Jump to content

Pierre

Forumowicze
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Pierre

 • Rank
  Krasnolud

Recent Profile Visitors

1,912 profile views
 1. Czytałeś może zbiór listów między Kandlem i Lemem wydany parę lat temu? I jeszcze: czytałeś coś Teodora Parnickiego? W sumie to autor kultowy dla ludzi zainteresowanych historią...
 2. ...Jestem jednak w lekkim szoku. TAKA marka, tyle lat... i tak nagły koniec. Pozostaje mieć nadzieję, że odnajdziemy się z wami gdzieś w sieci, czy też gdziekolwiek rzuci was los.
 3. Co sądzisz o „Śledztwie” Lema? Dla Dukaja bardzo długo stanowiło ono zagwozdkę intelektualną, dlatego też często do niego wracał. A jak u ciebie to wyglądało w przypadku tej pozycji?
 4. Kojarzysz Łukasza Orbitowskiego? Co sądzisz o twórczości tego pisarza?
 5. Witam, Jak w tytule - priorytetem jest możliwie nieduża waga oraz napęd DVD i Windows 10. Mile widziany dysk SSD. Całość do 3000 zł. Laptop w 90% ma służyć do pracy, okazjonalnie jakieś niewymagające gry i film/serial. Będę wdzięczny za każdą propozycję spełniającą te warunki...
 6. W FAQ piszesz że posiadasz niezłą wieżę Kenwooda - podasz dokładnie jaki to model?
 7. Co sądzisz o filmie Solaris w reżyserii Soderbergha? Udana ekranizacja powieści Lema?
 8. No tak, w sumie sam deklarowałeś, że dużo bliższe jest ci SF.
 9. Smugg, a znasz osobiście Wojciecha Orlińskiego z GW? I jeszcze drugie pytanie dokleję i więcej nie męczę: podobała ci się (o ile czytałeś) saga Anny Brzezińskiej o Twardokęsku?
 10. Warto kupić dla choćby samego tylko wspominkowego felietonu Mac Abry - takie zwieńczenie jego tekstów sprzed 3 lat (o pracy w LL). Ech, marzy się jakaś książkowa wersja takich relacji... Sto lat CDA! BTW: Smg i McA mają dziwnie bliskie sobie wspomnienia z czasu pierwszej wizyty w redakcji (Czarny Iwan i MrJedi naparzający się w VF1), obaj też byli na pamiętnych targach w Londynie w 1996...hm..
 11. OK, dzięki bardzo, temat do zamknięcia.
 12. Dzięki za odpowiedź, ale zostaje jeszcze kwestia potencjalnego zakupu mocniejszej karty graficznej za lat parę; czy ten zasilacz udźwignie taką kartę w przyszłości?
 13. Chuck Palahniuk i Douglas Coupland - znana ci jest ich twórczość?
 14. Szczerze mówiąc, zasilacz sprawuje się bez zarzutu; to dopiero lektura tutejszych wątków sprzętowych zasiała ziarno niepewności - że w stosunku do reszty sprzętu jest to budżetowa konstrukcja, jesteś w stanie powiedzieć czy tak jest? Sprzęt to: i5 8600k (nie kręcony) i GTX 1070 Ti.
 15. Witajcie. Przymierzam się do wymiany pochopnie zakupionego zasilacza Corsair CX550m na coś nieco bardziej niezawodnego, także z uwagi na potencjalne dokupienie mocnej karty graficznej w przyszłości. Prosiłbym o propozycje zamykające się w kwocie 400 zł.
×
×
 • Create New...