Jump to content
wies.niak

Przyjęliśmy nowego moderatora

Recommended Posts

Z przyjemnością ogłaszam, że właśnie do grona zielonych dołączył Sevard.

Od dziś będzie opiekował się działami "Sprzęt", "Składamy komputer - kupujemy części" oraz "Programy" w ramach kategorii "Nie tylko gramy".

Witamy go w naszym zespole i życzymy powodzenia na nowej drodze życia :-)

Patrząc na odpowiedzi pozwoliłem sobie dodać podtytuł do tematu :) - RoZy

Podając tę ośmiozerową kwotę, za juniora w moim dziale, chciałem zniechęcić kandydatów... A tu proszę, przyszedł taki, rzucił reklamówką dolarów i jeszcze się chwali, że to reszta ze sklepu. Enyłej, witamy na pokładzie i zapraszamy kolejnych bogaczy to przekazania nam gotówki i/lub akcji w jakichś obiecujących firmach.

Dwie fabryki wystarczą?? Mogę jeszcze dorzucić ze dwie reklamówki z zielonymi :laugh: :laugh:

Gratulacje dla Sevarda swoją wiedzą na to zasłużył.

Edited by Cragir

Podając tę ośmiozerową kwotę, za juniora w moim dziale, chciałem zniechęcić kandydatów... A tu proszę, przyszedł taki, rzucił reklamówką dolarów i jeszcze się chwali, że to reszta ze sklepu. Enyłej, witamy na pokładzie i zapraszamy kolejnych bogaczy to przekazania nam gotówki i/lub akcji w jakichś obiecujących firmach.

Gofer zobaczysz już do Ciebie z biura antykorupcyjnego jadą.Wstawiaj czajnik na kawę albo herbatę :happy:

EDIT:Sevard to "stanowisko" Ci się należy.

Edited by Evunio

Na szczęście waluta Zimbabwe cienko stoi, więc nie było aż tak trudno uzbierać tą ośmiozerową kwotę.

No to pozostaje pogratulować i życzyć powodzenia w zbieraniu darowizny potrzebnej do przemiany w moda :)

>>to się już odbywa przez zbieranie XP - po osiągnięciu odpowiedniego levelu junior-mod zaczyna migać i jeśli admin nie powstrzyma przemiany poprzez szybkie wciskanie klawisza B, mamy moderatora... [k0n]

Podpisałeś cyrograf, nie ma już odwrotu!

Gratulacje :)

Uwierz mi, jest odwrót :D Historia Actionum notuje takie przypadki :P - NZK

>>to się już odbywa przez zbieranie XP - po osiągnięciu odpowiedniego levelu junior-mod zaczyna migać i jeśli admin nie powstrzyma przemiany poprzez szybkie wciskanie klawisza B, mamy moderatora... [k0n]

Podchwytliwe, jak napiszę że Moderatorzy są pokemonami to zaraz warna czy innego banhammera dostanę...

Swoją drogą ktoś się tu za dużo w nie (Pokemony) nagrał :D

Edited by Sciass

Kolejny mod, czyżby wiosna nadchodziła, a nie zima? Coraz zieleniej się robi.

Ale powodzenia życzę.

O nie. Kolejny moderator, który będzie patrzył na moje posty! Czuję się osaczony :>.

Ale wy wolni jesteście... :> - Ra

EDIT:

Tak to jest, jak się nie zwraca specjalnej uwagi na nagłówki :).

Edited by Stillborn

Ludzie, litości, ten post jest sprzed kilku miesięcy :] Nie znacie Sevarda? Nie pamiętacie go? :P Taki jeden... zielony....

A już myślałem, że przez te parę godzin, gdy byłem nieobecny na forum dołączył ktoś nowy i zapomniał przelać kasę na konto.

Właśnie dołączył do naszego grona Sciass.

Został namaszczony jako opiekun komentarzy pod newsami na stronie głównej.

Witamy i życzymy powodzenia :-)

Podchwytliwe, jak napiszę że Moderatorzy są pokemonami to zaraz warna czy innego banhammera dostanę...

Swoją drogą ktoś się tu za dużo w nie (Pokemony) nagrał :D

Gratulujemy i witamy w gronie pokemonów. ;p

Ja powiem krótko, acz treściwie: Ile dałeś?. Nie! To nie to pytanie. To później :) Po prostu: Gratulacje!

Wracając do poprzedniego pytania: Ile i komu? :D

P.S. Jak tak dalej pójdzie to Modów będzie tyle, ile tych co bardziej "popularnych" użytkowników :)

Edited by Xysiu

Gratuluję. Przykro mi tylko, że nie znam człowieka :P Chociaż to w sumie dobrze, przyjaciela bym na to pole minowe nie posłał, obcego jakoś mniej szkoda :P

Kurde, jacy wszyscy są mili! Dajcie mi się wyłożyć na tym polu minowym w (do czasu) ciszy skoro gratulować i pocieszać nie potraficie :P

Kurcze ludzie, czego tu gratulować. Wkopał się chłopak w błoto jak mało kto. A wy mu jeszcze gratulujecie

[*] Sciass [*]

Taki joke oczywiście. Gratz (:

Oj, w "komętarzach" potrafi być niezły bałagan, ja to ich nawet kijem nie dotykam. Mam duży szacunek do śmiałka ;)

lolwut.jpg

Popros o range Syzyf czy Suicide Commando, albo innego Kamikadze, bo to, czego sie podjales... no coz, uprzedz rodzine, ze mozesz nie wrocic zdrow na ciele i umysle ;]