Jump to content

tauri

Forumowicze
 • Content Count

  1,266
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tauri last won the day on August 30 2018

tauri had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralna

About tauri

 • Rank
  Skalny Troll
 • Birthday 05/18/1984

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

7,172 profile views
 1. Witam, co się dzieje że nigdzie w Legnicy nie można kupić najnowszego CDA - 13/2018 ?? W każdym kosisku czy salonie prasowym słyszę że zwroty poprzedniego numeru były we wtorek, lecz 13 nie został dostarczony.
 2. tauri

  Skyrim - reset NPC

  Witajcie, istnieje jakiś sposób na zresetowanie NPC ? Otóż delikwentka na poniższym obrazku od paru tygodni stoi przed swoim sklepem w Zimowej Twierdzy i nie chce wrócić do środka by zająć się handlem.
 3. Próbowałem sztuczki z taśmą klejąca - po kilku próbach naklejania i odrywania taśmy srebrny pasek tak się wytarł, że resztę usunąłem opuszkiem kciuka :)
 4. Tu Problemy z kodami udostępnianymi przez CD Action
 5. Zgadzam się ze swoimi przedmówcami - zdrapki to naprawdę chybiony pomysł, mimo że zdrapywałem swój kartonik delikatnie 2 gr. to niestety ostatni znak zrobił się nieczytelny.
 6. na oficjalnej stronie rokstara znalazłem : 1- Install the games2- Remove/install "Games or Windows" : https://www.microsoft.com/download/details.aspx?id=55493- Install the patches (maybe useless at this time) : https://support.rockstargames.com4- Put the game launchers ("LaunchGTAIV"/"LaunchEFLC") in compatibility mode (Vista SP2)5- Use offline activations : https://support.securom.com/rockstarunlock/6- Install the patches7- Remove compatibility mode by Regedit : HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AppCompatFlags\Layers (find GTA applications and remove the associated lines)
 7. Próbowałeś z w trybie zgodności z win7 ?? A tak swoją drogą to podaj może więcej informacji tj. czy wyświetla jakiś komunikat ??
 8. Pozwolę sobie na nową wypowiedź tuż pod swoją poprzednią wypowiedzią skoro temat troszkę przestygł Więc tak - u mnie folder z grą znajduje się w innym miejscu niż podaje kolega wyżej i niestety nie ma w nim folderu o nazwie support.
 9. Jeśli używasz AVG to na czas gry go wyłącz albo dodaj folder z F4 do wyjątków, co do sterów nVidi się nie wypowiem bo siedzę na ATI.
 10. Dobrze jutro poszukam, aktualnie kończę remont i póki co mam komputer schowany w szafie Niestety remont mi się przedłużył o ponad tydzień (konieczna okazała się wymiana instalacji elektrycznej), ale o plikach pamiętam, malowania skończone i dziś zakończymy wiercenia więc pozostaje tylko zrobić porządek i podłączyć stacjonarkę
 11. Możliwe - jak pech to pech Co do badassa to miałeś racje - ciężko, dużo zadań zablokowanych.
 12. Panowie dziwne rzeczy piszecie, u mnie na UPleju WiC jest również w wersji PL, nie mniej jeśli ktoś mi powie jaki pliki odpowiadają za nasz ojczysty język to wrzucę wam je tutaj do podmianki.
 13. hehe wiem, jedynka ewidentnie promuje bycie dobrym samarytaninem Nie mniej myślę że to nie wina karmy - do obozu poszedłem zaraz po powrocie z krypty 15, karmy miałem może z 2-3 punkty (za radskorpiony).
 14. Witajcie, po wieeeelu latach naszła mnie ochota na odświeżenie tego klasyka, chciałem zagrać jako typowy badass z zamiarem przyłączenia się do w/w bandytów, lecz, wstyd się przyznać ;), ale zapomniałem jak to zrobić. Gdy poszedłem do nich po porwaniu Tandi miałem tylko możliwość negocjacji uwolnienia dziewczyny i walkę z nimi.
 15. Problem rozwiązany więc proszę o zamknięcie tematu.
×
×
 • Create New...