Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Nie jestem pewien, czy TEN temat jest wciąż aktualny, czy służy wyłącznie nabijaniu postów, na które nikt nie odpowie. Użytkownik założył temat 30 marca 2010, a ostatnio widziany był niecały miesiąc temu (dane z profilu) - ja rozumiem, że nie pisał, że temat nieaktualny, ale może warto by się zainteresować? Od kilkunastu miesięcy nie pojawił się ani jeden post autora w temacie, stąd moje pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to wolałbym nie zamykać mu tematu, dopóki sam nie stwierdzi, że tego chce. Teraz przepadł, ale jeszcze może wrócić, a potem mieć pretensje. Bywały już przypadki podbijania tematów po kilku miesiącach przerwy. A co do nabijania postów, to bym się nie martwił, są lepsze na to miejsca (Z&Z choćby :P).

Chyba jama RPG - Lord

Coś ci się humor ujawnia na starość, Lordzie :D - NZK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord N

No w końcu jesteś tutaj dłużej więc się nie dziwię :D Po za tym jako mod dostajesz raporty o takiej działalności. Ja tam wszystkich tematów nie czytam więc wiele ciekawych "elementów" mi ucieka :D (elementy - chodzi mi o sygnaturki itp. nie o użytkowników - żeby nie było )

@UP

Nie przejmuj się - ja dostawałem osty a i tak nie zmądrzałem :D - teraz już uważam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Dlaczego tolerujecie działalność użytkownika Wacek ? Może się mylę ale jego posty nigdy nie wnoszą nic do dyskusji i są próbą nabijania postów (bo jaki inny cel może mieć pytanie ludzi o ich ulubiony palec u nogi). Jego teksty są mało inteligentne i chyba wydają się mu śmieszne. Być może ja też sprawiam takie wrażenie dla innych użytkowników i po prostu się czepiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zdjęcie mi kary.

Rozumiem, że ciężko było uwierzyć, iż osoba która ma strzec prawa tak sie zachowuje.

Jak i w to, że była to akcja policjantów, wszak mieli tylko kamizelki, gdzieś ktoś słusznie zauważył można takowe kupić na bazarkach.

Miałem trochę zabawy w poszukiwaniach dowodów- najpierw iż byli to policjanci, bo szczerze nie wierzyłem, że media zainteresują sie tematem.

Jednakże naprawdę głupio bronić, czegoś, czego człowiek jest na 100% pewien.

Dziekuje też jednemu z moderatorów za pomoc w kontakcie z Wami:)

A teraz idę na pizze i jakiś "soczek":)

Nie kryje urazy, bo osoba odpowiedzialna zachowała sie honorowo i tak jak przystoi prawdziwemu mężczyźnie.

Mylić sie to nie żadna ujma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bezimiennysmok - brałem niewielki udział w procesie decyzyjnym (chociaż nie wiedziałem, co zrobić :P) i mi się w pale nie mieślciło to, co widziałem na tym filmiku. Poza tym tytuł był strasznie agresywny w związku z czym można było myśleć, że filmik jest stronniczy. I ci policjanci w cywilu... Przecież każdy wie, że to powinny być solidnie umundurowane i zaopatrzone oddziały wyspecjalizowane w tłumieniu zamieszek....

No, a głupie i brutalne osoby są wszędzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...