Jump to content

helmud7543

Forumowicze
 • Content Count

  3,575
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

helmud7543 last won the day on January 30

helmud7543 had the most liked content!

Community Reputation

125 Znakomita

About helmud7543

 • Rank
  Hipnotyzer
 • Birthday 03/09/1987

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

7,331 profile views
 1. Jeśli to ma być zgodnie z prawem to, o ile nic się nie zmieniło w polskim prawie - przewiercić, ale lepiej doczytaj. Jeśli chodzi tylko o skutek, czyli usunięcie danych, to dla dysków talerzowych wystarczy jednokrotne nadpisanie powierzchni, dla hybrydowych - nadpisanie, a potem używanie przez jakiś czas z mało istotnymi danymi (aby sobie bufor SSD wyczyścił) natomiast co do SSD to nie wiem. Profesjonalnie w firmach robią demagnetyzację. Niszczy dane i w zasadzie dysk jako urządzenie (wymazuje dane użytkownika ale też service area razem z firmware dysku, nagłówki sektorów itp).
 2. helmud7543

  Dyski

  Trochę pozna odpowiedź ale jak nie rozwiązałeś problemu to może być kwestia zasilania. Praca dysku talerzowego jest wyczuwalna, poza tym, w przypadku podłączenia napędu kablem danych a nie podłączenia zasilania, zwykle wszystko pracuje powoli.
 3. Usterka elektroniki monitora, może matrycy, ale raczej elektroniki (jeśli pojawią się to przy określonych parametrach czyli np: nie w BIOS). Trzeba by do ogarniętego elektronika zanieść. Jeśli po jakimś czasie problem ustępuje to wygląda na zimne luty.
 4. Czy ten ruter ma wyjmowaną kartę sim? Jeśli tak, przełóż do jakiegoś nowszego telefonu i przetestuj na telefonie. Wina może być po stronie rutera ale też karty sim a nawet nadajnika. W opcjach konfiguracji rutera są jakieś logi, informacje o zasięgu, nadajnikach, cokolwiek?
 5. Automatyczne światło, automatyczna aktywacja monitoringu, sterowanie systemem AV z jednego miejsca (to sobie już zrealizowałem sam a mam i magnetofony i magnetowidy, więc nie jest to nowy "inteligentny" sprzęt AV, który nie brzmi dobrze to raz a dwa, to dziękuję za wzmacniacz głośnikowy za kilka tys zł którego zabija update jak przy ostatniej akcji Samsunga). Część gniazdek elektrycznych kontrolowana centralnie. Monitoring kontrolowany centralnie. I to wszystko z możliwością sterowania zdalnie przez internet, ale za pomocą rozwiązań dobranych samodzielnie, nie promowanych przez różne firmy. Ja
 6. Jak to politycy. Wszystkich ugrupowań. Jakich wybieramy, takich mamy.
 7. Na pewno robiłem coś takiego Paragonem 2014 - jest płatny, sprawdź czy nie ma triali.
 8. Tak, sprawdzić czy jeżeli będzie pracować bliżej to coś zmieni, można spróbować też przełączyć kanał w ruterze,ogolnie trzeba sprawdzić w jakim trybie pracuje bo one mają różne częstotliwości a więc i różna podatność na osłabiane sygnału np: przez beton.
 9. Albo apka albo ktoś ma dostęp do Twojego konta.
 10. Jedni dewastowali kościoły inni strzelają racami w okna. Nikogo nie wybielam. Tyle, że w protestach kobiet usprawiedliwia się przemoc.
 11. No i jest jak poprzednio. Zakaz zgromadzeń? Co tam. Podpalone mieszkanie? Pustostan. Takie mamy społeczeństwo, taką klasę polityczną. Tyle w tym "dobrego" że może nie będzie tyle usprawiedliwiania łamania prawa i przemocy, co przy protestach aborcyjnych. Choć przy mediach prawicowych też bym się nie spodziewał jakichś neutralnych rewelacji.
 12. Nie wiem czy protesty kobiet były w ogóle rejestrowane, być może po prostu są nielegalne, czyli z punktu widzenia prawa powinni towarzystwo pogonić. Wirusy pewnie polubią lewicę...
 13. Posypały się prawdopodobnie sterowniki monitora. Jakim przewodem jest podłączony monitor? Może nie dopięty? Daj screen z menadżera urządzeń.
 14. O ile ten nie odbiega od poprzednich serii to bios nie ma z tym nic wspólnego (on ma w ogóle jakieś wtyczki, np do USB żeby była wymiana danych?) Sprawdź czy mocno dmucha - jeśli tak, to albo padł termistor, co jest mało prawdopodobne, albo coś w nim się mocno grzeje. Jeśli nie - kurz wykończył łożyska wentylatora.
 15. Czasami pomaga instalacja wyższych "nóżek". A potrzeba zależy od konkretnej konstrukcji, niektóre modele mają tendencje do grzania się, wtedy taka podkładka poprawia komfort pracy i żywotność urządzenia (bezołowiowe luty nie lubią zmian temperatury).
×
×
 • Create New...