Jump to content

helmud7543

Forumowicze
 • Posts

  3,578
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

helmud7543 last won the day on January 30

helmud7543 had the most liked content!

Reputation

125 Znakomita

About helmud7543

 • Rank
  Hipnotyzer
  Ent
 • Birthday 03/09/1987

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

7,618 profile views
 1. Do weryfikacji z innym komputerem bo to może być mimo wszystko błąd sterownikowy/problem z kartą dźwiękową.
 2. Możliwe, że pada sam monitor (układ zasilania). Jeśli w Twoim monitorze możesz włączyć menu lub wyświetla się jakieś menu, gdy żadne źródło sygnału nie jest do niego podłączone i wtedy też miga - to na 100% awaria monitora.
 3. Podaj Smart tego dysku. Windows na każdej partycji tworzy strukturę kosza Więc nawet jeżeli nic nie było wgrywane a są jakieś uszkodzenia systemu plików lub samej pamięci to może być komunikat że kosz jest uszkodzony
 4. Jeśli to ma być zgodnie z prawem to, o ile nic się nie zmieniło w polskim prawie - przewiercić, ale lepiej doczytaj. Jeśli chodzi tylko o skutek, czyli usunięcie danych, to dla dysków talerzowych wystarczy jednokrotne nadpisanie powierzchni, dla hybrydowych - nadpisanie, a potem używanie przez jakiś czas z mało istotnymi danymi (aby sobie bufor SSD wyczyścił) natomiast co do SSD to nie wiem. Profesjonalnie w firmach robią demagnetyzację. Niszczy dane i w zasadzie dysk jako urządzenie (wymazuje dane użytkownika ale też service area razem z firmware dysku, nagłówki sektorów itp).
 5. helmud7543

  Dyski

  Trochę pozna odpowiedź ale jak nie rozwiązałeś problemu to może być kwestia zasilania. Praca dysku talerzowego jest wyczuwalna, poza tym, w przypadku podłączenia napędu kablem danych a nie podłączenia zasilania, zwykle wszystko pracuje powoli.
 6. Usterka elektroniki monitora, może matrycy, ale raczej elektroniki (jeśli pojawią się to przy określonych parametrach czyli np: nie w BIOS). Trzeba by do ogarniętego elektronika zanieść. Jeśli po jakimś czasie problem ustępuje to wygląda na zimne luty.
 7. Czy ten ruter ma wyjmowaną kartę sim? Jeśli tak, przełóż do jakiegoś nowszego telefonu i przetestuj na telefonie. Wina może być po stronie rutera ale też karty sim a nawet nadajnika. W opcjach konfiguracji rutera są jakieś logi, informacje o zasięgu, nadajnikach, cokolwiek?
 8. Automatyczne światło, automatyczna aktywacja monitoringu, sterowanie systemem AV z jednego miejsca (to sobie już zrealizowałem sam a mam i magnetofony i magnetowidy, więc nie jest to nowy "inteligentny" sprzęt AV, który nie brzmi dobrze to raz a dwa, to dziękuję za wzmacniacz głośnikowy za kilka tys zł którego zabija update jak przy ostatniej akcji Samsunga). Część gniazdek elektrycznych kontrolowana centralnie. Monitoring kontrolowany centralnie. I to wszystko z możliwością sterowania zdalnie przez internet, ale za pomocą rozwiązań dobranych samodzielnie, nie promowanych przez różne firmy. Ja mam centralki na zwykłych, energooszczędnych pecetach, na dobieranym przez siebie sofcie (cenie sobie prywatność, bezpieczeństwo i pełna kontrolę, dlatego nie interesują mnie gotowe rozwiązania, chyba że firma planuje że mną wszystko od początku do końca i nie ma zdalnego wjazdu do systemu), zdublowane w razie awarii. Wszystko sterowane z komputera, telefonu a także zdalnie, przez internet. Bez wyrafinowanych zabezpieczeń ale i bez łatwej możliwości włamu (za trudne dla kogoś nieobeznanego w tym "chaosie") a w razie włamu to może co najwyżej sterować światłem i sprzętem AV, zużyć tusz lub papier w drukarce i pobrać parę filmów. Dla mnie to bardziej automatyka, typowo inteligentny (myślący) dom, jeśli są takie technologie, to coś od czego trzymał się będę z daleka. To ja kontroluje swoją własność, nigdy odwrotnie, nigdy ktoś z zewnątrz.
 9. Jak to politycy. Wszystkich ugrupowań. Jakich wybieramy, takich mamy.
 10. Na pewno robiłem coś takiego Paragonem 2014 - jest płatny, sprawdź czy nie ma triali.
 11. Tak, sprawdzić czy jeżeli będzie pracować bliżej to coś zmieni, można spróbować też przełączyć kanał w ruterze,ogolnie trzeba sprawdzić w jakim trybie pracuje bo one mają różne częstotliwości a więc i różna podatność na osłabiane sygnału np: przez beton.
 12. Albo apka albo ktoś ma dostęp do Twojego konta.
 13. Jedni dewastowali kościoły inni strzelają racami w okna. Nikogo nie wybielam. Tyle, że w protestach kobiet usprawiedliwia się przemoc.
 14. No i jest jak poprzednio. Zakaz zgromadzeń? Co tam. Podpalone mieszkanie? Pustostan. Takie mamy społeczeństwo, taką klasę polityczną. Tyle w tym "dobrego" że może nie będzie tyle usprawiedliwiania łamania prawa i przemocy, co przy protestach aborcyjnych. Choć przy mediach prawicowych też bym się nie spodziewał jakichś neutralnych rewelacji.
 15. Nie wiem czy protesty kobiet były w ogóle rejestrowane, być może po prostu są nielegalne, czyli z punktu widzenia prawa powinni towarzystwo pogonić. Wirusy pewnie polubią lewicę...
×
×
 • Create New...