Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowe rangi na forum

Polecane posty

A może basic, pascal, c, c++, assembler, visual basic, java, ruby, delphi i inne języki programowania? Można by je ustawić według prędkości wykonywania ich skryptu przez procesor, jak w tym kawale:

Puk puk.

- Kto tam?

(długa cisza) - Java.

Puk puk.

- Kto tam?

- C++.

Puk puk.

- Assembler.

Albo np firmami komputerowymi ustawionymi według ich kapitałów? Albo może zaczniemy od technologii T&L a potem numerkami SM'ów? Albo to samo, ale bibliotekami graficznymi? A może markami telefonów według udziałów w rynku światowym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gofer - A chciałbyś być takim Microsoftem czy jakimś hatemelem? Albo taką Nokią czy Alcatelem? Po za tym nie wiem czy te firmy byłby by zachwycony gdyby były na ostatnim miejscu gdyby się dowiedziały, chyba mają zastrzeżone nazwy c'nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, Gofrze, ten pomysł jest zupełnie nietrafiony... Nie wiem, jak Ty, ale nie chciałabym być jakimkolwiek językiem programowania Oo a poza tym obecne rangi nie są związane z komputerami - jest to pewne urozmaicenie. I tak powinno zostać. Nie wiem czy pomysł ze zmianą rang przejdzie, ale podam kilka przykładów:

Tańczący z tematami

Profan słów

Postowy heretyk

Przyklejony do klawiatury

Zawzięty grafoman

itp.

/Gofr notuje 'nie używaj sarkazmu na forum, nikt nie zrozumie'

No to po kiego był ten post, a? ;P tylko denerwujesz biednych forumowiczów :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za pozostawieniem starych rang. Jakoś tak swojsko się dzięki nim robi. Ale goblin powinien być przed hobbitem :P

Jak już muszą być zmienione to popieram propozycje Kathai_Najiki (wybacz, nie mam pojęcia jak to odmienić...), oraz Rankina. Takie ciekawe.

P.S.

PS - Balrog to imię, nie rasa, a nazguli było tylko dziewięciu :)

No tak to wcześniej przeczytałem i jak nie palnę! Blarog to rasa! Przeczytaj Silmarilion - Morgoth miał zastępy Balrogów.

Już 5 osób mi to mówiło, przyznaje rację, przepraszam - GFR

Ja też przepraszam - to było silniejsze ode mnie :D - S.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pozostał przy starym systemie. Jestem na forum dość krótko, ale przypadł mi do gustu, no i jest taki typowo RPGowy, że nie mogę go nie kochać. :) Ostatecznie można wrzucić jeszcze rangę Mistrz Gry (oczywiście na najwyższe stanowisko) i będzie miodzio. :) Ogólnie to jednak nic bym nie zmieniał. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mamy demokrację - stary system musi odejść. Przynajmniej.

Dobra, a w kwestii nowych rang myślę, że dobre byłby rangi oryginalne, takie, na które nie wpadłby Lem po ośmiu butelkach szkockiej.

Niezwykłe, budzące strach, obrzydzenie, śmiech - cokolwiek, byle nie już te znane, wielokrotnie "przerabiane". Nie, żeby te obecne były złe, ale osobiście mi się znudziły.

Ileż dałbym za rangę "Szybkossący odkurzacz drożdżówek z budyniem." ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu następuje kolejny problem, który był przerabiany w tym temacie (kiedy padła propozycja 'Mikstury Leczenia). Mianowicie - jak uszeregować te rangi? Bo niby dlaczego taki Szybkossący odkurzacz drożdżówek z budyniem ma być ponad Mięsożerną katapultą Zicka Pimpola? Takie rangi jest niezwykle trudno w ogóle do czegoś zakwalifikować, a co dopiero poustawiać tak, aby wszystkim pasowało (co jest akurat rzeczą niemożliwą).

Jeżeli już zmieniać rangi, to objawieniem jest propozycja usera o nicku Kathai_Nanjika (przepraszam bardzo, ale odmienić ten nick to dla mnie wielki kłopot ;)) - i proste, i oryginalne, i chwytliwe. Bardzo approved by me. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

A no widzisz - od tego mamy delikatne głowy Moderatorów, oraz temat "Rangi na forum". A co innego Szybkossący odkurzacz drożdżówek z budyniem, a co innego Amator zbierania jagód o smaku waniliowym. Choć rozumiem, że z tym może być problem - przyznaję, to oryginalnością może nadrobić niedogodności.

BTW : Pomysł Kathai_Nanjika (Nanijkii, kurczę, też tego nie potrafię :P) zbytnio nie różni się od mojego, tylko jest nieco bardziej urozmaicony.

MSaint>>>nie cytujemy całego poprzedniego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobał mi się pomysł Kathaji, nowe rangi to zdecydowanie dobry pomysł. Wiele osób narzeka z hierarchią tytułów, ale podobne kontrowersją budzą również współczesne. Dla kogoś to elf jest rasą o wiele silniejszą niż hobbit, dla niektórych krzywdzące jest postawienie orka przed krasnoludem. Pomysł Kathaji nie pozostawia wiele do życzenia, rangi w stylu Trzepacz postowy są wręcz idealne.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kathai to kobieta, a przynajmniej tak twierdzi, więc tego się nie odmienić.

Na forum nie ma demokracji, jest panowanie Ghosta.

Rangi Kath podobają mi się tak średnio, wolę obecne. Są one podzielone według WZROSTU poszczególnych ras, nie ich siły itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie podział wg wzrostu to złooo... To właśnie przez taki podział stałem pierwszy w kolejce do I komunii... W każdym razie ja mam kompleksy odnośnie mojego wzrostu i obecne rangi tylko je zwiększają, mi się podobają te nazwy Gofra czyli języki programowania oraz te rangi Kathaii, zresztą każde będą lepsze od tych obecnych. A jeszcze jedno: Lordzie Nargogh Taki karabin na język chyba nie istnieje (No chyba że w Rambo xP) bo niby jak by się go odpalało? Ale ta ksywka czyli Gatling, którą miał koleś z kreskówki World of Quest pasowała do niego jak ulał bo strzelał śrutem z ust i wgle był cyborgiem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rangi, które są obecnie, powinny zostać. Wszyscy te istoty znają, idziemy wg wzrostu.... Generalnie za rangami nie przepadam, bo znam sytuacje z innych forów, gdzie spamowanie i nabijanie postów to standard. A tego nienawidze najbardiej ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie ja mam kompleksy odnośnie mojego wzrostu i obecne rangi tylko je zwiększają,

Twoje kompleksy to Twój problem, a nie rang na forum ;)

Nie, zostawcie stare...Ludzie, będzie za dużo zamieszania, poza tym jednak większość woli stare.

Też mam nadzieję na pozostawienie starych. Zresztą większość głosów jest po naszej myśli, Dracio (dobrze chyba odmieniam, co?).

Zresztą, kto by na nie zwracał uwagę po jakimś czasie? Trzeba raczej kłaść nacisk na długość postów, a nie ich ilość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zgadzam się z Turem. Stare niech zostaną. Ciekawe byłyby te od Kathai, ale po co zmieniać te (moim zdaniem) dobre rangi. Trochę kolejność wg. wzrosu głupia. Dlaczego? Człowiek nad krasnoludem?! Nie no to przegięcie.

I jestem ZA patrzeniem na jakość i długość posta, nie ich ilość. To dopiero... zuooo... Nie wiem, jakieś achievementy, wcześniejsza możliwość zmiany rang itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym i mało liczącym się zdaniem pozostańmy przy starych rangach,po co robić sobie problem.

Ja osobiście byłbym chętny żeby zrobić taka rameczkę do tych rang ;D (tak jak w większości for ) :bunny:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...