Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowe rangi na forum

Polecane posty

Dla mnie jakiekolwiek zmiany z rangami są złe :P i niektóre zmiany na FA też (patrz ramka po prawej stronie) ale to nie na ten temat :P

A co do rang to skoromają być związane z czasopismem lub forum to nie musi być koniecznie postać z gry bo każdy ma różne opinie na temat bohaterów i nie zawsze będą obiekcje co do hierarchii. Ja mam może trochę głupi pomysł ale zawsze mam jak już chcecie coś zmieniać na siłę to może się przyda.

1.Nowy do 50 postów

2.Czytelnik do 100 postów

3.Wierny czytelnik do 250 postów

4.Fan do 500

5.Wierny fan do 999

6.1000 magiczna granica (chociaż można by już ją przesunąć) :D

(a teraz już tak od czapki)

7.Ten który chce żeby CDA było lekturą szkolną do 2000

8.Tek który zna CDA lepiej niż samego siebie powyżej 10k :}

coś w ten deseń po prostu a nie się pchać w utożsamianie z postaciami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo takie coś to nie jest utożsamianie... Ja jestem neutralnie nastawiony do zmiany nazw rangi, oprócz jednego. Żeby to NIE były zmiany na bohaterów gier bo poczekamy około dwóch lat na zakończenie sporów w stylu

CJ jest lepszy od Altaira(czy jak tam się pisze)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejn @ Twoja propozycja jest bardzo dobra.

Skoro i tak po 1000 postów można samemu ustawić rangę, to lepiej zrobić takie rangi jakie pasują większości (cudowna demokracja i ankieta:]), albo zrezygnować z 1000 i po 100 dać możliwość zmiany.

A jeszcze Billy i Ray:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem przeciwny. Dużo weselej przemyka się na Różowym Jednorożcu pośród elfów i krasnali, niż między Larami i PacManami.

Zresztą połowy wymienionych w temacie postaci nawet nie znam, więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam się do grupy konserwatystów, którzy są przeciwko jakimkolwiek zmianom. Mimo, że sam nie jestem wielkim fanem fantasy to i tak wolę obecną formę niż postacie z gier, które z racji trudności w ustalaniu kto powinien być wyżej kogo są wg mnie pomysłem z góry skazanym na porażkę. A poza tym i tak wszyscy wiedzą, że każdy na tym forum statsuje tylko po to by dobić do tego 1000 postów i samemu sobie rangę wpisać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wiem co się dzieje. Ostatnio jakoś CDA postawiło na rozwój strony internetowej i forum. Nie żeby to było złe bo nowy layout strony i forum mi się podoba, blogi zresztą też, ale właściwie tylko te pisane przez redaktorów, moderatorów(tak, wy też macie swoich fanów!) i innych zasłużonych ludzi. Jednak czytając takie tematy mam wrażenie, że próbujecie zmieniać się na siłę. Dobrze, że wpisało się tu tylu ludzi, którzy wolą stare rangi.

Jedyną zmiana w tej kwestii jaka jeszcze by dla mnie przeszła to dodanie paru nowych rang, ale również związane z fantasy. Lista postaci z jakich mogłaby się składać wg mnie(kolejność ustalicie sobie sami): Hobbit, Goblin, Ork, Troll, Skalny Troll, Ogr, Ent, Golem, Feniks(ale nie Markus), Kobold, Gargulec, Wampir, Wilkołak, Krasnolud, Elf, Smok, Balrog, Nazgul(te dwa z Władcy Pierścieni, ale mogą pasować).

Podczas pisania tej listy wpadłem na pomysł, że można by się pokusić o stworzenie osobnych rang dla płci przeciwnej. Tutaj występowałyby na przykład Driady, Pegazy, Jednorożce, Wiedźmy, Czarownice/Czarodziejki i inne takie niemęskie istoty :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co?! Jednorożce dla kobiet?! Chyba się obraże...

Zresztą proszę przestać powoływać się na większość bez przedstawiania dowodów xP

Zresztą przypomniał mi się jeszcze jeden powód na nie. Teraz każdy wie, kto to jest Marcus Fenix, ale za np. rok w dobie jakiegoś Łukasza Jastrząbka nikt nie będzie o Feniksa... Nie warto zmieniać czegoś, co jest stare, sprawdzone i ponadczasowe :)

PS - Balrog to imię, nie rasa, a nazguli było tylko dziewięciu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już widzicie, że ten pomysł był zupełnie chybiony? Nie wszystkie zmiany są dobre wiec jak to się mówi: nic na siłę. Jeśli już tak bardzo chcecie zmieniać nawet tak nieistotne rzeczy jak rangi (bądźmy szczerzy, zmieniają się tak rzadko, że jedynie granica 1000 postów jest kusząca) to dodajcie po prostu kilka nowych. I nie takich z bohaterami gier tylko po prostu kilka nowych ras ze starego dobrego WP, tak jak to jest z obecnymi. I będzie jakaś tam zachęta dla piszących (masa spamu:P) i będą zmiany. A zmianie na imiona bohaterów gier mówię NIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w ogóle rangi na forum to lipa na kajzerce [...]

Ojjj.zdecydowanie nie! Początkowo też nie mogłem się przyzwyczaić, ale z tymi rangami forum nabiera klimatu ;)

Jak dla mnie lepiej gdyby zostały obecne rangi, można ewentualnie dodać kilka dodatkowych np. pomiędzy Skalnym trollem a Elfem dać jeszcze coś przy 750 postach, (może Mroczny Elf?)

Niegłupi pomysł - ale nie wiem, czy warty realizacji.

A ja proponuje by po osiągnięciu następnego levelu(dobrze odmieniam?) user mógł wybrać z pośród kilku (2-3) rang. Co wy na to? A co do nazw rang proponuje : Naznaczonego, Mario oraz CJ'a. :happy:

Jak dla mnie za dużo kombinowania.

[...] albo zrezygnować z 1000 i po 100 dać możliwość zmiany.

I tu już zdecydowanie się nie zgadzam. Niech będzie po 1k postów zmiana - czyli po staremu.

Ew. możecie troszkę zmian kosmetycznych wprowadzić w rangach, tzn. dać podobne, ale inne, chociaż limit postaci fantasy (goblinów, orków, elfów itp.) chyba już się Wam wyczerpał..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, zeby te rangi pozostały tak jak znaczek jakości w CDA - niezmienione. Te rangi mi się podobają, a jak widzę, innym osobom również. Możnaby jedynie dodaćparę innych, ale myśle, że nie jest to konieczne. Niech przynajmniej to zostanie po staremu w tym całym huraganie zmian :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jeszcze inaczej...

zostawic takie nazwy jakie sa ale zmienic "granice" rang i takie coś jak skalny troll i ent (nie wiem jakie rangi sa po 1k postow) dac powiedzmy na 750 i 999 post :) bo IMO nie ma sensu zeby taka fajna ranga (jak ent np. :P)sie "marnowala" bo po tysiecznym poscie wszyscy i tak zmieniaja nazwy;). Po przekroczeniu magicznej granicy wyskakuje okienko i musisz dac wlasna nazwe :) bo alteernatyw nie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę że zostaną rangi zmienione, bo obecne kojarzą mi się ze śródziemiem którego nie trawię... Ponadto takie rangi jak Krasnolud czy Hobbit mogą urazić niektóre niskie osoby (n.p. ja poczułem się urażony mając range krasnolud)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co?! Jednorożce dla kobiet?! Chyba się obraże...

Skąd ja wiedziałem kto na 100% odpiszę na mój post :tongue: Gdy to pisałem, zastanawiałem się nad wzmianką o specjalnej różowej odmianie, która jest tylko dla ciebie i nie powinna być kojarzona z kobietami.

PS - Balrog to imię, nie rasa, a nazguli było tylko dziewięciu :)

O Nazgulach wiedziałem, ale że Balrog to tylko imię to nie jestem pewien bo na wikipedii(korzystałem z angielskiej bo rozbudowana i bardziej wiarygodna) pisze, że Balrog to rasa. W skrócie: istoty z ognia i ciemności tak potężne, że tylko smoki mogły się z nimi mierzyć. Było ich zaledwie kilku i byli jedną z najstraszniejszych sił Morgotha(gdy czasem czytam o Śródziemiu na necie to jestem zaskoczony jak małą część historii tego uniwersum przedstawia Władca Pierścieni). Nazwa Balrog powstała ze sindariańskich słów balch - okrutny i raugh - demon. Wątpię żeby fani Tolkiena pozwolili na jakieś niedopatrzenia w tej sprawie :smile: .

Ja się cieszę że zostaną rangi zmienione, bo obecne kojarzą mi się ze śródziemiem którego nie trawię...

Ja na przykład nie trawiłbym gdyby rangami było: Gordon Freeman, Marcus Fenix, Tommy Vercetti, Carl Johnson, Hitman itp. czyli sami bohaterowie FPS-ów bo po prostu tego gatunku nie lubię. Dla mnie jest dobrze tak jak jest i nawet te moje propozycje są raczej tylko na pokaz bo wątpię żeby były przyjęte i sam wtedy nie będę miał o to pretensji bo wcale nie ma konieczności tego zmieniać.

Ponadto takie rangi jak Krasnolud czy Hobbit mogą urazić niektóre niskie osoby (n.p. ja poczułem się urażony mając range krasnolud)

:wallbash: Niezły argument. Wprost wyśmienity. Doprawdy chyba musisz bardzo czekać aż zostaniesz skalnym trollem. Duży gość - może ci się spodoba.

Widzę, że bardzo tu niektórzy pragną by nie zmieniać ustawiania własnej rangi po 1000 postów. Może mi ktoś wytłumaczyć co to za zaszczyt? Bo ja nie widzę w tym nic specjalnego. Chyba liczy się to, że napisałeś ten 1k postów zostawiając na forum sporo od siebie a nie to, że masz za to możliwość wpisania sobie malutkiego napisu pod avatarem? Ja wiem, że to takie dziecięce przekonanie i jakbym miał ok. 900 postów to też bym MOŻE głosował za pozostawieniem tej granicy w spokoju :wink: .

I uaktualniam mój pomysł na taki by ranga zmieniała się co pięćdziesiąt postów. Będzie różnorodnie i nie zostaniemy na jednej randze na pół roku. By zachować przywilej ustawiania własnej rangi potrzeba 19 "tytułów". Ja podałem już przykładowe 24 do wyboru - psss! Faust, Cyklop, Behemot, Hydra, Wywerna, Gnom, Gremlin, Gryf, Mantikora, Chimera, Meduza, Topielec, Strzyga, Kikimora, Rusałka, Raróg(a co! polak też ma swoje fantasy!) - o przepraszam, czterdzieści, a to jeszcze nie koniec gdybym miał podawać. Co prawda Raróg raczej się nie przyjmie :tongue: . Tak czy inaczej ponad dwa razy więcej niż trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaż mi wspólny element tych rang. To, że są związane z "branżą grową" to tak jakby zrobić rangi związane z domem - może być dywan ale może też być łazienka, okno albo mikser. Ustal jeszcze kolejność zdobywania tych rang i czemu WSAD jest niżej niż mikstura leczenia(albo odwrotnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę (ehem), że nie ma co zmieniać rang :tongue:

W sumie nie jestem oryginalny, ale szczegół...

Słusznie moi poprzednicy zauważyli, iż byłby problem z określeniem hierarchii bohaterów...

Za to jeśli koniecznie ma być zmiana, niech zmniejszy się ta "magiczna granica", która wynosi 1000 postów :biggrin:

Chociaż z drugiej strony stracę motywację do spamowania :sleep:

Ale przecież od zabijania tej "motywacji" są moderatorzy :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinnyśmi pozostać przy obecnych rangach? Dlaczego ? Są neutralne. Nie każdy gra we wszytkei gatunki gier i dla mnie taki Marcus Fenix, przytocozny w poscie Huta nic nie mowi. Jak to będzie wyglądało? Każdy gatunek dostanie jedną postać jako rangę? A co ze sportowkami, gdzie jesli sie nie mylę nie ma glownych postaci raczej? Je pozostawicie bez bohatera? A co będzie ze sprawą wysokości rang? Ktory gatunek dostanie rangę najwyzszą? A ktory najnizsza? Obojętnie co się postanowi w tej sprawie będzie to niesprawiedliwe. Lepiej pozostać przy bardziej neutalnych rangach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wyrażę swą opinię wydaje mi się, że powinno zostać po staremu po co zmieniać coś co jest dobre? A jak ktoś chcę być stałym i wytrwałym użytkownikiem FA to w końcu dojdzie do 1000 postów i sam sobie wybierze rangę. Ewentualnie tak jak ktoś już tutaj napisał można by urozmaicić rangi, które są obecnie pozostając w klimatach fantasy. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za pozostawieniem starych rang (jakie to odkrywcze, nie? :tongue: ). Zgodzę się z przedmówcami, że zaczął by się zapewne czas spamu i anarchii byleby dostać jako rangę ulubioną postać z gry. Obecne rangi są IMO bardzo dobrze wyważone. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nie moga byc to rangi z jednej konkretnej gry. Mi na przyklad te nazwy nic nie mowia ;)

ale jesli tak... ;p

0-10 Upadły

11-25 Żmijoszpon

26-50 Płonąca Dusza

51-100 Fanatyk (Zakarum)

101-250 Pan Jadu

251-500 Nadzorca

501-1000 Diablo

a dalej sami wybieramy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangi z tylko jednej gry? Raczej nie przejdą. Niektórzy mogą w ogóle nie kojarzyć różnych -lisków bo w Starcrafta nie grali (no np. ja :ermm: mimo chęci). Hydraliski pamiętam tylko z Warcrafta 3 bo gdzieś tam siedziały ukryte. Zresztą zaraz wykiełkują tu posty, że przecież granica 1000 postów i w ogóle. No bo ile osób na dzień dzisiejszy mają ponad 5k postów? Odpowiedź: 3 i jest to kolejno wies.niak, Cardinal i Rozy czyli jakby nie patrzeć same szychy, które mają swoje rangi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na zmianę rang mi się podoba. Powinny być one bardziej kojarzone z branżą grową:

Proponuję: WSAD, Bug, Nekromorf, tank, mikstura leczenia...........

a chciałbyś być miksturą leczenia? Ja nie wyobraź sobie jakby to głupio wyglądało. Lordzie Nargogh masz niezły pomysł, ale czemu Overlord jest wyżej skoro nie może atakować? Albo Defilier. Albo Guardian który jest powolny i nie może atakować jednostek powietrznych, a i czemu tylko nazwy zergów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...