Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowe rangi na forum

Polecane posty

Jeśli dajemy rangi z jednej danej gry to oto moje propozycje :) : ( z Dark Crusade )

0-10 Skarabeusz

11-25 Wojownik Nekronów

26-50 Upiór

51-100 Roździeracz

101-250 Nieśmiertelny

251-500 Parias

501-1000 Pająk Grobowy

1001- 2500 Niszczyciel

2501-5000 Ciężki Niszczyciel

>5000 Lord Nekronów

Nazwy mogą też być po angielsku :) Ale nieważne na co zmienicie warunek jest jeden .. po 1000 postów sam ustalasz sobie rangę, ok ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich, którzy proponują nazwy rang związanych z jedną grą proponuję udać się na specjalistyczne fora dla takowych i tam to postulować. Równie dobrze mógłbym zaproponować rangi od Pzkw ID do Pzkw VIb, chociaż to nawet na forum miłośników Panzer Generala by nie przeszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10-pasjans/zero/nowicjusz

25-mrówka/świnka morska/mucha

50-dzieciak

100-człowiek

250-cyborg

500-terminator (co do tego nie jestem pewien)

Dalej nie ma sensu, bo większość i tak sobie zmieni rangę.

1000-zabójca

5000-Koleś z Postala/cyklop

10000(fiuuu...)-Mistrz FA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze się orientuje, pomysł przedstawiony poniżej jest aż zanadto ambitny, przedewszystkim sporo grzebania w kodzie strony z tego co wiem. Aczkolwiek godzi ze sobą wszystkie ''za'' i ''przeciw'' forumowiczów (przynajmniej tak sądzę).

Więc wyobraźmy sobie, że w panelu sterowania, zakładka ustawienia, dochodzi nowa opcja, nazwijmy ją na tę chwilę xxx. Opcja xxx oferuję wybór ''drzewek'' rang, to znaczy po kliknięciu w opcje xxx wyświetla nam się lista gatunków gier (strategiczne, rpg itd.). Klikając w daną pozycje, zostaje nam przedstawiona lista rang w danym gatunku, np. rpg- elfy, krasnoludy, orkowie. I tu mamy spore pole dla wyobraźni. Bo o ile możemy stanąć na gatunkach, to o tyle równie dobrze możemy poszerzyć listę o bohaterów gier (wyżej przytoczona Lara, Gerald) itp. Może być również opcja pozostawienia obecnej rangi w spokoju, od koloru, do wyboru.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że fantazja was rozpiera, ale to już zbyt daleki wybieg w krainę gadających wafelków. W stronach i dorabi siedzę tylko trochę, ale wiem ile by to było kopania i zmieniania w lodzie. Ja bym się prędzej zabił, niż to zrobił.

Nie zapominajcie też o fakcie, że przy takim rozwiązaniu zatraciłaby się hierarchia wartości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to co Marvel ma wspólnego z cda? I jak wybralibyśmy najlepszego herosa? Dla mnie the best jest Gambit i Logan, dla kogoś Cyklop itd. Jak dla mnie to odpada, to jest forum CDA, a nie fanów komiksów.

Nightcrawler >all [Tur]

Psylocke > Tur //slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za pozostawieniem rang w stanie nienaruszonym (chociaż ja już i tak przekroczyłem magiczną liczbę postów, więc domyślne rangi mi latają :jezyk2:). Obecne rangi się już przyjęły, i prezentują jakąś hierarchię. Co do postaci z gier - no dobra, ale wtedy jak ustalić która postać ma być wyżej? W czym np. Lara jest lepsza od Garreta, czy Altair gorszy od Freemana? Ktoś powiedział żeby dawać postacie bardziej znane. Ale jakie to są bardziej znane? Ja nie znam 3/4 postaci z nowych gier. I nie zdziwiłbym się jakby było więcej osób które tych postaci nie zna. I co wtedy? Niepotrzebny zamęt się tylko wprowadza. Jedyny pomysł który ewentualnie mi się podoba to zaczerpnięcie jednostek z jakiejś gry strategicznej, tak jak już ktoś wspomniał o Warhammer 40k czy Starcraft. Ale to tylko ewentualnie, bo wolałbym żeby zostało tak jak jest.

Nightcrawler >all

Deadpool > Nightcrawler > all :jezyk2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem fanką starych rang, a także możliwości nadawania sobie własnych. Ale być może zmiana systemu rang również okaże się dobrym pomysłem... Moja propozycja byłaby taka, aby: im więcej postów, tym starsza(kultowa, legendarna) gra :D Myślę, że dla osób, które piszą naprawdę wiele/są tu naprawdę długo, przyjemniej byłoby być np. Zeldą tego forum, niż jakąś postacią z gry, która wyszła dopiero wczoraj(dlatego też rangi dotyczące postaci z nowych gier dostawaliby nowo przychodzący. Po pierwsze - nowi użytkownicy tutaj zwykle są młodymi fanami nowych gier i przynajmniej będą wiedzieli, od jakiej postaci dostali rangę, poza tym - od czasu do czasu można by zmieniać rangi dla najmłodszych, tak, aby odpowiadały najnowszym grom, które w przyszłości mogą być legendarne ;) .

Jeśli zaś zmiany rang mają dotyczyć wszystkich, w znaczeniu 'wszystkich', to Hall of FAme mogłoby dostać rangę "Duke Nukem Forever" - Legenda, na powrót której wszyscy czekają ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bohaterom z gier mówię stanowcze nie! :P Nie pasuje mi jakoś ranga Marcus Fenix czy Lara Croft.

Chyba,że uwzględnione zostaną osobiste preferencje każdego użytkownika z osobna,bo jak wiadomo każdy lubi co innego.

Stare rangi są w porządku i prezentują jakąś tam hierarchię-tym z gier z pewnością by się to nie udało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co coś zmieniać jak jest to dobre...? Mnie się tam obecne rangi podobają...Przynajmniej każdy wie że elf to więcej postów niż hobbit, a przy bohaterach gier było by trudniej z odróżnieniem...Tak jest fajnie... :jezyk2:

Wiem że nie jestem oryginalny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co coś zmieniać jak jest to dobre...? Mnie się tam obecne rangi podobają...Przynajmniej każdy wie że elf to więcej postów niż hobbit, a przy bohaterach gier było by trudniej z odróżnieniem...Tak jest fajnie... :jezyk2:

a kto powiedzial, ze Ent jest lepszy od elfa, a elf od krasnoluda, he?

Jak widzac do wszystkiego mozna sie przyczepic... Proponuje rangi takie, w ktorych mozemy ustalic hierarchie...

zoltodziob

Uzalezniony od forum

etc.

Drow>reszta świata - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare rangi jak najbardziej powinno się zostawić w spokoju, chyba że każdy (nie tylko po przekroczeniu 1000 postów) będzie mógł wrzucić własną. A tak jak wielu już powiedziało, każdy widzi rasę i od razu rozpoznaje co i jak ;) Chociaż Hobbici są lepsi od Krasnali, ale to temat rzeka :P

Dobrze prawi. Widać, że swój chłop :D - NZK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne rangi w zupełności mi odpowiadają. Jeśli by coś zmienić to może w taki sposób jak zaproponował to latas, aby rangi zmieniały się częściej:

I uaktualniam mój pomysł na taki by ranga zmieniała się co pięćdziesiąt postów. Będzie różnorodnie i nie zostaniemy na jednej randze na pół roku. By zachować przywilej ustawiania własnej rangi potrzeba 19 "tytułów". Ja podałem już przykładowe 24 do wyboru - psss! Faust, Cyklop, Behemot, Hydra, Wywerna, Gnom, Gremlin, Gryf, Mantikora, Chimera, Meduza, Topielec, Strzyga, Kikimora, Rusałka, Raróg(a co! polak też ma swoje fantasy!) - o przepraszam, czterdzieści, a to jeszcze nie koniec gdybym miał podawać. Co prawda Raróg raczej się nie przyjmie :tongue: . Tak czy inaczej ponad dwa razy więcej niż trzeba.

Tutaj jednak znowu pojawia się problem z klasyfikacją, bo w czym Chimera może być lepsza od Meduzy? Może jednak wśród fantastycznych stworów znalazłoby się jeszcze przynajmniej kilka, które można by "wepchnąć" między już istniejące.

A może jeszcze coś takiego:

0 - 5 Nędzarz

6 - 50 Łajdak

51 - 100 Wieśniak

101 - 200 Mieszczanin

201 - 300 Pieśniarz

301 - 400 Najemnik

401 - 500 Wojownik

501 - 600 Wać Pan

601 - 700 Weteran

701 - 800 Mędrzec

801 - 900 Mistrz

901 - 1000 Arcymistrz

1001 + Lord

Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łajdak nie jest statusem społecznym a opisem pewnej cechy charakteru

Wać pan też jakoś nie za bardzo pasuje

jakoś nie widzę tej gradacji Wojownik<Wać Pan< weteran ...??? :laugh:

Moim zdaniem jak już zmieniać to dalej pozostawać przy nazwach stworzeń związanych z grami np:upadły<czarciodźwiedź:P.....aż do np.złotego smoka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w ogóle rangi na forum to lipa na kajzerce, szkoda że jeszcze nie ma takich "achievementów" jak widziałem na niektórych forach typu "najlepszy pomocnik", "najdłużej siedzący", "ponad 50 założonych tematów" etc. To tylko motywuje do spamowania i statsowania.

Dokładnie. Jestem zdecydowanie za pozostawieniem starych rang(bo o całkowitym usunięciu tego bajeru nawet nie marzę, widać trzeba jakoś zachęcać dzieciaków do statsu, chociaż jest to dziwne, biorąc pod uwagę, że oficjalnie jest on zwalczany). Jeśli już konieczne są takie atrakcje, proponuję by moderatorzy osobiście nagradzali stałych bywalców, którzy piszą nie tylko dużo, ale i z sensem. Może zachęciłoby to kogoś do tworzenia mądrzejszych postów. Sam piszę bardzo niewiele i generalnie nic mnie nie obchodzą jakieś rangi, ale nie chciałbym być tytułowany "żółtodziobem" podczas gdy jakiś romek15 w ciągu tygodnia zostanie "mędrcem"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę tak; w zupełności zgadzam się z Ramzesem i Arglebargle. A co do zmiany jeśli takowa by zaszła to proponowałbym z najpopularniejszych gatunków/rodzajów gier wybrać jedną teoretycznie najlepszą grę i z niej bohatera wybrać najbardziej proporcjonalnego do ilości postów i tyle odemnie :happy:

np.

Gry akcji :

GTA - Nico bellic itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższymi słowami.Jak już to proponuje wrzucenie podziału a la Heroes III. Albo jeszcze lepiej - każdy wybierze sobie jeden z trzech rodzajów rang - fantasy, s-f, i ogólnie teraźniejsza wojna. To by pasowało nawet. Chociaż, wprowadzałoby to trochę zamieszania. I jestem za tym, żeby nagradzać za jakośc nie ilośc postów i dodatkowym nie-liczeniu postów jednolinijkowych. Tyle ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...