Jump to content

helmud7543

Forumowicze
 • Content Count

  3,485
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

helmud7543 last won the day on November 10

helmud7543 had the most liked content!

Community Reputation

104 Znakomita

About helmud7543

 • Rank
  Hipnotyzer
 • Birthday 03/09/1987

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

5,223 profile views
 1. Jeśli wentylatory nie pracują to temperatura jest ok. Profil wydajności chłodzenia możesz zmienić za pomocą MSI afterburner. Co do obudowy - brak kurzu to jedno ale pytanie czy jest dobrze przewietrzona.
 2. To jakaś nowinka, ciężko znaleźć dane i regulamin, ja bym dał sobie spokój.
 3. Jeśli na laptopie i PC jest to samo, to jedynym wspólnym elementem jest kabel. Jeśli i tutaj się upewniłeś co do kabla, lub na WiFi miałeś to samo to zostaje ruter, antena, okablowanie tych urządzeń bądź szereg innych przyczyn bezpośrednio po stronie infrastruktury dostawcy.
 4. Co do płacy minimalnej - nie mam pojęcia jak i czy w ogóle małe firmy to zniosą. Nie zmienia to jednak faktu, że w wielu zakładach pracy - i w większości tych, w których pracowałem (w tym budżetowa!) nie ma pieniędzy na sprzęt, materiały biurowe i pracowników merytorycznych, a zatrudnia się szkoleniowców i specjalistów od promocji, pracujących w ułamku etatu, za wypłatę większą niż pracownicy merytorycznie. Takie największe kuriozum jakie pamiętam, to zakład emerytalne rentowy MSWiA gdzie pracownicy merytorycznie wykonują ogromną harówkę za minimalną a jednocześnie za jakieś 4500 brutto zatrudniony (w każdym razie były ogłoszenia) pracownika do promocji zakładu w przedszkolu. Tak dla wyjaśnienia - zakład emerytalno - rentowy to taki ZUS dla Policji i innych służb. Doszedłem z tamtąd na granicy oskarżenia ich o mobbing. Więc rzeczywiście, promowanie tej instytucji w przedszkolach jest niezwykle ważne dla istotnych sfer funkcjonowania państwa. Jeżeli drastyczne podniesienie minimalnej wyeliminuje takie kwiatki, to jestem za.
 5. Chyba tak. Choć brak poruszenia pedofilską aferą na Podkarpaciu (unoczeni są politycy z różnych ugrupowań, agent CBA odsunięty od sprawy, taśmy zaginęły itp) świadczy równie dobrze o społeczeństwie. Cóż - jaki naród tacy i politycy. Co do PiS i rozdawnictwa, szczerze mówiąc gdybym był w grupie beneficjentów to bym ich poparł. Jak długo i ciężko pracujesz, im uczciwie tym bardziej jesteś wykorzystywany, to zmieniasz myślenie. Kiedyś myślałem idealistycznie, teraz najbardziej obchodzi mnie własny tyłek oraz tu i teraz najbliższych. A z różnorodności bym się cieszył jakby dyskusja oponentów była na wyższym poziomie.
 6. Wiem, że autor porzucił temat, ale tak oszuści na olx szukają słupów. Kupują towar nie płacąc za niego, ofiara sprzedawca przelewa pieniądze ofierze adresatowi przelewu. Oszust kupujący znika, z punktu widzenia organów ścigania ofiara adresat przelewu musi zwrócić w pierwszej kolejności pieniądze ofierze sprzedawcy, ma dowód w postaci przelewu. Potem powodzenia w szukaniu oszusta - nie masz nic, żadnych danych, nawet konwersacji na OLX. A chciała (lub chciał) Nero bo kosztuje więcej niż KS.
 7. Nie, nie wstyd natomiast nie wiem jak to zdiagnozować. Na początek sprawdził bym same urządzenia najlepiej na pewnej instalacji. Bo możliwości są takie - nie ta sama faza, coś sieje zakłóceniami, coś filtruj sygnał tplinka lub sam tplink jest niesprawny.
 8. Jednak myszki (niby zbieg okoliczności ale...) a jeśli nie, to płyta główna lub zasilacz. Sprawdził bym te myszki na innym sprzęcie, potem szukał dalej.
 9. Zrób kopię posektorową jeśli tam były ważne pliki. Takie dwa policzki są oznaką uszkodzenia danych (wirus, uszkodzona karta, kamerka, pamięć RAM w komputerze). Wiele wskazuje na uszkodzenie karty.
 10. To jeszcze co jest podłączone do tych gniazd na tym samym bezpieczniku (jakąś elektronika, zasilacze, może coś sieje w tym zakresie i zakłóca)? Dałoby radę wpiąć te Tplinki w jeden przedłużacz i przetestować czy to nie ich wina?
 11. Urządzenia są podłączone do gniazdek na tym samym bezpieczniki? Jaki to typ instalacji elektrycznej (jak jest zrealizowany obwód zabezpieczający zwany uziemieniem/zerowaniem)?
 12. Możesz sprawdzić monitor i kabel na innym komputerze? Niby grafika podejrzana ale to przewijanie od dołu do góry daje podejrzenia co do monitora.
 13. Dlaczego zmieniłeś protokół i jak to zrobiłeś? Zmiana protokołu a zmiana standardu transmisji kablem to die różne rzeczy - coś się jeszcze przestawiło.
 14. Tak, najlepiej przenieść recovery wraz z układem partycji na nowy dysk i tam wykonać recovery. Robiłem coś takiego, wraz ze zmniejszeniem partycji w trakcie, za pomocą Paragon Hard Disk Manager - powinien być dostępny w pełni funkcjonalny trial do pobrania.
×
×
 • Create New...