Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowe rangi na forum

Polecane posty

[...] Po przekroczeniu magicznej granicy wyskakuje okienko i musisz dac wlasna nazwe :) bo alteernatyw nie ma

Nic nie musisz i żadne okienko (mi) nie wyskakiwało :)

[...] Ponadto takie rangi jak Krasnolud czy Hobbit mogą urazić niektóre niskie osoby (n.p. ja poczułem się urażony mając range krasnolud)

Przesada i tyle...

Pomysł na zmianę rang mi się podoba. Powinny być one bardziej kojarzone z branżą grową:

Proponuję: WSAD, Bug, Nekromorf, tank, mikstura leczenia...........

To może popuśćmy wodze fantazji i dajmy: Noob, Uczeń, Miszcz, K0zak, Master of PunkBuster i na końcu pr0 gejmer? :woot: :wacko:

Być może już się powtarzam - fakt, zachęca to co niektórych do statsowania, ale z drugiej strony nadaje klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za pozostawieniem starych rang, ew. dodaniu nowych, ale w tym samym klimacie. Bo co jak co, ale fantasy akurat większość graczy zna, kojarzy i lubi. Co innego być Entem czy chociażby Goblinem, a co innego jakimś Mutaliskiem (?), bo jednak nie każdy gracz poznał te, czy takie gry.

A jeżeli chodzi o własne rangi, to jestem za pomysłem kolegi powyżej, mianowicie moderator daje komuś taką możliwość, gdy widzi, że ktoś klepie ładne posty, wyczerpujące i nie nabija tylko i wyłącznie zadając 40 pytań dziennie redakcji, a wdaje się w te czy inne polemiki (oczywiście mądrze argumentując, bo wdać się w polemikę to akurat nic trudnego :P).

Ewentualnie mogę zostać Miksturą Leczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba miałbym większą szansę za pisanie ładnych postów bo z moją zabójczą prędkością(obecnie 0.05 posta na dzień) liczbę tysiąc osiągnąłbym za ponad 51 lat :smile: . Co prawda teraz jakoś więcej czasu spędzam na udzielaniu się na forum. Zresztą i tak mi na tym nie zależy bo przejmowanie się taką bzdurką jak własna ranga na forum nie leży w mojej naturze. Prosimy o odezwanie się jakiegoś Redaktora i skomentowanie sytuacji :tongue: . Tak mi się skojarzyło, że przecież ci co piszą ładne posty już dostają nagrodę(karę?). Nazywamy ich Moderatorami :biggrin: .

Ja za to chciałbym zostać Miksturą przemiany w chrząszcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko, czy ktokolwiek chciałby być noobem... Myślę, że nie bardzo ;)

Z postaciami "growymi" jest taki problem, że ciężko je sklasyfikować, poza tym nie każdy każdą zna (masło maślane, ale chyba łapiecie o co chodzi ;) ). W sumie nie każdemu da się dogodzić, a jak widać aktualny system rang większości userów odpowiada, więc nie wiem, po co je zmieniać. Zresztą ci, co tylko patrzą na rangę i na to, jak ją szybko nabić nie bawią na naszym forum za długo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tur - Ja tu ponad rok jestem(rok+miesiąc) i jeszcze mnie za SPAM nie zbanowali ;P

A co do rang. To nie dałoby się każdemu dać możliwość zmiany rangi tak jak to następuje po przekroczeniu tysiąca postów? Na przykład 0-100 byłby "Newbie" lub "Nowy forumowicz" a po setce każdy byłby we własnym świecie z własnymi kredkami?

@Down, Tur - Wiesz jak trzeba było posty wymyślać żeby przebić tysiaka XD Dalej już nie trzeba się tak spieszyć bo już się ma własną rangę XD A zobacz. Ty masz 2420 postów przez trzy lata to na razie to jest 806 rocznie, u mnie wychodzi 94 na miecha czyli 1152 rocznie XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a Redaktorzy jakoś dziwnie milczą w tej sprawie .... Prosimy o jakąś wypowiedź z konkretami :)

Redaktorzy mają tyle do powiedzienia, co wczorajszy... eee... śnieg? Powstał pomysł, by zmienić rangi, nie spodoba się, nie będziemy na siłę nic zmieniać. Inna sprawia, że obecny system jest "przyzwyczajony", a wiele zarzutów, stawianych rangom growym, można by i jemu postawić. Płeć zaś możnanby zróżnicować - tak, żeby żaden twardziel nie został nagle Larą ;-) Tak czy owak - uważnie czytamy wszystkie wpisy, a cicho siedzimy, bo o tym co się dzieje na forum decydują ostatecznie jego użytkownicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tur - Ja tu ponad rok jestem(rok+miesiąc) i jeszcze mnie za SPAM nie zbanowali ;P

Chodzi o to, że kierowanie się jedynie zmianą rangi przy pisaniu postów nudzi się po jakimś czasie. Ja siedzę na forum 3 lata i też mnie za spam nie zbanowali :D

Inna sprawia, że obecny system jest "przyzwyczajony", a wiele zarzutów, stawianych rangom growym, można by i jemu postawić.

Oj tam. Na upartego wszystkiemu można by jakieś zarzuty postawić ;) Jest jednak jedna zaleta obecnego systemu - każdy mniej więcej wie, o co chodzi. A ja gdybym miał na przykład rangę "Nico Belic" to bym w duchu zapytał "WTF, kto to jest?". Nowszy gracz znów mógłby tak zapytać na przykład przy JC Dentonie. A robienie oddzielnych systemów rang wedle preferencji użytkowników tak jak to padło gdzieś w środku tematu jest pomysłem z Marsa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee tam. Może przesadzilem... ale jakoś by pewnie wyszło. 3 systemy po 5 rang. Żeby się nie pogubić jeszcze te "paski" czerwone na dodatek. Tak by to wyglądało moim zdaniem. Nie jestem za zrobieniem własnych rang powyżej 100 postów. Burdello się zrobi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za pozostawieniem dotychczasowych. Sam osobiście klimatów fantasy też nie trawię jakoś szczególnie. Ale z wszystkich innych propozycji takie rangi i tak są jakieś takie najbardziej neutralne i czytelne. No i zdecydowanie bez sensu dawać możliwość ustawiania własnej rangi bez przekroczenia określonego limitu. Wtedy to by dopiero był bałagan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne rangi są w porządku. Nie widzę potrzeby aby je zmieniać. Tzn. Nie chodzi tutaj o to, że ja osobiście w ogóle jestem większością zmian przeciwny, ale chodzi o to po prostu, że rangi to naprawdę ostatnia rzecz jaką można by sobie obecnie zawracać głowę.

Niech zostaną takie jakie są. Ale to miło, że redakcja w końcu PYTA, co o tym sądzą FORUMOWICZE, a nie jest tak, że wchodzą zmiany, a dopiero potem się pytają o opinie.

Miło.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komus sie tam nudzi, skoro chce nazwy rang zmieniac :tongue: jedyne co bym zmienil, to kolory tych paskow pod rangami, zeby kazdy mogl sobie wybrac :happy: i przydalaby sie jeszcze jedna ranga przy 750 postach, jakis czarnoksieznik, czy cos :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się pomysł ze zmianą rang, podoba. Można by je trochę zmienić na przykład zaczynasz jako człowiek xD, potem 50 postów - Rycerz, potem Lord i tak dalej :D. Oczywiście mogą być inne nazwy rang za posty. A zmianę swojej rangi można by ustawić od (bardzo) dużej ilości napisanych wypowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] jedyne co bym zmienil, to kolory tych paskow pod rangami, zeby kazdy mogl sobie wybrac [...]

To by się z tego zrobiła niezła tęcza i wyglądałoby to jak istny Pekin :) Jeśli każdy by miał inny kolor... naprawdę, myślę, że pewne rzeczy warto zostawić po staremu. To tak jakby Smuggler na siłę zmieniał nazwę działu Action Redaction... nie każdemu musi się podobać - ale niektóre rzeczy nie powinny być niezmienne, żeby były dobrze pamiętane przez wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tęcza zaraz? Wybieramy kolor dla całego paska a nie każdego kafelka. I dac kilka kolorów np. niebieski, zielony, bialy, czerwony, i zawsze było by ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem, po co? To tylko mały pasek, na który i tak nikt nie zwraca uwagi. To nie forum SW, gdzie pasek jest symbolem naszego miecza. Ventage słusznie zauważył, że jeżeli każdy wklei sobie jakiś inny kolor, to to forum będzie wyglądało jak po szturmie przedszkolnego oddziału alkaidy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, powolutku, przymierzamy się do zmiany nazw naszych forumowych rang, tak, by bardziej pasowały do forum pisma o grach.

OK, pod warunkiem że dostanę range "dr. Kidler"

LOL

Ja bym zmienił, ale ilość rang (na mniejszą - łatwiej będzie wymyślić nowe) i progi przy których następuje zmiana.

A tak ogólnie, to podpis pod avatarem (którego nie mam) jest mi do szczęścia równie potrzebny jak w/w avatar, więc nie powinienem chyba zabierać głosu :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to by pasowało coś takiego: silnoręki, bukmacher, cyngiel, caporegime, consigliori(jak bedę mógł to se to ustawię),don, capo di tutti capi oraz cappo di frutti mare :biggrin: Albo coś z sagi Star Wars... :starwars: . Parę zestawów rang do wyboru-to by było dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...