Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowe rangi na forum

Polecane posty

A może po prostu wywalić te wszystkie rangi w kosmos? Nikt się ich nie czepiał dopóki nie było tego tematu. A jeśli stwarzają one taki problem i zmiana ich może oznaczać apokalipsę a zostawienie ich najazd morderczych kosmitów to może w ogóle się ich pozbędziemy? Jak widzę propozycję w stylu

czytelnik, superczytelnik, megaczytelnik, hiperczytelnik, PoKeMoN to mnie trzęsie. Rozumiem że niektórym mogą się nie podobać obecne rangi, ale to nie znaczy żeby od razu pisać że stare są do d*** i jak się ich nie zmieni to forum upadnie, lub dawać rangi związane tylko z jedna grą. Zaraz mogę wylecieć z propozycją żeby zrobić rangi według firm w branży IT. Im więcej funduszu tym lepsza ranga. Ludzie opanujcie się trochę, jak ten temat nie był poruszony nikt nie mówił że rangi sa kiepskie. Jak coś jest dobre po co je zmieniać na gorsze? Rozumiem jakby ktoś znalazł coś innowacyjnego co by się spodobało większości a nie 5, 10 czy nawet 100 osobom jak to forum ma osób ponad 46 000. Nie wiem ile udziela się równomiernie, ale chyba ponad 2 000 będzie, więc nawet jeśli 100 osoba dany system się podoba nie znaczy że pozostałe 1900 też go zaakceptuję. A może by tak zrobić konkurs na rangi w ramach WWWekendowego konkursu? Wtedy byłyby sensowne propozycję a nie to co się tutaj dzieje. Oczywiście obecne rangi też by były dołączone. Do tego też przydałaby się ankieta, posty dają obraz mniejszej ilości osób niż ankieta. Do napisania posta trzeba się wysilić, a do kliknięcia w jakiś punkt już nie tak bardzo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co,jeżeli ktoś się z wami nie zgadza,jeżeli ktoś chce nowości?

To niech zaproponuje coś dobrego, na co zgodzą się "Siły Wyższe". Mnie rangi mało obchodzą, ale ktoś chyba zapomniał, że rangi mają się kojarzyć - zgodnie z pierwszym postem - z grami lub z komputerową rozrywką, a wiele z obecnych propozycji nijak się ma do tej sugestii. Ja bym mógł być za "Agentem Systemu", "Architektem Systemu" i nazwami z Matrixa ogólnie, ale ostatecznie rzucam to jako luźny pomysł, bo sam sobie już rangę ustawiłem odpowiednią, a nawet jak mi ją zabiorą w ramach przemeblowania systemu rang to też płakać nie zamierzam.

Jak już powiedziałem,coś,co się nie rozwija,ginie.

Obawiam się, że to stwierdzenie nijak nie pasuje do czegoś tak mało istotnego, jak rangi na forum internetowym.

No i co jeśli komuś nie uśmiecha się bycie orkiem?...

Ojej. Będzie miał poważny problem z odnalezieniem się w forumowej społeczności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem, po co zmieniać rang, albo w ogóle je wyrzucać, skoro są tyle lat OK.

No i co jeśli komuś nie uśmiecha się bycie orkiem?...

A mi nie uśmiecha się być "Adeptem" czy "Tramwajarzem". A komuś innemu jeszcze inaczej. Jestem nadzwyczaj ciekawy, kiedy redakcji znudzi się ten temat i nadzwyczajnie w świecie go zamknie. Moje zdanie jest takie - bardzo chcesz wymarzoną rangę, to poczekaj u licha do odp. liczby, ale broń Boże nie statsuj, bo za to grozą osty i upomnienia. No naprawdę, niektórych to ciężko zrozumieć... jeszcze dojdzie do tego, że część z Was zostanie "N00bem" albo "T4" z terminatora i będzie jeszcze większe narzekanie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhh...James,a co,jeżeli ktoś twierdzi,że zmienią się z gorszych na lepsze,nie z lepszych na gorsze?

Propozycji było sporo,niektóre dobre,ale oczywiście "Siły Wyższe" nie miały prawa dać osądu,bo starzy bywalcy tego forum już zaczęli lincz...

Vantage-E tam,mi się "N00B" akurat podoba...

Holy-A jednak.To stwierdzenie pasuje do wszystkiego.Patrzeć na politykę w naszym kraju...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendary -> A kto broni "siłom wyższym" wypowiadania się? Przecież do nich i tak należy ostatnie słowo. Starzy bywalcy nie zaczęli linczu, tylko wypowiedzieli swoje zdanie. Chyba po to jest ten temat, by to zrobić.

Forum nie sejm, więc może jednak daj spokój z takimi stwierdzeniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie fajnym rozwiązaniem było by dawanie medali (czy czegoś w tym stylu) za zasługi/osiągnięcia na forum, oraz czegoś w rodzaju anty nagród (nagan) za nadmierne spamowanie itp., od razu było by wiadomo z jakim użytkownikiem ma się styczność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie fajnym rozwiązaniem było by dawanie medali (czy czegoś w tym stylu) za zasługi/osiągnięcia na forum, oraz czegoś w rodzaju anty nagród (nagan) za nadmierne spamowanie itp., od razu było by wiadomo z jakim użytkownikiem ma się styczność.

Te antynagrody o których piszesz to są już od dawna nadawane w Banicji i Ostrzeżeniach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ xamas - jaki to ma związek z rangami? Chyba tematy pomyliłeśj post powinieneś umieścić w "Problemach i propozycjach". A gdyby pojawił się w tamtym temacie napisałbym, że osoby z dużą wiedzą są nagradzane w widoczny sposób, natomiast nie ma potrzeby rozdawania antynagród, bo zwykle taka antynagroda odnotowywana jest w Banicji i Ostrzeżeniach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Legendary - Ale to musiało by tak myśleć dość dużo osób a nie trzy czy nawet 10. Przeczytaj w całości mój post, a zobaczysz że nie mam nic przeciwko zmianom. W ogóle to te rangi mi wiszą. Tyle że aby je zmienić musi przynajmniej połowa je zaakceptować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej zrobić sondę "Czy jesteś za wprowadzeniem nowych rang?"

Jeśli się okaże że większość chce nowe rangi, no to wybrać najlepsze propozycje i zrobić następną sondę.

Bo IMO tak jak teraz trochę ciężko jest ustalić czy wprowadzać rangi czy nie.

Dla mnie mogłyby być nowe, jestem za bohaterami gier, ważne żeby była duża różnorodość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te antynagrody o których piszesz to są już od dawna nadawane w Banicji i Ostrzeżeniach :D

Wiem że są, ale nie do końca o takie coś mi chodziło.

@ xamas - jaki to ma związek z rangami? Chyba tematy pomyliłeśj post powinieneś umieścić w "Problemach i propozycjach". A gdyby pojawił się w tamtym temacie napisałbym, że osoby z dużą wiedzą są nagradzane w widoczny sposób, natomiast nie ma potrzeby rozdawania antynagród, bo zwykle taka antynagroda odnotowywana jest w Banicji i Ostrzeżeniach.

No tak... trochę nie w temat trafiłem, więc niech zostaną ludzie, elfy, smoki i co tam jeszcze jest... skoro było dobrze to niech tak pozostanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaak właśnie. Ludzie zamknijcie ten temat i zostańcie przy obecnych rangach. Rangi są ok po co zmieniać je na bardziej związane z grami? Przecież na tym forum są poruszane sprawy nie tylko gier ale i filmów, książek. A co jest bardziej związane z grami i np. filmami i książkami - krasnolud czy może PacMan? Odpowiedź jest prosta o ile PacMana możemy spotkać tylko w grze o tyle krasnoluda również w wielu książkach i filmach. A chyba nie chcemy aby forum było kojarzone tylko z grami. Wiem, że rangi nie spowodują, iż niektóre tematy zostaną zapomniane, usunięte ale zawsze.

Druga sprawa - obecnie mamy super zrównoważone rangi, a po zmianie mogłyby pojawić się wątpliwości, np. w sytuacji

50-100 postów - PacMan

100-500 - Hitman

ktoś mógłby powiedzieć: "zaraz, zaraz ale przecież Hitman nie potrafi się tak odnależć w labiryncie jak PacMan, to PacMan powinien być wyżej" :smile:.

I po trzecie krasnoludy, elfy i hobbity każdy je z czymś kojarzy nawet ktoś kto dopiero co urwał się z choinki, a postacie z gier już nie wszyscy mają w małym paluszku. Ktoś z rangą dla przykładu Hitman (to tylko przykład tę postać zna chyba każdy) może się zastanawiać kto tak naprawdę kryje się pod jego rangą.

Dlatego ja nowym rangom mówię: nie. Najlepszym wyjściem według mnie byłaby jakaś sonda za i przeciw nowym rangom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu,że większość nie chce. I po raz setny powtarzam- byłoby za dużo zamieszania z nowymi, na pewno masie ludzi by się *nie* podobały. Poza tym temat do zamknięcia, czy tego nie widać? ==

Wszystko zostało już powiedziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendary - szanuję Twoje zdanie, mój poprzedni post nie wskazuje na to żebym go nie szanował. Właśnie dlatego na koniec mojego poprzedniego posta podkreśliłem, że najlepiej byłoby zamknąć temat i zrobić sondę. Wtedy byłoby przejrzyście widać czy większość jest za czy przeciw. Na razie te dwanaście stron tematu nie wiele nam raczej mówi bo zrobiła się gmatwanina i przekonywanie jeden drugiego do swoich racji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reader-a co,jeżeli nie lubię fantasy?Dlatego musisz uszanować że niektórzy chcą-uwaga-NOWOŚCI.

No i co z tego? Ja też nie trawię całej tej fantasy tolkienowskiego pochodzenia menażerii. A jestem za pozostawieniem rang w niezmienionej postaci. Mają jedną niepodważalną zaletę. Są czytelne. Proste, czytelne i dobrze spełniają swoją funkcję. I czego chcieć więcej?

A tak w ogóle to po co wymyślać na siłę jakieś zmiany w czymś tak mało istotnym, jak jakieś rangi? Nie lepiej tą energię wykorzystać na usprawnienie naprawdę ważnych rzeczy? Zresztą, nie przychodzi mi nic do głowy co by tu jeszcze można zepsuć na forum.*

(*)Vide ostatnie zmiany i IP.Board Pro bez możliwości wyłączenia wkurzających bocznych ramek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc twierdzisz, że jeżeli nie zmienimy rang to forum upadnie, ludzie przestaną je odwiedzać i ogólnie czeka je jakaś katastrofa??? A poza tym forum się rozwija (np. ostatnie spore zmiany w wyglądzie strony) i taki drobny szczegół jak zmiana rang w tym ogólnym rozwoju nie jest potrzebny. Myślę, że wszyscy dążą do tego aby forum actionum było jak najlepsze, więc zmieniajmy tylko to co jest złe i ogólnie bleeee a to co jest dobre zostawmy w spokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była przenośnia :dry: to po pierwsze. A po drugie sam napisałeś "kilkanaście" no właśnie kilkanaście, a na forum jest ponad 46 tysięcy użytkowników. Czyli choćby było was i tysiąc to i tak ogromna większość jest za pozostaniem przy obecnych rangach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...