Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Ertevu

Killzone 3 jest gra zacna i warto sie z tym tytulem zapoznac. Podejrzewam, ze w multi ludzi nie brakuje, chociaz glowy wlasnej za to nie dam, bo plejki od dawna juz nie uruchamialem. Driver San Francisco niestety nie powala i ten tytul mozesz sobie spokojnie odpuscic moim zdaniem. Za to Far Cry 3 to zabawa na wiele godzin w singlu, w multi tez sie przyjemnie gra. Trudny wybor, ale na Twoim miejscu chyba bym jednak zdecydowal sie na FC3.

@Batonik

Jesli nie zrazaja Cie starocie, to polecam cos z serii Vampire: The Masquerade.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@batonik Koniecznie sprawdzi alan wake. Klimat jest świetny i do tego genialna fabuła.

I ja się zapytam. Czy na prawdę ten moh:w to taka tragedia? Bo można ja mieć za 55 zł z wysyłka i się zastanawiam czy nie warto choćby dla multi i fajnie by było gdyby wypowiedzal się ktoś kto gral w multi nie dawno po najnowszych patchach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake'a sprawdzalem, imo nie umywa sie do Amnesi, Penumbry. Tak naprawde to mysle, ze szukam bardziej gry przygodowej niz akcji, w grach akcji znacznie ciezej jest utrzymac klimat strachu czy zaszczucia po pierwszych wygranych walkach.

Po za Cthulhu nie znam zadnej nowszej gry akcji w, ktorej czuc gesty klimat

Bloodlines gralem - zacny tytul w rzeczy samej. Redemption nie sprawdzalem, ale to nie jest troszke RPG nastawiony na rozwalke?

Edytowano przez Batonik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Którą z tych gier polecacie żeby kupić w pierwszej kolejności wiem że chyba wszystkie są godne uwagi ale o której zacząć najlepiej z czasem sprawdze wszystkie ale w tej chwili stac mnie na 1.

-Dmc devil may cry (2013)

-The walking dead

-Crysis 2

-Rage(FPS)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych przez Ciebie gier posiadam jedynie Crysisa 2. I śmiało mogę go Ci polecić. Gra się przyjemnie, a używanie wszystkich super mocy Nanokombinezonu sprawia dużą frajdę. Kupuj się się nie zastanawiaj ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a którą część lepiej kupić MW czy MW2.

Witam.

Chciałbym kupić sobie grę, najlepiej pierwszą część Call of Duty. Czy ktoś w to jeszcze gra na multi?

A może polecacie inne, lepsze FPS'y?

Tak, w CoDa gra bardzo wiele osób, nieważne w jaką część. Moim zdaniem nie ma lepszego fps'a do multi. Niezależnie czy kupisz MW czy MW 2 i tak będziesz się świetnie bawił.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dmc devil may cry (2013)

-The walking dead

-Crysis 2

-Rage(FPS)

Zależy co lubisz, bo np. TWD jest całkiem inne niż Crysis. Wziąłbym jednak TWD, bo podobno świetna. Jeżeli szukasz najlepszej akcji to bierz DMC ^^

A może polecacie inne, lepsze FPS'y?

Niedługo wychodzi Crysis 3 i Bioschock Infinite, do tego dałbym Far Cry 3 ^^

Edytowano przez darthmetalus
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dmc devil may cry (2013)

-The walking dead

-Crysis 2

-Rage(FPS)

Zależy co lubisz, bo np. TWD jest całkiem inne niż Crysis. Wziąłbym jednak TWD, bo podobno świetna. Jeżeli szukasz najlepszej akcji to bierz DMC ^^

A może polecacie inne, lepsze FPS'y?

Niedługo wychodzi Crysis 3 i Bioschock Infinite, do tego dałbym Far Cry 3 ^^

lubie każdy gatunek heh a co z grą Rage ? nie warto ? co do TWD to bardzo lubie serial i komiks więc i gra mnie zainteresowała, jeśli chodzi o DMC to grałem w 4 i niezła jatka była więc i tu pewnie dobra zabawa jest, wątpliwości mam do Crysisa 2 bo miałem okazje pograć i fajnie się grało ale pewnie w multi już pełno hackerów lata jak to bywa z PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWD to bardzo lubie serial i komiks więc i gra mnie zainteresowała

W takim razie bierz TWD i koniec. Musi Ci się spodobać! biggrin_prosty.gif TWD otrzymało tytuł gry roku 2012 na VGA ^^

Dzięki sprawdze TWD a co do Risena 2 to ja również polecam świetny RPG tylko troche walka irytuje na początku ale później jest znacznie ciekawsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Znudziły mi się już lekko zacinające nowości na pc, większość ma ogromne wymagania.

Szukam jakiś lekkich, ciekawych możliwe z ładną grafikom gier na PC (RPG,akcja).Mogli byście mi zaproponować jakieś.Oto mój pc:

AMD Athlon II X2 245 2,9Ghz

grafika 512 Mb

RAM 3 GB

Windows 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rolf95 Jeśli ta karta to nie jedna z tch które pomimo 512 mb wydajności ma jak z przed paru lat sprawdził bym takie tytuły jak Dragon age 1 wiedźmin 1 deus ex human revolution two words 2 (w jedynke nie grałem wiec nie polecam w ciemno). Oblivion też raczej śmignie. Oraz mass efect ( jedynka na pewno dwójka nie wiem ale chyba też pójdzie) ogólnie rpg żadko mają wysokie wymagania.

A tak BTW dzyń dzyń mój tysięczny post biggrin_prosty.gif!

EDIT jednak już 1001 biggrin_prosty.gif

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi polecacie bardziej Two Worlds 2 czy Risen 2 ? Dodam iż uwielbiam Gothic`i i podobał mi się Risen 1 lecz nie lubie pirackich klimatów tylko bardziej klasyczne Fantasy i szukam gry która była by jak najdłuższa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...