Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?

Polecane posty

ja nie wiem co macie do rollercoaster tycoon 2 i 3 były moim zdaniem świetne. (nie jestem dziewczyną i mam 16 lat) nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie co było najgorsze ale to dlatego że na moim kompie mało co rusza. moglibyście od czasu do czasu dodawać jakieś gry stare. jak warcraft 2 lub 3 czy red allert 2. to były wspaniałe gry ale z nich na własność miałem allerta i mam warcrafta 3. pomyślcie nad starszymi tytułami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dużo gier z cda nie grałem,jednak z tych które zainstalowałem to najszybciej chyba wyleciał rajd polski.Jak dla mnie to totalna kaszana i jak to ktoś już wcześniej napisał również uważam że ta gra powinna być dodawana do płatków śniadaniowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind

Mother of God...

...nie zapominajmy o takim "gniocie" jak Fallout :D

Co za pokolenie wyrosło...

---

A tak na serio to ostatnim czasem był to pełniak "Rajd Polski".

Jeśli podchodzić do tego to tylko tak ubranym AAAGAS-112-2T.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh, w Morrowinda grałem długo ( mam go w złotej edycji z extra klasyki, na szczeście nie ja kupowałem lecz dostałem ) podchodziłem do niego 2 razy, pierwszy raz doznałem szoku ( jak w przypadku Obliviona ) ale potem gra zaczęła mnie nudzić...pusty świat, co z tego że był ogromny, jak pusty...walka, totalna lipa klikać przyciskiem tysiąc razy, w dodatku cały czas jedna animacja ataku...tzn jeden cios, misje to nadrabiaja, zwłaszcza ta mroźna wyspa z wilkołakami, solstheim czy jakoś tak, fabuła jest ciekawa owszem, ale cała reszta rozgrywki mnie zanudziła, i nie umieszczam tej gry w rankingu najgorszym bo mam i grałem, ta gra po prostu do mnie nie trafia, i to że jest KLASYKIEM, nie znaczy że ma podobać się wszystkim i wszyscy winni ją czcić, koniec kropka.

EDIT: I żeby ktoś czasem nie próbował zarzucić mi argumentem że chodzi o grafike, od razu odpowiadam że NIE, dla mnie jakosć graficzna nie żadnego znaczenia, no to tyle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością Gods: Kraina Nieskończoności, Rajd polski, Day & Night Watch, Prince of Quin, każda gra z serii UFO, no i tycoony (np Mafia tycoon).

Z pewnością brak mi porządnych FPS'ów(straszna różnorodność u nich występuje, takie Chronicles of Riddick to klasa sama w sobie, ale już Pariah średnio mi się podobał) i RPG'ów (tu jest nieźle np. Gothic 2, Morrowind, Fable, Jade Empire, ale mogłoby być jeszcze lepiej!). RTS'y są zrównoważone (zarówno dobre np. Empire Earth, Spellforce, jak i kiepskie typu Imperium romanum czy Stalingrad).

Oczywiście to tylko moja opinia :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele, jak nie większość osób ciągle pisze, że najgorsze są tycoony, a o ile potrafię czytać ze zrozumieniem (a twierdzę, że potrafię, w przeciwieństwie, jak mam wrażenie, do co poniektórych użytkowników), to nazwa wątku brzmi "Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?", co oznacza, że należy podawać wyłącznie tytuły gier, w które się grało i które to rzeczywiście się nie podobały, a nie wymieniać cały gatunek, bo temat nie ma tytułu, w stylu "Najgorszy gatunek gier", tak więc tego typu wypowiedzi są bez związku. Dodam jeszcze, że nie jestem żadnym fanboy'em wspomnianego już gatunku, osobiście za nim nie przepadam, jak również za grami sportowymi, ale to nie znaczy, że napiszę, iż "najgorszymi pełnymi wersjami zamieszczonymi na coverze były wszystkie tycoony oraz samochodówki, czy inne Fify", bo do tego celu można stworzyć inny wątek, o ile już takowy nie istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre komentarze wstecz należy skontaktować się z neuropsychologiem... no ale każdy ma swoje zdanie. Napisałbym, że najgorszymi pełniakami w historii CDA są Resident Evil 4 & 5, ale nie mam ochoty na lawinę bluzgów w moim kierunku - jedni kochają "stać i strzelać", inni nienawidzą :P Seria jest ponoć klasykiem w swoim dziale, ale ja nie mogę się ani krzty do tego przekonać. Jednak bezapelacyjnie - dotychczas - najgorszym pełniakiem dla mnie są Gwiezdne Wilki 2 - o co w tym kaman, ani gdzie jest interfejs i czym się tam lata nie chcę wiedzieć. Zainstalowałem z ciekawości, po 10 minutach odinstalowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLa mnie Morrowind jak i Oblivion to słabe gry, i tyle , nie zamierzam dyskutować na ten temat, ja mam swoje zdanie, Ty swoje

Oczywiście każdy ma swoje zdanie ale wymienianie Morrowinda jako najgorszej gry jaka była w CD Action jest nie na miejscu ; )

Było mnóstwo innych naprawdę beznadziejnych gier .. chociaż trochę szacunku dla gier z serii TES ; )

No .. ale moja prywatna opinia jest taka, że Morrowinda wszyscy by lubili, tylko trzeba umieć w niego grać !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...