Jump to content

Pierre

Forumowicze
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Pierre

 • Rank
  Krasnolud

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Recent Profile Visitors

1,300 profile views
 1. Z pytań drażliwych: nie bywasz zazdrosny o osiągniecia Mac Abry? Jest w CDA dłużej od ciebie, ma doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych, jest autorem książki SF...
 2. Które z seriali należą do tych które cenisz/lubisz? W F.A.Q'u nic na ten temat nie ma, a z tego wątku wiemy że oglądałeś "Zagubionych", ale czy np. trafiłby on na listę tych seriali, do których wracasz i czy w ogóle taka lista istnieje?
 3. A jak wygląda najnowszy BF V na tle BF 1 i którą grę lepiej kupić? A właściwie to: czy warto pchać się w BF1 skoro już jest nowsza część?
 4. Pierre

  Karty graficzne

  Czy ktoś wie jak się przedstawia wydajność intelowskiego układu UHD 630 do wydajności, powiedzmy, antycznego GF 8800 GTX?
 5. Czy w kwestii UFO masz takie samo zdanie jak Stanisław Lem, czyli że to wszystko brednie, czy uważasz raczej że kiedyś mogło to zjawisko się przejawiać?
 6. Która z książek Dostojewskiego podoba ci się najbardziej/zrobiła największe wrażenie na tobie?
 7. Czytales "Pana Lodowego Ogrodu" Grzedowicza? Co sadzisz o tym cyklu?
 8. Uważasz że PRL był ustrojem sensownym gospodarczo, który odbudował Polskę i umożliwił sukces III RP (tak ostatnio pisze redaktor Żakowski w "Polityce"), czy wręcz przeciwnie: był to ustrój pełen absurdów, niewydolny gospodarczo, marnotrawczy itd., i generalnie cofający nas w rozwoju? Jakoś nie ma zgody w tej kwestii wśród ludzi...
 9. Problem polega na tym, że nie można uzyskać dźwięku korzystając z dwóch par słuchawek - jeśli podłączam drugie, zaraz przestają działać pierwsze i vice versa. Jedno wejście audio jest na przednim panelu na górze obudowy, drugie z tyłu. Obudowa SilentiumPC Aquarius, płyta główna to MSI Z370 SLI PLUS. Da się to jakoś odblokować?
 10. Jakaś porada dla kogoś kto chce się zapoznać z historią opowiedzianą w trylogii Mass Effecta, a kto cierpi męki już przy "niezbornej" części pierwszej? Warto się przemęczyć?
 11. Jeśli nie masz jeszcze dosyć pytań o książki... to co sądzisz o "Wiecznym Grunwaldzie" Twardocha? Wbił cię w siedzenie jak większość ludzi, czy niespecjalnie?
 12. ANo wlasnie...mi juz "Marsjanin" w ogole nie podpasowal, przerazliwie nudna I mialka powiesc, irytujaca "ironia" bohatera (autor powinien poczytac "Rozbitka" Palahniuka, zeby zobaczyc jak celna ironia powinna wygladac), postacie kukly, imo padaka...
 13. O! Byłbyś skłonny podać kilka pozycji z tej kolejki? Preferowany gatunek to fantastyka (byle nie New Weird), ale może też być powieść współczesna (byle nie King...), no od biedy może być i jakaś historyczna kniga (tylko nie - dłubiąca w jakichś encyklopedycznych rozważaniach militarnych). Da się/chce ci się coś zapodać?
 14. Pierre

  Procesory

  Eee... czy ktoś może potwierdzić ww. informację lub jej zaprzeczyć? Jaka wada fabryczna?
 15. No a "Valis"? Dick tam "odkrył", że żyjemy w czasach Imperium Rzymskiego. Z tej powieści wiemy też, że Dick otrzymał w niewyjaśnionych okolicznościach szczegółową medyczną wiedzę o chorobie syna, co uratowało mu (synowi) życie... za bardzo odjechane twoim zdaniem?
×
×
 • Create New...