Skocz do zawartości
Mariusz Saint

Polecanki!

Polecane posty

Generic shounen? A zatem!

JJBA- świetny shounen. Ociekający GARem protagoniści i antagoniści, dziwaczne moce, zakręcona fabuła, świetne walki. Must must read

Do tego jeszcze:

-D. Gray Man

-Berserk

-Kongou Banchou (!)

-SAO

-Vinland Saga

-Akumetsu

-Hajime no Ippo

-GTO

-Gantz

-Toriko

-Większość rzeczy, które przytaczałem w tym temacie.

@HxH- słaba kreska (manga), ale to raczej jedyna wada (jeśli nie liczyć dziwnych sytuacji sprawiających zastanawianie się nad dodaniem tagu "yaoi')

@down Nu, może trochę przesadziłem, ale jaśli ktoś się weźmie za Berserka/JJBA, to Gantz mu już niestraszny

Edytowano przez Brando
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te same emocje co naruto
Czyli znudzenie, zażenowanie i irytację? Nieee... nie będę aż tak bezduszny.

Naruto może chwilami irytować ale bez przesady... niektórych zachowań bohaterów też nie rozumiem, ale według mnie Naruto ma to coś i tyle ;)

Najbardziej nie rozumiem (SPOILER SHIPPUDEN ODCINKI 130-140 nie ogladales nie czytaj)

jak Sasuke po zabiciu Itachiego, chce zniszczyć Konoche, chociaż Madara mu wszsytko wytłumaczyłi dowiedzial sie ze Itachi chciał jak najlepiej dla wioski i sasuke... troche to dziwne dla mnie sie wydalo, jakby sie okazalo ze sasuke równiez chce dobrze dla wioski itp.... to by bylo elegancko....

PS. Spróbuje tego Basiliska... ale jeszcze jedno, co to jest to One Piece? :P

Edytowano przez Wizardius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odcinków, nie wiem czego można tu nie rozumieć?

Hokage i ta trójeczka specialnie chcieli wyeliminować klan Uchiha, lecz Itachi nie mógł zabić ostatniego z klanu czyli swojego brata, więc uciekł z wioski. Po walce przekazał mu wszystkie umiejętności, by ten bronił się od Mandary, bo uważał, że jego plany zmierzają do złego. Tobi zaś zmanipulował Sasuke i teraz czeka, aż osiągnie wyższy poziom w posługiwaniu się Susanoo. A Sasuke chce zniszczyć Konohę za to co kazali zrobić Itachiemu

:D

Tu masz opis One Piece, bo sam jak widzę nie możesz sprawdzić :D

MSaint>>>ludzie, bez przesady, co to za kopiowanie opisów? nawet jest temat na forum o One Piece na forum, wystarczy linka podać...

Edytowano przez Mariusz Saint
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaker - nie pierwszy raz zwracam ci uwagę, jeśli widzisz coś, co uznasz za nieprawidłowość, to zaraportuj posta, zamiast bawić się w moderatora.

METALkaboom - ja Vampire Knight nie oglądałem, jak również nie zamierzam tego robić. Połączenie romansu i wampirów w tonacji "shoujo", czyli z mocno bishowatymi postaciami nie leży mi za bardzo. Jeśli jesteś nastolatką to może ci się spodobać, w innych przypadkach doradzam podchodzić z rezerwą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zaproszenie Mariuszu. :)

Poszukuje takiego anime, w którym nie leje się dużo krwi hektolitrami, i praktycznie mało romansu, dużo akcji tyle że nie fantasy a coś wojennego, Byle nie Gundam, nie przepadam zbytnio za robotami. :P Acha i nie horror. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sportowego shounen z elementami komedii . Może ktoś coś polecić ? ;)

Również bardzo polecam Eyeshield'a 21 , sam jestem w trakcie oglądania.

A do tego :

Buzzer Beater - koszykówka

Kenko zenrakei suieibu Umisho - anime o chłopcu prowadzącym drużynę pływacka dziewczyn, wiec i humor i sport jest ;)

No i także już polecane Prince of tennis, czyli tenis ziemny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś wojennego

Po dłuższym namyśle do głowy przychodzi mi tylko Pumpkin Scissors, które nie jest jakieś specjalnie dobre (nie oglądałem, ale tak przypuszczam - lolgonzo), ale większość kryteriów powinno spełniać.

nie przepadam zbytnio za robotami

Nie wrzucaj wszystkich anime z mechami do jednego wora, bo potrafią to być bardzo, BARDZO różne produkcje: epicka i szalona jazda (Gurren Lagann, GaoGaiGar), pełna symboli/tajemnic/mistyki opowieść (Evangelion, RahXephon), opowieść o wojnie (niektóre Gundamy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to może i ja se czegoś poszukam :P

na czas sesji obejrzałbym se jakąś sieczkę coś ala Berserk, Gungrave, GANTZ, Hellsing, Black Lagoon, Claymore ... bez loli i yaoi :P

znacie cosik podobnego ???

BTW Czytam mangę Miecz nieśmiertelnego , ale 1 ep animca coś mi nie podpasował rozwija to się jakoś dalej i trzyma mangi ??? :P

Edytowano przez Homerus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, już kilka razy podchodziłem do tematu mangi i anime. Ale zwykle brakowało czasu na długie serie, a te krótsze zwyczajnie się nudziły. Potrzebuję czegoś z humorem i w miarę inteligentne ale z wartką szybko akcją. Ale nie żeby to miało 10000 epów.

Z czym miałem styczność:

Black Lagoon

Fate/Stay Night

Bleach (Manga też)

Naruto

Neon Genesis Evangelion

Love Hina

Death Note

Code Geas

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak rozrywkowo podchodzisz do tematu, to na początek polecam parę lekkich przygodowych tytułów.

Last Exile

Full Metal Panic!

Steamboy

Baccano!

D. Gray-man

Heat Guy J

Claymore

I przede wszystkim One Piece. Narzekania, że długie, na nic się nie zdadzą w tym przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił.

Trigun

Tengen Toppa Gurren Lagann

Tales of the Abyss

Kuroshitsuji

Soul Eater

No i to co już polecili ci Shaker i pavlaq (głównie chodzi mi o D.Gray-mana i Fullmetal Alchemist ale tylko mangę bądź te nowszą serie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Code Geass, to ciężko mi powiedzieć, bo sam za nim nie przepadam, widziałem ledwo kilka odcinków. Jeśli mówiąc "podobieńtwa", masz na myśli sposób prowadzenia fabuły, bohatera, i jego zdolności, to pewnie przypasuje Ci Death Note (chociaż pewnie już widziałeś). Nie jest to anime wybitne, ale na pewno nie jest to też kompletna klapa. Jeśli zaś mówiąc "podobne", masz na myśli anime, w którym są roboty, to polecam Tengen Toppa Gurren Lagann. Lepszego anime o mechach nie widziałem. No, w sumie to jest jedyne anime o mechach, jakie widziałem, ale średnia ocena na MALu wskazuje, że jest to nie tylko najlepsze anime o mechach, ale i jedno z lepszych anime, jakie powstało.

#pavlaq89

Ja tam się nie znam, na przyszłość będę siedział cicho :)

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...