie jego tekstów sprzed 3 lat (o pracy w LL). Ech, marzy się jakaś książkowa wersja takich relacji... Sto lat CDA! BTW: Smg i McA mają dziwnie bliskie sobie wspomnienia z czasu pierwszej wizyty w redakcji (Czarny Iwan i MrJedi naparzający się w VF1), obaj też byli na pamiętnych targach w Londynie w 1996...hm..
 5. OK, dzięki bardzo, temat do zamknięcia.
 6. Dzięki za odpowiedź, ale zostaje jeszcze kwestia potencjalnego zakupu mocniejszej karty graficznej za lat parę; czy ten zasilacz udźwignie taką kartę w przyszłości?
 7. Chuck Palahniuk i Douglas Coupland - znana ci jest ich twórczość?
 8. Szczerze mówiąc, zasilacz sprawuje się bez zarzutu; to dopiero lektura tutejszych wątków sprzętowych zasiała ziarno niepewności - że w stosunku do reszty sprzętu jest to budżetowa konstrukcja, jesteś w stanie powiedzieć czy tak jest? Sprzęt to: i5 8600k (nie kręcony) i GTX 1070 Ti.
 9. Witajcie. Przymierzam się do wymiany pochopnie zakupionego zasilacza Corsair CX550m na coś nieco bardziej niezawodnego, także z uwagi na potencjalne dokupienie mocnej karty graficznej w przyszłości. Prosiłbym o propozycje zamykające się w kwocie 400 zł.
 10. W FAQ piszesz: " ogólnie wkurza mnie też głupota ludzka - ale ta oparta na zasadzie "ja i tak swoje wiem, więc nie muszę już niczego się nauczyć, nie słucham argumentów, które udowadniają że nie mam racji, a każdy kto się ze mną nie zgadza to @#$@@". Przeczuwam, że Ziemkiewicza zaliczyłbyś do tego typu osób - "odpornych" na kontrargumenty i reagujących emocjonalnie na odmienne zdanie? Stąd ta antypatia?
 11. Z pytań drażliwych: nie bywasz zazdrosny o osiągniecia Mac Abry? Jest w CDA dłużej od ciebie, ma doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych, jest autorem książki SF...
 12. Które z seriali należą do tych które cenisz/lubisz? W F.A.Q'u nic na ten temat nie ma, a z tego wątku wiemy że oglądałeś "Zagubionych", ale czy np. trafiłby on na listę tych seriali, do których wracasz i czy w ogóle taka lista istnieje?
 13. A jak wygląda najnowszy BF V na tle BF 1 i którą grę lepiej kupić? A właściwie to: czy warto pchać się w BF1 skoro już jest nowsza część?
 14. Pierre

  Karty graficzne

  Czy ktoś wie jak się przedstawia wydajność intelowskiego układu UHD 630 do wydajności, powiedzmy, antycznego GF 8800 GTX?
 15. Czy w kwestii UFO masz takie samo zdanie jak Stanisław Lem, czyli że to wszystko brednie, czy uważasz raczej że kiedyś mogło to zjawisko się przejawiać?
×
×
 • Create New...