Jump to content

helmud7543

Forumowicze
 • Content Count

  3,530
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

helmud7543 last won the day on December 7 2019

helmud7543 had the most liked content!

Community Reputation

122 Znakomita

About helmud7543

 • Rank
  Hipnotyzer
 • Birthday 03/09/1987

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

5,867 profile views
 1. Jeśli rozbieraie nie wchodzi w grę to odradzam, chociaż też może paść z czasem od korozji. Nie wiem czy umiesz wyjąć pojedyncze klawisze z tych żabek, jeśli tak to pędzelkiem przemyj zatrzaski (to one raczej się lepią i ciężko chodzą) a same klawisze umyj w wodzie destylowanej i wysusz. Do zewnętrznej strony nie używaj alkoholu ani innych chemikaliów bo może czcionka zejść.
 2. Ta sama jakość, chyba że któraś jest gorszej jakości. Każdy z wymienionych standardów jest lepszy niż VGA więc straty jakości nie będzie. Pytanie tylko czy karta poda sygnał analogowy na te złącza - jeśli nie, przejściówka nie zadziała. Nie siedzę w rynku więc nie wiem czy VGA jest jeszcze wspierane.
 3. Odpal jakiegoś Linuxa Live CD i sprawdź ten dysk. Możliwe, że zbiegiem okoliczności padł, możliwe że świruje kontroler na płycie głównej, może jest konflikt sterownika Windows z dyskiem lub z kontrolerem płyty. Mam niezbyt pochlebne zdanie o Windows 10 ale sprytnie to Microsoft rozegrał - na nowych sprzętach 7 nie zainstalujesz a 8 i 8.1 mało kto wybiera.
 4. Gwałtowne wyłączenie komputera następuje albo w wyniku przegrzania (lub awarii czujnika) albo awarii elektrycznej (od usterki samego zasilacza poprzez wyzwolenie jego zabezpieczeń w wyniku przegrzania, przeciążenia, niedostatku mocy wejściowej [instalacja 230 V w domu] na zwarciach w zasilanych elementach skończywszy). Możliwości jest wiele, trzeba sprawdzać po kolei.
 5. Jakbym miał taki pakiet do swobodnej dyspozycji to sam bym sprawdził. Adobe Premiere służy przede wszystkim do montażu, After Effects raczej będzie miał efekty, choć pewnie i do Premiere by coś znalazł jakieś efekty. SONY Vegas jest chyba wykupione przez Magix. Nie wiem czy Adobe Premiere jest lepsze ale na pewno bardziej popularne i jak chcesz w przyszłości gdzieś pracować w tym zakresie, to ucz się obsługi Premiere (dla mnie intuicyjny to on nie jest ale też dużo na nim nie pracowałem). Pracuję na Magix Movie Edit Pro HD i ten jest dla mnie bardziej intuicyjny, no ale już masz Adobe - nie orientowałem się w kosztach, to abonamentowe podejście że stałym dojeniem użytkownika jakoś mnie nie pociąga, to takie oduczanie poczucia że ma się jakąś własność. Jest jeszcze Camtasia Studio - chyba idealna do nauki a sądząc po pytaniach też jeszcze się uczysz. Oba przedstawione programy są płatne ale oba mają trial do testów (a w każdym razie miały jakiś czas temu).
 6. W menadżerze urządzeń odinstaluj go i zrestartuj system, powinien zainstalować się od nowa. Jeśli pechowym zbiegiem okoliczności nie padł to masz jakiś błąd softwareowy.
 7. W tryb uśpienia może przechodzić po czasie bezczynności. Reszta objawów wskazuję na baterię. Nie rozumiem tylko czy przechodzi na czuwanie/hibernację/uśpienie hybrydowe i się prawidłowo wybudza czy uruchamia ponownie, jakby to nie było uśpienia?
 8. Idź do drugiego budynku z telefonem lub komputerem i sprawdź prędkość oraz pingi.
 9. Jedyne co mi przychodzi do głowy to HP z serii 2600. Urządzenie wielofunkcyjne. Lekko nagina budżet ale może będą promocje. Atramenty niestety (a dla mnie stety bo nie lubię produkować elektrośmieci w postaci kolejnej wyrzuconej drukarki) razem z głowicą, czyli drożej, ale kilka - kilkanaście stron tygodniowo nie zje portfela. No chyba że to grafiki, obrazy, zdjęcia. Rozdzielczość i jakość skanowania taka sobie, nie ma tragedii ale szału też nie robi. Obudowa delikatna ale bez przesady - nie rozpadnie się jeśli nie będzie rzucania o ziemię, kopania itp. Ma WiFi.
 10. Przywróć komputer z przed czasu, w jakim się to pojawiło ew. sprawdź czy czegoś wtedy nie instalowałeś.
 11. Powinna być izolowana przeciwzakłóceniowo i co lepsze karty są. Zakłócenia może równie dobrze zbierać też kabel. Opis z początku sugeruje uszkodzenie karty, kabla, słuchawek lub błąd sterowników (przerywając basy) i to o wiele więcej niż mogą robić zakłócenia (tak zwane brumienie).
 12. Tani tusz + tania drukarka = głowica padnie tuż po gwarancji. Potrzebujesz czegoś na chwilę czy na dłużej? Używki wchodzą w grę?
 13. Nie widzę innego wyjścia jak uruchomić menadżera zadań, kliknąć na tego dziada żeby coś robił i tak namierzyć jego proces, dalej już po nitce do kłębka.
×
×
 • Create New...