Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowe rangi na forum

Polecane posty

I jak?

Źle. Randomowe i nudne. Nic bardziej oryginalnego nie dało się wymyślić?

Dlaczego nie możemy zostać przy starych? Argumenty typu "Bo krasnolud jest mały i ja jestem mały, i mam kompleksy!" przemilczę. A ja jestem łysy i nie chce mieć Agenta 47. Mam małe piersi i nie chce być Larą Croft. Ludzie, proszę was...

~

Parę stron temu była niezła propozycja nagradzania własną rangą forumowiczów, którzy piszą dobre posty, ale jakoś nikt z tych 'wyższych' forumowych sfer się nie wypowiedział. Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewniej ilości postów można sobie ustawić własną rangę. Nie widzę powodu, żeby obciążać moderację dodatkowymi obowiązkami. I bez tego mamy rejon roboty, mylą się Ci, którzy myślą, że my pijemy kole i gnoimy losowe osoby 'bo tak'. Moderka tutaj zajmuje sporo czasu, mi czasem po kilka godzin dziennie, więc nie mam czasu się przyglądać i myśleć komu dać nagrodę. Zresztą razem z taką możliwością doszły by umów spamu typu 'ej, admin! Daj mi własną rangę, pomogłem dziś trzem osobom sformatować system!'. IMO odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiż to obowiązek? Moderator, czy tego chce czy nie, jeżeli dobrze spełnia swoją pracę - czyta posty. Jeżeli zauważa, że ktoś piszę z sensem - typuje go w tajnym pod-forum czy co tam byście sobie wymyślili. Każdy dział ma paru moderatorów więc nie rozumiem, dlaczego miałoby być to jakimś dodatkowym zajęciem - wszystkie posty i tak są czytane przez moderatorów, prawda?

No chyba, że mowa o 'Zabawach i Zagadkach'. Ale nikt też nie spodziewa się, żeby tamte posty nagradzać. :)

Zresztą, przecież w taki sam sposób są typowani [Eskperci], czyż nie?

Tylko mi nie chodzi o to, by nagradzać za wiedzę czy pomoc, ale za długie, dobre posty.

Żeby nie było - nie jestem za tym pomysłem całym sercem. W sumie mi to zwisa. :)

Szczerze? Czasem mnie korci żeby nagrodzić chłopaków z zagadek M&A. - Ran

Ran - Miałem ich wyróżnić w poście, ale nie chciałem wprowadzać niepotrzebnego zamieszania. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marrio94

Pomieszałeś trochę "jakim jesteś fanem CDA" z "jak często bywasz na forum/jak jesteś tam szanowany"... No bo czemu na przykład ktoś "rzadko widziany" nie może byc "kochającym CDA"?

EDIT: O rany, chyba pomyliłem strony. To miała być odpowiedź na post Bowlera z poprzedniej... ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak?

Mam małe piersi i nie chce być Larą Croft. Ludzie, proszę was...

No cóż.. nie wiem jak ty, ale przed chwilą pytałem się siostry ("która ma małe piersi") i jak dla niej ta ranga by odpowiadała. A teraz wyobraź sobie, że ty masz "małego" i nagle pojawia ci się ranga "Rocco Siffredi"*.. nie byłbyś zaszczycony? A więc, zanim się coś napisze na forum, należy to przemyśleć 2 razy (a może i 3).

Kolego.. zły przykład.:P

*Dla tych, którzy o nim nie słyszeli klik!

MSaint>>>nie przesadzaj, bo to się powoli wulgarne robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, zanim się coś napisze na forum, należy to przemyśleć 2 razy (a może i 3).

Zanim napiszesz odpowiedź, zastanów się nad sensem mojego posta i przeczytaj na tej twojej wikipedii znaczenie słowa "Ironia".

(Zrozumienie też nawiązania do poprzednich 2 zdań również się przyda).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kompleksy kogoś na punkcie wzrostu i długości penisa obchodzą nas tyle, co ryby z zeszłego połowu na południowym pacyfiku. Jeżeli mielibyśmy wybrać te rangi drogą eliminacji 'po kompleksach' to musielibyśmy wywalić je w ogóle. Koniec gadek o tychże, nie od tego jest ten temat. Każdy następny post na ten temat leci do kosza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić coś typu awatarów jak z www.callofduty.com? Czyli takie awatary-rangi na których się mieszczą pewne 'rango-znaczki'. Taka gratka dla fanów militariów. Można to oczywiście zrobić jak mówiłem dla innych fanów.

Było już mówione, że FA to nie forum fanów militariów... - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zawody bez końca można wymieniać więc niech już nikt ot nie robi.

A moim zdaniem rangi są dobre i nie ma potrzeby ich zmieniać. Jak przez tak długi czas nikt ich nie ruszał to znaczy, że są dobre.

Pomysł Kathai i Rankina wg bardzo fajny ;)

Mi by się podobały rangi nawiązujące do średniowiecza ale chyba one by trochę to tego forum nie pasowały :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest z takimi rangami jakie są. Zmienieanie ich na inne mogłoby wywołać sprzeciwy w postaci komentarzy z przekleństwami, niechęć do pisania z moderatoram itp. Ale wszystko zależy jak to zmienią. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jak zwykle lezy gdzies po srodku. Obecne rangi sa ok (ale i tak jestem za ich zniesiniem/zmiana) bo kazdy sie przyzywyczail, bo "sa od zawsze" itd. Natomiast w ogole nie pasuja do forum CDA. Bardziej do jakiegos poswieconego fantastyce albo Wladcy Pierscieni. Jesli rangi maja zostac to niech przynajmniej odnosza sie w jakis sposob do pisma/redakcji. Ja pomyslu nie mam jeszcze jak by to moglo wygladac ale moze ktos wykaze sie wieksza kreatywnoscia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby w jaki sposób rangi mają się odnosić do redakcji? Fan CDA, Absztyfikant Redaktorów, Miłośnik Pizzy? To co jest, niech zostanie. Poza tym tak na marginesie, nie wszyscy na tym forum czytają CDA. ;] Obecne rangi są chyba najbardziej neutralne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się naśmiewasz z tych swoich nazw, a powiem ci, że takie byłyby bardzo oryginalne ;). Obecne tez nie są złe, ale są takie na dużej ilości forów i fajnie by było mieć takie oryginalne. Absztyfikant Redaktorów....:happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli rangi maja zostac to niech przynajmniej odnosza sie w jakis sposob do pisma/redakcji.
A nie lepiej, żeby odnosiły się do typowo forumowych czynności? Czyli pisanie postów, czytanie/zakładanie tematów etc.

I chyba wiadomo, do jakich rang się odnoszę ;] z tego, co widzę, wielu osobom podoba się pomysł mój i Rankina ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...