Jump to content

helmud7543

Forumowicze
 • Content Count

  3,562
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

helmud7543 last won the day on April 22

helmud7543 had the most liked content!

Community Reputation

124 Znakomita

About helmud7543

 • Rank
  Hipnotyzer
 • Birthday 03/09/1987

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

6,784 profile views
 1. Sąsiad koleżanki wygrał w radio ileś tam set tysięcy zł. Natomiast wysłanie SMS czy telefon skutkuje potem bombardem spamu na telefon.
 2. Kilkukrotnie rozładować i naładować. Jesli już to zrobiłeś i nie pomogło to sama bateria może być wadliwa.
 3. Możliwe, że się przegrzewa, włącza się trotling i nie wyrabia. Trzeba sprawdzić co jest wąskim gardłem.
 4. Xiaomi nie mają sobie równych. Co do piszczenia - niedoróbka ale nie dyskwalifikuje urządzenia.
 5. Pytanie czy wyłącza się że starości (aku), przeciążenia z powodu aktywnego PFC (prostokąt na wyjściu zamiast sinusoidy), czy też zbyt długiego czasu przełączania (topologia off-line i najtańsze line-interactive). Od tego zależy dobór nowego.
 6. Podaj konfigurację sprzętu.
 7. Może być jakiś problem na linii sterownik - system - kodek. Jeśli to nie jest specjalnie uciążliwe - nie ruszaj, jeśli jest - zacznij od innej przeglądarki.
 8. Pierwszy i chyba najważniejszy problem - jesteś szufladkowany jako "przyjaciel". Trzeba trochę nonszalancji, ironii, erotyki w zachowaniu, masz nie być dostępny na każde zawołanie, masz nie tworzyć stereotypu miłego faceta, któremu można się że wszystkiego wygadać. To znaczy to są dobre cechy ale na zaawansowanym etapie związku. Obawiam się że jak myślisz że relacja idzie w dobrym kierunku to jednak idzie w złym (przyjaciela). No i trzeba obserwować obiekt zainteresowania, jak się zachowuje. Jechać na chemii? No nie, z resztą to tylko półśrodek (zwykłe Axe wystarczy żeby zwrócić uwagę - reszta zależy od zachowania).
 9. Hardware owo nie, trzeba by przekrojektować sporą część płyty głównej aby uzyskać taki efekt. Jeśli w BIOS lub Predator sense nie ma takich opcji to softowwo też się nie da. Pytanie - po co?
 10. Mam Huawei Y5 2018 i nie narzekam a łatwo u mnie nie ma. Nie jest najszybszy ale jak go nie zapcha aplikacjami to jest znośnie. Aparat zdjęcia dzienne robi ok, w słabym oświetleniu już kiepsko. Dobra bateria, stabilny soft. Triple slot (dual sim + Micro SD).
 11. Czy sygnał pojawia się chociaż przy komunikatach BIOS/UEFI czy w ogóle? Może być zasilacz lub płyta główna. Trzeba jeszcze zajrzeć do instrukcji płyty głównej. Wspolczesne sprzęty bywają coraz bardziej kapryśne przy łączeniu komponentów.
 12. No nie przesadzaj, tak to nie wyzywam. https://dorzeczy.pl/kraj/105316/trzaskowski-obrazil-uczestnikow-marszu-dla-zycia-i-rodziny-straszny-brak-klasy.html Do archiwów TVP dostępu nie mam, ale jak coś znajdę to wstawię i skomentuję. No i cóż - wstawiłem trochę innych materiałów - czytelnik może się zapoznać, może też wyszukać coś pisane pod stronę przeciwną.
 13. Ale ja nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać. To moje zdanie. Nie spodziewałem się z resztą innej reakcji jak odrzucenie moich argumentów i dzielenie włosa na czworo. Taki jeszcze jeden przykład tolerancji: https://wpolityce.pl/polityka/509579-skandaliczna-petycja-czas-najwyzszy-pozbyc-sie-tej-dziczy Całe to środowisko jest dla mnie agresywne.
 14. Pierwszy lepszy: https://wprawo.pl/bluzgi-agresja-i-wyzwiska-w-szokujacym-wpisie-organizatorki-marszu-lgbt-w-bialymstoku/ Co do neobolszewizmu to była jakaś akcja z grupą szkoloną pod podejście komunistyczne, negowanie prawa do własności ale szczegółów nie znam. Nie uważam że przeprosiny cofią wszystko, dla mnie Trzaskowski nawet z agresją się nie kryje, po prostu na bezczela idzie, a takich ludzi u władzy uważam za niebezpiecznych. Co do Gazety Wyborczej - nie interesuje mnie jej pomijanie i dla mnie mogłaby po prostu nie istnieć, nie ma to dla mnie znaczenia. Moim zdaniem jej lewicową propaganda wręcz szkodzi, choć nie jest tak że nie ma tam wartościowych treści. O bombie nie wiedziałem ale obrywałem wystarczająco od środowisk lewicowych - choćby w pracy - za prawicowe poglądy i za to że jestem katolikiem. I za to że prosiłem o nie wyśmiewanie. W jednym zakładzie prawie sprawą o mobbing się skoczyło. Wieczne donosy, coraz wyższe wymagania za minimalną, odcinanie od wsparcia, zakaz kontaktowania się z innymi działami. Byłem też świadkiem agresywnych performanceów (nie wiem jak to się pisze) w Łodzi. Gazeta Wyborczą o tym raczej nie napisze. Pierwszy lepszy przykład: https://www.m.pch24.pl/skatowany-przez-lewicowych-bojowkarzy--porazajaca-agresja-polityczna-w-niemczech--analiza-,65429,i.html https://dorzeczy.pl/kraj/47146/kominiarki-agresja-jak-wygladal-marsz-skrajnej-lewicy-w-warszawie.html https://roty.pl/kampanie/trzaskowski-pod-sad/ https://www.google.com/amp/s/zyciestolicy.com.pl/szwadrony-trzaskowskiego-kogo-i-po-co-szkoli-warszawa/amp/
×
×
 • Create New...