Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

A ja mam wrażenie, że zależy Ci na liczniku, nie na dyskusji. Teraz się obudziłeś i chciałbyś kontynuować dyskusję sprzed kilku lat? Jak napisał wies.niak, każdy coś stracił. I wierz mi, 200 postów to niewiele. Są tu tacy, którzy stracili nawet ponad 1000. Po prostu nie dało się najstarszych postów przenieść i tyle. Poszły w kosmos niezależnie od tego kto je napisał. Nie tylko Tobie licznik się cofnął, także Ghostowi, Smugglerowi i innym, nie sadź więc tu gadek o nieposzanowaniu userów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO staż usera jest wyrażany za pomocą tzw. daty dołączenia. Data dołączenia nie uległa zmianie, nick też, także nie powinien mieć problemu z tzw "rozpoznawalnością" na forum. Na pewno, Ci z którymi toczył, zażarte polemiki pamiętają jego obecność. I to się liczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bragiel ty się ciesz, że twoje konto zostało zachowane. Ja po kilku latach niezaglądania na forum odkryłem, że moje stare konto poszło się kochać (choć jeden post się zachował i nawet wiem gdzie :D ). Oczywiście założenie nowego konta w przypadku usunięcia poprzedniego to nie problem, ale wiesz... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dajcie spokój...Dokładnie nie pamiętam-ale ze 200 postów tu miałem.... To jest brak szacunku dla ludzi-wiele dyskusji, polemik, zażartych sporow i to wszystko poszło sie chędożyć... Mogłaby byś jakaś kopia zapasaowa forum...

Od kiedy brakiem szacunku jest kasowanie zbędnych rzeczy po to, żeby forum mogło jakoś funkcjonować? Jakie znaczenie ma licznik postów? Dla niego tu jesteś? Po co stare dyskusje, kiedy - podobnie w jak przypadku wiadomości - najważniejsze są te obecnie się toczące? Widzę błędnie myślniki, wielokropki i proste literówki (a może to powszechne już obumieranie polskich końcówek?) w krótkim poście... Ludzie mawiają, że wyrazem braku szacunku wobec innych ludzi jest także sposób pisania. Mówiłeś o braku szacunku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem w sprawie "zniknięcia" mojej sygnaturki, chciałbym się dowiedzieć co ewentualnie było z nią nie tak? Aby na przyszłość nie powielać tych samych ewentualnych - błędów. W sygnaturce miałem umieszczone co ciekawsze teksty "wyłowione" z twórczości Panów z PZPN. Jest to związek sportowy o charakterze ogólnokrajowym, którego kierownictwo ma status osób publicznych, a co za tym idzie powinni się liczyć z faktem, że ich zachowanie podlegać będzie krytyce w ramach choćby sprzeciwu moralnego. Jak się domyślam "zniknięcie" mojej sygnaturki nastąpiło po wczorajszym dopisaniu tekstów z tzw. tłumaczenia Panów z PZPN, w ramach ujawnienia afery dotyczącej pewnego przetargu...Ok, jeśli to było "nietaktowne" to dlaczego zniknęła cała sygnaturka? Która następnie była tolerowana przez dłuższy czas? Nie dostałem także żadnej informacji, iż z moją sygnaturką jest coś nie tak. Z miejsca naprawiłbym swoje ewentualne błędy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wwl - po prostu miałeś w niej za dużo tekstu. Jeśli coś wczoraj dopisałeś, to rzeczywiście musiała to być ściana tekstu - dopuszczalna wysokość to 150 pikseli. Same teksty gorszące nie były, bo przecież te "leśne dziadki" same sobie winne :)

No i w końcu masz swoją notatkę w profilu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo...Tak, bardzo przepraszam za całe zamieszanie...Zawsze zapominam o notatkach czyli sławnej kartotece, o której przecież ledwie kilka dni temu żeśmy rozmawiali :) Cóż skleroza/ślepota nie boli, w każdym razie jeszcze raz wielkie przeprosiny, moja nieuwaga. Jeszcze małe pytanko, czy mogę skasować wpis moderatora w sygnaturce? Bowiem w punkcie 6 Regulaminu Forum, Ghost zabronił usuwania moderatorskich dopisków ze swojego posta. Z góry dzięki za info i wyrozumiałość w obliczu mojego gapiostwa :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sygnaturkach można kasować. Poza tym dopisek w sygnie liczy się trochę jak PW. Jednak szybciej jest ją wyciąć, niż słać wiadomość. Jak coś, to na końcu tego posta:

http://forum.cdaction.pl/Sygnaturka-Podpis-t1996.html

Jest taki cudak do sprawdzania rozmiaru sygny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z postami i "renomą" chodzi główne według mnie o to że ja np. nic nie kupie od użytkowniki który nie ma tych 100 postów, tak samo jeśli chodzi o promocje na steam, ktoś kto ma 1000 postów a prosi by kupić coś na steam bo promocja się kończy a jutro da to raczej da, a jak ktoś ma te 5, 10, 50 postów to strach bo gościu dostanie grę z forum zniknie i kasy nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę napisać o czymś, co mi nie daje spokoju. sprawa dotyczy forumowiczów HammerHead i sUk. otóż przeglądając starsze posty (sprzed 2010) wychodzi na to, że HammerHead pisał wówczas pod nickiem sUk, ale później zmienił go na nick, pod jakim znamy go dzisiaj. kim jest więc sUk, który założył konto w kwietniu zeszłego roku i pisze posty do dzisiaj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to są to bracia. Najpierw jeden z nich założył konto o nicku sUk, a potem przejął je drugi z nich, który poprosił admina o zmianę nicka na HammerHead. Jakiś czas później sUk rozmyślił się i zdecydował się założyć konto na FA, ale już pod swoim nickiem.

Brazylijska telenowela, normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oznacza to w przeciwieństwie do ku*wa przekleństwa
Nawet to może oznaczać: kutwa, kulwa, kunwa i wiele innych literek w alfabecie. Tylko po co cenzurowałbyś wyraz niewulgarny? Jeśli jednak w rozmowie o wulgaryzmach piszesz:

"Ku... to mój przecinek.

Przeklinam trochę najczęśnięj na jakąś nauczycielkę gdy problemy robi z niczego (...)"

To wydaje się dosyć jasne, co miałeś na myśli. Dodatkowo: tego posta napisałeś na 3 godziny po moim w FoSie, gdzie napisałam tak:

Znowu was podenerwuję moderatorską prośbą: nawet jeśli cytujecie dresów, pamiętajcie, że wypisując wulgaryzmy na forum wcale nie jesteście specjalnie lepsi, jeśli chodzi o kulturę wypowiedzi. Regulamin jasno mówi o wulgaryzmach - nawet pół cenzurowanych. Wolałabym też (albo raczej: uwierzcie mi, wy wolelibyście) unikania tematu 'jak to się źle zachowują ludzie po używkach'. To nie temat do tego.

Poza tym - w ciągu ostatniej doby całkiem sporo postów z FoSu nakarmiło Kosz, a więc- Tutaj macie regulamin FoSu. Od tej pory złamanie którejś z zasad automatycznie skończy się ostem. Bo nie wiem, ile razy jeszcze mam powtarzać mantrę o tych samych zasadach.*

(...)

*Oczywiście złamanie Regulaminu FA też się pod to łapie

Polecam się wszystkim zapoznać z Regulaminem, zwłaszcza tobie, SKRZYP3X. Bo gdybyś go przeczytał, wiedziałbyś, że jest tam punkt:

Na Forum Actionum nie wolno:

(...)

4/ używać słów wulgarnych, w tym także w postaci częściowo wykropkowanej.

(...)

Za powyższe zachowania moderator może upomnieć lub ukarać użytkownika. Wysokość kary zależy od moderatora, który określa ją na podstawie skutków wywołanych na forum (raporty, protesty innych userów) oraz patrząc się na wcześniejszą działalność użytkownika (wcześniejsze ostrzeżenia, upomnienia).

A ponadto - już miałeś upomnienie za wulgaryzm, po którym powinieneś się bardziej pilnować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie chodziło mi o przekleństwo. Hę?

"Ku... to mój przecinek.

Przeklinam trochę najczęśnięj na jakąś nauczycielkę gdy problemy robi z niczego (...)"

Jak się odwołujecie od decyzji moderatorskiej to z głową panowie, z głową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ SKRZYP3X - nie żartuj sobie. Jakby to nie był wulgaryzm, to być to słowo napisał w całości. Z kontekstu wynika raczej, że miałeś na myśli wulgaryzm. Tym bardziej, że całkiem dobrze pamiętam, jak kazałeś kiedyś innym użytkownikom się od siebie "odp*dolić", a w jeszcze innym miejscu pisałeś, że innym użytkownikom "c*j" do Ciebie. Z tego jasno wynika, że lubisz sobie pobluzgać. Zresztą osobiście pisałem do Ciebie w tej sprawie PW. Skoro nie zrozumiałeś po dobroci, to niziołka wzięła się za inne sposoby douczania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam. To jest głupie że nie można od czasu do czasu czegoś napisać w sensie przekleństw.

Z 40% lepiej wyglądam. Hue, hue.

Muszę jednak powiedzieć, że niektóre zasady są dziwne. Np. Jak dostałem dawno osta za to że podałem link do rozwiązania problemu, który niestety był na [ciach]. Ostrzeżenie za podanie linka do strony z warezami, LOL?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...