Jump to content

tauri

Forumowicze
 • Content Count

  1,266
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tauri last won the day on August 30 2018

tauri had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralna

About tauri

 • Rank
  Skalny Troll
 • Birthday 05/18/1984

Sposób kontaktu

 • AIM
  8396541
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  LCA

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  RPG

Recent Profile Visitors

5,920 profile views
 1. tauri

  CD-Action 13/2018 - zawartość numeru

  Witam, co się dzieje że nigdzie w Legnicy nie można kupić najnowszego CDA - 13/2018 ?? W każdym kosisku czy salonie prasowym słyszę że zwroty poprzedniego numeru były we wtorek, lecz 13 nie został dostarczony.
 2. tauri

  Skyrim - reset NPC

  Witajcie, istnieje jakiś sposób na zresetowanie NPC ? Otóż delikwentka na poniższym obrazku od paru tygodni stoi przed swoim sklepem w Zimowej Twierdzy i nie chce wrócić do środka by zająć się handlem.
 3. Próbowałem sztuczki z taśmą klejąca - po kilku próbach naklejania i odrywania taśmy srebrny pasek tak się wytarł, że resztę usunąłem opuszkiem kciuka :)
 4. tauri

  CDA 10/2018 - opis zawartości

  Tu Problemy z kodami udostępnianymi przez CD Action
 5. tauri

  CDA 10/2018 - opis zawartości

  Zgadzam się ze swoimi przedmówcami - zdrapki to naprawdę chybiony pomysł, mimo że zdrapywałem swój kartonik delikatnie 2 gr. to niestety ostatni znak zrobił się nieczytelny.
 6. tauri

  Gta 4 na steam nie mogę uruchomić ... Windows 10

  na oficjalnej stronie rokstara znalazłem : 1- Install the games2- Remove/install "Games or Windows" : https://www.microsoft.com/download/details.aspx?id=55493- Install the patches (maybe useless at this time) : https://support.rockstargames.com4- Put the game launchers ("LaunchGTAIV"/"LaunchEFLC") in compatibility mode (Vista SP2)5- Use offline activations : https://support.securom.com/rockstarunlock/6- Install the patches7- Remove compatibility mode by Regedit : HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AppCompatFlags\Layers (find GTA applications and remove the associated lines)
 7. tauri

  Gta 4 na steam nie mogę uruchomić ... Windows 10

  Próbowałeś z w trybie zgodności z win7 ?? A tak swoją drogą to podaj może więcej informacji tj. czy wyświetla jakiś komunikat ??
 8. tauri

  World in conflict soviet assault - spolszczenie

  Pozwolę sobie na nową wypowiedź tuż pod swoją poprzednią wypowiedzią skoro temat troszkę przestygł Więc tak - u mnie folder z grą znajduje się w innym miejscu niż podaje kolega wyżej i niestety nie ma w nim folderu o nazwie support.
 9. tauri

  Fallout 4 - crash w menu głównym gry

  Jeśli używasz AVG to na czas gry go wyłącz albo dodaj folder z F4 do wyjątków, co do sterów nVidi się nie wypowiem bo siedzę na ATI.
 10. tauri

  World in conflict soviet assault - spolszczenie

  Dobrze jutro poszukam, aktualnie kończę remont i póki co mam komputer schowany w szafie Niestety remont mi się przedłużył o ponad tydzień (konieczna okazała się wymiana instalacji elektrycznej), ale o plikach pamiętam, malowania skończone i dziś zakończymy wiercenia więc pozostaje tylko zrobić porządek i podłączyć stacjonarkę
 11. tauri

  Fallout - przyłączenie się do Khanów

  Możliwe - jak pech to pech Co do badassa to miałeś racje - ciężko, dużo zadań zablokowanych.
 12. tauri

  World in conflict soviet assault - spolszczenie

  Panowie dziwne rzeczy piszecie, u mnie na UPleju WiC jest również w wersji PL, nie mniej jeśli ktoś mi powie jaki pliki odpowiadają za nasz ojczysty język to wrzucę wam je tutaj do podmianki.
 13. tauri

  Fallout - przyłączenie się do Khanów

  hehe wiem, jedynka ewidentnie promuje bycie dobrym samarytaninem Nie mniej myślę że to nie wina karmy - do obozu poszedłem zaraz po powrocie z krypty 15, karmy miałem może z 2-3 punkty (za radskorpiony).
 14. Witajcie, po wieeeelu latach naszła mnie ochota na odświeżenie tego klasyka, chciałem zagrać jako typowy badass z zamiarem przyłączenia się do w/w bandytów, lecz, wstyd się przyznać ;), ale zapomniałem jak to zrobić. Gdy poszedłem do nich po porwaniu Tandi miałem tylko możliwość negocjacji uwolnienia dziewczyny i walkę z nimi.
 15. Problem rozwiązany więc proszę o zamknięcie tematu.
×