Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Pytanie dla osob ktore graly w nowego CoDa. Warto wydac te ponad 100 zlociszy? Ostatnim CoDem w ktorego multi gralem do MW3, a ostatni w ogole to Black Ops, ktory bardzo mi sie podobal (kampania).

Patrze tak na te trailery, gameplay'e i jestem oczarowany - pewno ma to zwiazek z tym, ze uwielbiam Spacy'ego za jego role w House of Cards, ale ogladajac ta gre, uswiadomilem sobie, ze dawno nie gralem w zadnego fpsa i mam szalona ochote w jakiegos zagrac i na razie przychylny na mysl o kupnie. Na razie czekam na recenzja w CDA ale chce takze zaczerpnac opinii forumowiczow ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Age of Wonders III vs Endless legend vs Sid Meier's Civilization Beyond Earth

Witam.

Otóż postanowiłem kupić sobie jakąś grę strategiczną.Na moim oku są te 3 tytuły podane w temacie. Tutaj kieruję pytanie do was: Która z tych 3 gier jest najlepsza pod każdym względem? Fajnie jakby osoby które grały w te tytuły napisały plusy i minusy.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję fajnych gier do pogrania na lanie w coopie. Gry te muszą mieć niskie wymagania - jeden z kompów jest dosyć słaby (jakiś dwurdzeniowy procek intela 2.8 Ghz, 1 GB RAM, karta Intel GMA 945). Starsze BFy już ograne, Serious Samy też. Znajdzie się jeszcze coś ciekawego? Może jakieś gry z rozwalaniem kolejnej fali przeciwników?

Z góry dzięki za propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam gry strategicznej, turowej, z lekką nutką ekonomii. Ostatnio zainstalowałem na telefonie grę Age of Civilization Lite, w grze mamy kulę ziemską, wybieramy sobie państwo po czym zaczynamy przejmować tereny, czy to wolne czy wrogie (później już tylko wrogie). Zawieramy sojusze, toczymy wojny, rozwijamy się itd. Gra dość prosta ale bardzo mnie wciągnęła (szczególnie do pogrania sobie na wykładzie). Poszukuję podobnej tematycznie gry, ale na PC. Grałem już w takie gry jak Civilization, Risk II i Europa Universalis, ma ktoś jeszcze jakieś pomysł?

Edytowano przez Goombas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...