Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Moja wtopa nie doczytałem ,na jednym hmmm Diciples 2? Mnie osobiście nie powaliło ale ja jestem fanboyem HOMM3 więc trollface.gif

Może jakaś bijatyka , choć bez dobrego pada nie da rady? Ten najnowszy Street Fighter , da się walczyć 2vs 2 przeciw Cpu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już raczej nie robi się takich gier żeby pograć na jednym kompie, ale chyba w Rayman Origins istnieje taka możliwość (choć nie jestem do końca pewien). Jeszcze jest Castle Crashers, a Fifa nie ma takiej opcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lisu125

No dobra to już wiem żeby wybrać Guitar Hero: World Tour, ale czy gitara z którejkolwiek części GH będzie pasowała?

Edytowano przez lisu125
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupic Medal of Honor: Warfighter

Nie, w żadnym wypadku. Ta gra okazała się totalnym badziewiem i prawdopodobnie zniszczyła markę MoH. Lepiej zainwestuj w CoD:MW3/CoD:BO2. Jeśli jednak najbardziej zależy ci na multi, najlepszym wyborem będzie Battlefield 3. Wymaga dobrego kompa, ale ma świetny multiplayer :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ta gra okazała się totalnym badziewiem i prawdopodobnie zniszczyła markę MoH

Ja również uważam, że Warfighter to badziew jakich mało. Nigdy nie grałem w Sleeping Dogs ale jestem przekonany, że będzie lepsze od tego "Medala" (Słowo Medal napisałem w cudzysłowiu, bo ta gra nie powinna nosić nazwy tej kultowej serii).

Edytowano przez ambulans112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś coś takiego ,że np. rozbijasz się gdzieś, musisz przeżyć, sam zdobywać pożywienie, polować, robić broń, narzędzia itp. ? Taki survivar tylko bez zombie. Trzeba po prostu przeżyć ciężko pracując. Nie interesuję mnie rok wydania ale żeby wciągało wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rozmiotek - Jest taka świeża gra - Miasmata. Pamiętam, że bardzo nakręciła mnie swoimi zapowiedziami, i od miesiąca czeka w bibliotece Steam na pobranie. Idealnie wpasowuje się w Twoje warunki - wyspa, osamotnienie, wytwarzanie przedmiotów, walka z nieprzyjaznym środowiskiem o przetrwanie. Sądząc po filmach wygląda całkiem dobrze, proponuję obejrzeć kilka na YouTube.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Ghost Recon: Future Soldier za 55 zł ?

Na coverze CD-A było Ghost Recon:AW2. Przetestuj, bo to ta sama seria. Moim zdaniem warto, aczkolwiek do co-opa brałbym znacznie taniej Borderlands GOTY, ze wszystkimi dodatkami, ew. Borderlands 2 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , potrzebuje gry podobnej do Batmana Arkham Asylum/City mianowicie gre w której jest dużo walk , kierujemy losem bohatera no i w której będzie mnóstwo lokacji.. Dodam też że gra musi wymagać pixel shaders 2.0 (maksymalnie) ponieważ mam strasznie słabą karte graficzną ( po awarii o wiele lepszej ) z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...