Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Mam dziwny problem. Nie wiem czy dobry topic. Otóż gdy zmieniłem dzis rano zdjęcie osobiste było ok w podglądzie jednak gdy wszedłem do profilu w oczy razi to co miałem ustawione dawniej. Nie pomogło wylogowanie, ponowna zmiana. Dziwne ponieważ w profilu innych mam nowe zdjęcie widoczne w np. Ostatnio odwiedzających.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominanie o alkoholu jest kategorycznie i absolutnie zakazane w FoS.

Nadgderliwość jest gorsza od nadgorliwości... jak ktoś zacznie omawiać skład ulubionego placka do którego trza dodać kapkę* rumu to karany nie będzie.

Opisywanie nadużywania i stanów związany z użyciem, planów użycia, ogólnie wychwalanie i reklama ect. itd... jest zakazane.

*kapkę znaczy znacznie mniej niż butelka żeby nie było że zaraz ktoś wrzuci przepis na znane ciasto z whisky

Wtedy to będzie offtop, bo od przepisów to jest Kuchnia. No niech ktoś napisze, chcę wysłać jakiegoś faceta do Kuchni :D - NZK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno konkretne pytanie do szanownych i miłościwie nam panujących Moderatorów, tudzież Moderatorek.

Jako iż posiadam niesławne 80% ostrzeżeń i najmniejsze niedostosowanie się do regulaminu sprawi, że otrzymam bana, chciałem się zapytać, czy mając na uwadze swoje wcześniejsze karygodne zachowanie i obecną teraz skruchę i chęć poprawy jest możliwość w jakikolwiek sposób otrzymać ułaskawienie, tj. zmniejszenie posiadanych warnów, zwanych skądinąd ostami?

Z tego co wyczytałem na forum jest kilka możliwości, aczkolwiek aktualnie nigdzie nie udało mi się wyczytać że potrzebna jest pomoc dla Forum Actionum, dlatego też zwracam się z uprzejmą prośbą do Was Moderatorzy/Moderatorki o uzyskanie odpowiedzi w jaki sposób mógłby aktywnie i dobrowolnie przyczynić się do rozwoju FA(np. napisanie FAQ, jakiegoś poradnika).

Z góry dziękuję za poświęcony mi czas i zainteresowanie się moim problemem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko pisząc: Nie.

Dłużej pisząc: nie, zmniejszenie paska ostrzeżeń można uzyskać tylko przy wyjątkowych okazjach powiązanych z eventami bądź wykonanymi pracami dla forum. Kiedy, na jakiej zasadzie, i czy w ogóle takie eventy/prace będą miały miejsce - ustalamy my, a wy dowiecie się w odpowiednim czasie. Nie, teraz nie jest odpowiedni czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno konkretne pytanie do szanownych i miłościwie nam panujących Moderatorów, tudzież Moderatorek.

Jako iż posiadam niesławne 80% ostrzeżeń i najmniejsze niedostosowanie się do regulaminu sprawi, że otrzymam bana, chciałem się zapytać, czy mając na uwadze swoje wcześniejsze karygodne zachowanie i obecną teraz skruchę i chęć poprawy jest możliwość w jakikolwiek sposób otrzymać ułaskawienie, tj. zmniejszenie posiadanych warnów, zwanych skądinąd ostami?

Na przykład amnestia, z okazji przejścia forum np na nowy skrypt, rocznicy itd. Sam zostałem objęty tym szlachetnym rozwiązaniem, w wyniku czego mój ost przeszedł do historii...Żeby było jasne, ost mi się należał, stosowałem niezgodne z regulaminem żarty, pomimo uprzednich rad Moderatora. Co mi dała moja ukochana amnestia? Przede wszystkim motywację, za sprawą otrzymania drugiej szansy, postanowiłem że więcej sytuacja w której dostałbym warna - nie może się powtórzyć. Prędzej dałbym sobie rękę "odrąbać" :). Fakt iż jako wyjęty z pod prawa zostałem objęty amnestią niezwykle mnie zmotywował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, cóż mówi się trudno, tym bardziej jestem szczęśliwy, że zostałem objęty tak niecodzienną decyzją Administracji Forum.

Myślę, że warunki techniczne także miały tutaj soporo do gadania. Zastanawiam się po prostu, czy to nie tyle była dobra wola Ghosta, co zwyczajnie tak było łatwiej tą całą bazę danych przenieść itp.

PS. pozostaje liczyć np. na jakąś konkretniejszą rocznicę CDA itd.

Tak, tylko trzeba pamiętać, że nie cofamy ostów od tak sobie. Zwykle trzeba coś zrobić, żebyśmy tego dokonali. Ostatnio na urodziny forum były konkursy na życzenia, wiersz itp. Frekwencja była mała, więc wszyscy dostali nagrody w postaci zdjęcia jednego ostrzeżenia :P Może w kwietniu to znów powtórzymy? No ale trzeba pamiętać jedno - ktoś, komu zdejmiemy w ten sposób osta musi się potem bardzo poprawnie sprawować, bo jak coś nawywija, to moderacja może się wkurzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. na użytkowników objętych amnestią, też byście się tak wkurzali?

Nie za bardzo, bo i tak już nie pamiętamy, kto miał osty. Trzebaby za każdym razem stary temat z ostami sprawdzać. Na tych z nowego skryptu mamy kartotekę - wystarczy na ich "procenty" kliknąć. Widzą je tylko my i każdy zainteresowany (możesz sam sprawdzić u siebie. Chyba nie masz tam żadnych notatek od "nas" :P).

A Ghost jest spoko i wierzę w jego dobrą wolę, chociaż on jest "bardziej brutal" jak to ma napisane w podpisie :) Trzeba rozważać różne możliwości po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale dopiero teraz po Twoim info odkryłem tą sprytną kartotekę...A to już przecież jakiś czas funkcjonuje :tongue: Dobrze, że nie jestem forumowym recydywistą bo moja kariera długo by nietrwała :). Swoją drogą dobry patent :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Mi chodzi raczej obecne o tematy które jeszcze nie rozwiązane i nadal się toczą że tak to ujme. Albo ja coś pomieszałem i nie dodałem.

Miałem tu klikaset postów. Wchodzę po kilku latach i 7 postów. No śmiech na sali. Chciałem zarchiwizować swoje posty a tu nic-GDZIE SĄ MOJE POSTY?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zostały zarchiwizowane na starym skrypcie i poleciały w niebyt po zmianie albo przy czyszczeniu starych tematów, gdy forum przycinało. Nie tylko Tobie poleciały posty - każdy coś stracił.

No dajcie spokój...Dokładnie nie pamiętam-ale ze 200 postów tu miałem....

To jest brak szacunku dla ludzi-wiele dyskusji, polemik, zażartych sporow i to wszystko poszło sie chędożyć...

Mogłaby byś jakaś kopia zapasaowa forum...

Eh, już nie pamiętam ale wiodłem tu ciekawe dyskusje o tym, że muzyka sie skończyła-już nie pamiętam po której byłem stronie ale fajna była dyskusja-chciałem sobie to przypomnieć a tu kupa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...