Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Dozwolone jest:

- Rozmawianie o programach i grach (dających się odpalić dopiero po złamaniu systemu, czyli "homebrew");

- O zwiększaniu możliwości telefonu po złamaniu zabezpieczeń;

- Modowanie telefonu;

A to wg. twoich słów jest już legalne i w porządku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które mnie nieustannie męczy. Dotyczy ono regulaminu urządzeń mobilnych. Jest tam napisane, że zabronione jest łamanie sytemu i podpowiadanie jak go złamać. Za to dozwolone jest modowanie telefonu. Czym to się różni ? I czy kiedy dam komuś link do nowszej wersji np. Androida i opowiem jak ją wgrać to dostanę osta ?

Down:Ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kage, zamiast podchodzić do tematu w trollowy sposób, wystarczyłoby, żebyś wykazał różnice i zasugerował potrzebę zmiany. Ech...

Wiesiu, nie podchodzę do tego w trollowy sposób. Chciałem się dowiedzieć dlaczego mój dawny i niegdyś ukochany grajdołek wymarł i ma nowe zarządzenia chociaż patroluje tam masa nowych osób, a w komórkach jest nowa jedna osoba, a zmian nie ma.

Czyste pytanie. Przykro mi, że przyjąłeś, że zamierzam was gnębić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam napisane, że zabronione jest łamanie sytemu i podpowiadanie jak go złamać. Za to dozwolone jest modowanie telefonu. Czym to się różni ? I czy kiedy dam komuś link do nowszej wersji np. Androida i opowiem jak ją wgrać to dostanę osta ?

Łamanie systemu kiedyś było bardziej popularne ze strony użytkowników Nokii. Łamanie systemu i obchodzenie certyfikatów były niedozwolone. Na ten moment w Komórkach nikt nie napisał nic o łamaniu systemu (np. iOS'a czy Symbiana). Android to system otwarty tak więc nie ma czego tam "łamać" w teorii. Podawanie linku do ROM'ów czy innych modyfikacji jest dozwolone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zakładasz w tematy w działach, które wymagają zatwierdzenia ich przez moderatorów.

Dobra to dlaczego nigdy nie wychodzą ?

Bo zostały usunięte. Prawdę mówiąc śmieciuszek jesteś. Nie musisz od razu zakładać nowego tematu (i to pińcet razy), żeby zadać pytanie. Twój post jest przecież na forum: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2498404

Nie wiem czy sam trafiłeś w końcu do właściwego tematu, czy któryś z modów go tam umieścił, ale jeśli to drugie, to od tego jest opcja "znajdź posty użytkownika" w profilu, żeby zorientować się gdzie post został przeniesiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy osoba, która otrzymała urlop może brać udział w Typerze poprzez podanie typów jakiemuś forumowiczowi a on napisze je w jego imieniu - mowa tu dokładnie o użytkowniku VanNerd93, który 'typuje' poprzez fergiXa ?

EDIT: Ok ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ VeNoM24 - w jakim dziale zakładałeś te tematy?

Zakładałem w temacie Gramy W Siecie

Ja przeniosłem twój post do istniejącego tematu o LotRO, a resztę śmieci usunąłem. Regulamin jasno określa że nie dublujemy tematów do danej gry. Po przeniesieniu posta temat wyskoczył na samą górę, więc nie pisałem ci na PW że post przeniosłem, liczyłem że będziesz miał na tyle instynktu samozachowawczego że to zauważysz. Szkoda że wolałeś robić milion innych rzeczy zamiast po prostu zerknąć do regulaminu działu, wtedy wszystko by ci się wyjaśniło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niektórych postów wnioskuję, że w tym wątku można m.in. zgłaszać naruszenia regulaminu. Jeśli tak, to użytkownik xiaodang jest chyba botem reklamowym, zważając na założony przez niego temat.

EDIT: yojo2 --> Fakt, nie pomyślałem o tym. :D W każdym razie na przyszłość już będę wiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...