Skocz do zawartości
wies.niak

Przyjęliśmy nowego moderatora

Polecane posty

Zamiast gratulować, jak każdy, po prostu życzę powodzenia obu świeżo upieczonym modkom. :)

Mam nadzieję, że znacząco teraz spadnie liczba trolli w komentarzach do newsów (bo się przestraszą). ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nowi moderatorzy pływają ławicami?

Złe porównanie. Ławica zwykle staje się celem ataków, a moderatorzy uprawiają raczej polowanie. Nowi to takie dzieci z czworaków, które maja iść w nagonce.

"Ubrać w porcięta, zdjąć buty i ogolić mi to całe towarzystwo." - co znaczy witam nowych modków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ilości modów niedługo dojdzie do tego że będą sobie osty nawzajem wystawiać. Chwilę później wszyscy będą się starali zostać "userami" bo będzie to prawdziwy przywilej (niedługo 90% ludności FA to będą mody :D) Po za tym jak widać wazelina płynie już strumykiem (albo i lepiej) :P.

Potworne! na ponad 250000 użytkowników przypada aż 40 osób z rangą Junior Moderatora lub wyżej, z czego ok. 10 nieaktywnych! No naprawdę, żyjemy w państwie policyjnym ;] - NZK

Dodam jeszcze: Nie, dalej nie potrzebujemy eksperta od kolekcjonerek - Pzkw

Edytowano przez Pzkw VIb
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy standardowo powiadają "gratuluję", to ja postaram się być oryginalny na tyle, coby nie wmawiali, że tylko napisałem dla tego "+1"... ;]

I dzień taki nadszedł, że na zjazd trzeba wybrać się było.

Dostałem zaproszenie raz pierwszy - jako ten nowy,

a wiedzieć wam trzeba, że wiele świeżych tamój przybyło...

słowem - nie ja jeden, lecz tłum na ścięcie położył głowy.

Do rzeczy - dnia pewnego, w pokoju 47 bodajże numeru,

rozegrany był raczył mecz w sporcie nazywanym pokerem.

Ja tam dawno już u wygranej nie stałem steru,

lecz dwóch jak widzę nagrodzono... hmm... zielonym

banhammerem.

Nieścisłości wybaczcie, mości Panowie i Panie - wszak wiecie, że sztuka [hłe, hłe... :trollface:] takowe lubi... Słowem jednym - cogratulations. Dla Alaknara i Tresera, rzecz jasna. Zasłużyli...

...na punishment.

:icon_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pzkw

Nie bulwersuj się tym co napisałem. Przecież nie mówię że to źle że są nowi moderatorzy. Co do państwa policyjnego - niektórzy do tego dążą :D

Czasem się zastanawiam czy już nic nie można powiedzieć żeby ktoś nie zaczął od razu robić wycieczek osobistych.

Wystarczy zastanawiać się nad tym, co się pisze :] - Stillborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że co poniektórym żal (_|_) ściska ;) Ja tam uważam, że im więcej moderatorów tym poziom niewyparzonych jadaczek i buractwa mniejszy. Poza tym Treser i Alaknar to bardzo sympatyczne istotki, choć ostatniego Jegomościa bardziej się spodziewałem w komentarzach o grach a nie newsach.

Good luck!

@PeZet - nie wiedziałem, że tak umiejętnie operujesz sarkazmem :tongue:

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nieco spóźnione, ale gratuluję Alaknarowi junior moderatora. I dziękuje, że nie przejmuje się moimi idiotycznymi pomysłami na temat Robot Rider :)

PS

Co do państwa policyjnego - niektórzy do tego dążą

Takie już było. Mieli ładny

Byli lekko nadopiekuńczy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...