Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Jaka jest najgorsza pełna wersja w historii CD-Action?

Polecane posty

"flojd" na 4rech CD... Jak byłem mały to zainstalowałem tą grę, zajęło mi to z 40 min, potem odpaliłem... Próbowałem w to grać, ale obleśna grafika (straszne piksele, niby-plastelinowe kolory ze strukturą gif-ów) i te beznadziejne powtarzające się filmiki bez sensu, których nie dało się wyłączyć, oraz brak grywalności i normalnego interface-u przyprawiało mnie o mdłości... Na serio! Mając 6 lat zainstalowałem tą grę i odcisnęła w mojej psychice takie piętno że przez następne 2 lata nie kupowałem CD-action!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych ostatnich numerach bardzo nie spodobała mi się gra SBK 09, ta ścigałka motorami. Nie potrafię ogarnąć interfejsu, wszystko jest pomieszane, sterowanie też nie za ciekawe... Kiedyś była jakaś wyścigówka również z motorami, pamiętam, jak w nią grałem mając 7 lat chyba. O wiele lepsza, nie licząc grafiki. :rolleyes:

Ale to tylko moje zdanie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza gra w CDA ? Trudne pytanie. Gier kiepskich była masa, nie sposób wymienić. Do tytułu najgorszej proponuje Blood Rayne 2, chyba największy zawód.

Nie przejrzałem całego tematu, ale zaskakująca jest dla mnie wasza niechęć do Tycoon'ów. Ja pogrywam w Transport Tycoon'a od kilkunastu lat i ciągle mi się nie znudził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gahanova

Zgadzam się z przedmówcą - gier średniawych było naprawdę wiele. Ale dla mnie najgorsze są wszelkie gry strategiczne. Nie chodzi mi tu o konkretne tytuły, tylko o cały gatunek. Gdy są strategie na coverku, to omijam je szeeeeerokim łukiem :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"flojd" na 4rech CD... Jak byłem mały to zainstalowałem tą grę, zajęło mi to z 40 min, potem odpaliłem... Próbowałem w to grać, ale obleśna grafika (straszne piksele, niby-plastelinowe kolory ze strukturą gif-ów) i te beznadziejne powtarzające się filmiki bez sensu, których nie dało się wyłączyć, oraz brak grywalności i normalnego interface-u przyprawiało mnie o mdłości... Na serio! Mając 6 lat zainstalowałem tą grę i odcisnęła w mojej psychice takie piętno że przez następne 2 lata nie kupowałem CD-action!

Ta gra nie ukazała się w CDA, ani nawet na 4 CD (na 3). Dla mnie była nawet zabawna ;)

Mały edit.

Sprawdziłem na półce. Gra w piśmie ukazała się na 2 CD. Trzecia płyta to dema. To było jakieś 9 lat temu, heh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze i na zawsze najgorszą grą w CDa będzie jak dla mnie Panzer Elite: Action. Naprawdę. Żadna inna gra nie doprowadziła mnie tak szybko do smiechawki. OK, mogę jej wybaczyć całą dywizję Polaków strzelających z bazook. Mogę wybaczyć idiotyzmy historyczne. Część idiotyzmów dokładniej.

Ale widoku czołgu, który po trafieniu PRZEWRACA SIĘ do góry gąsienicą nie zapomnę. No i szczerze mówiąc głupia rogrywka(a przynajmniej przez te pierwsze 30 minut na głupią wyglądała) - dno i metr mułu.

BIA: Road to hill 30 Jestem zawiedziony ponieważ pare dni wcześniej kupiłem ją sobie w empiku.

Zginąłem. Więc najgorszą grą w jaką grałem będzie Gothic II(mam 4 płyty - dwie z XK podstawka, jedną z dodatkiem i CDA).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gier średnich rzeczywiście jest sporo, ale trudno przez wyrażenie "gra średnia" cokolwiek rozumieć. Może to być po prostu klasyka, może to być gra ze świetną fabułą i okrpną grafiką i odwrotnie...aaaa.... face palm. Na odwrót to nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"flojd" na 4rech CD... Jak byłem mały to zainstalowałem tą grę, zajęło mi to z 40 min, potem odpaliłem... Próbowałem w to grać, ale obleśna grafika (straszne piksele, niby-plastelinowe kolory ze strukturą gif-ów) i te beznadziejne powtarzające się filmiki bez sensu, których nie dało się wyłączyć, oraz brak grywalności i normalnego interface-u przyprawiało mnie o mdłości... Na serio! Mając 6 lat zainstalowałem tą grę i odcisnęła w mojej psychice takie piętno że przez następne 2 lata nie kupowałem CD-action!

Po 1: Flojd trafił tylko do pierwszego KS Gry Extra. Do CDA nie trafił

Po 2: Był on na 2 cd

Ta gra nie ukazała się w CDA, ani nawet na 4 CD (na 3).

Z tego co pamiętam, to w sklepach był na 4 cd jednak. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorsze były gry z błędami uniemożliwiającymi grę. W Area 51 po włączeniu pierwszej planszy celownik i sterowanie mi zwariowało, lufa skierowała się automatycznie w dół i nic już nie widziałem. W Advent Raising zaraz na początku, po wylądowaniu w bazie, gra mi się wysypała do systemu. A w DMC3 nie mogę pokonać pierwszego bosa zaraz na początku :)) Słabe były też te dwie kaszanki Bunt Robotów i Little Cars ale one były dane SPECJALNIE, po to by czytelnicy widzieli jak naprawdę wygląda zła gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to od pewnego czasu wszystkie gry trafiające na płytę nie przypadają mi do gustu. Kiedyś Morrowind, Tribes: Vengeance, Call of Juarez, World of Goo, a teraz... nic ciekawego, albo przyciągającego do monitora na dłużej niż 5 minut poświęcane na oglądnięcie intra i zagranie tych paru chwil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Klątwa Barrow Hill (?) tak to się chyba nazywało. W każdym razie wszystkie przygodówki łykam od razu i przechodzę w pocie czoła bez solucji. Ale ta gra wywołuje u mnie tylko litościwe uśmiechy i szczere zażenowanie. Myślałem że to będzie coś mrocznego że klątwa że jakieś opuszczone miasteczko, a okazało się takim szajsem że jest jedyną przygodówką której nie przeszedłem. No ogólnie beznadziejne sterowanie, głupie zagadki i głupio rozmieszczone przedmioty beznadziejne animacje :/ No niestety to zabiło całą rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc gier zalaczanyc do cdaction jest wedlug mnie sredniawa. Nigdy ich nie istaluje, nie pasuja mi.

Ale do najgorszych to bym wymienil:

midnight gt

mobile force

Breed (co za g*wno!! )

beu

shellshock

Bet on soldier (drugie mocne g*wno)

Narc

rise&fall (a nawet fajnie sie zapowiadala!)

wiekszosc spotowych/wyscigowek

a do perelek: majesty, braid, homeworld(po dzien dzisiejszy jest to jedna z nielicznych plytek cda ktore nie sa w koszu :P) , deus ex, worms, Sh3, chrome, thief, ground control 2, tribes, kroniki riddicka, stubbs, SotSE, BiA, Just cause, battlestation, Ghost recon...

Ale pamietajmy: de gustibus non est disputandum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi sobie przypomnieć, ale nie sięgając daleko będzie to blacksite area 51 , który zajmował śmiesznie wielkie ilości miejsca na dysku i płytach choć był grą kiepską, a miejsce można było spożytkować np dawajac jakiegoś starego dobrego pełniaka ponownie, jakby ktoś nie kupił :tongue:

@PeCI Zlituj się człowieku z nic niewartymi opiniami pokroju ''kto się ze mną nie zgadza jest dzieckiem neo" :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie - ja np. nie na widzę powolnych gier i Thief (ostatni) bardzo mnie razi - aczkolwiek mam ORGINAŁ z minionych lat. A co do Area 51 - to również mam zakupiłem jako kontynuację jedynki która była dużo lepsza (motyw ze zmianą w kosmitę) ale i tak grało się świetnie, to samo Breed - też bardzo przyzwoita. Star WOlves też ujdzie chociaż Homweworld to to nie jest a szkoda.

Więc ciężko każdego zadowolić - ja tam czekam na serię fallouta (full) Diablo (full) oraz np. klasykę o której widzę nikt nie pamięta np. Rebel Assault - chętnie bym pograł (bo niem skąd wziąć) a gra jest świetną filmówką w świecie SW.

Aha chętnie bym zagiercował w Commandos: behind ......... jeszcze w klasycznej wersji 2d już nie wspomnę o UFO czy SETTLERSACH.

Tak czy siak średniaków pełno a klasyków brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np. nie na widzę
Tzn. nie do wi dzisz czy da le ko wi dzisz?

A co do tematu - zraził mnie do siebie strasznie Star Wolves, chyba 2, nie pamiętam zresztą. Moim zdaniem - nie warto pamiętać.

@DOWN

Panowie "nie nawiedzę" - czepiacie się chochlik się wkradł.
Znowu błąd. Nie ma czegoś takiego jak "nawidzić"/"nawidzieć", więc cząstka "nie" jest nieodłączną częścią tego czasownika. Nienawidzę jak ktoś pisze inaczej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...