Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Qualtin

Risen jest wymagającą grą, grałem, przeszedłem ją raz, a po samym przejściu cieszyłem się jak dziecko. W Risen 2 nie grałem ale z tego co słyszałem zdobycie butów to praca ok. godzinna. Jeśli szukasz łatwych gier RPG to polecam ci to samo co DarthMetalus, jeśli chcesz od razu wpaść na głęboką wodę no to właśnie seria Gothic szczególnie 1 ona jest bardzo trudno prócz 4 którą ledwo zagrałem parę zadań przez mój komputer to nawet na poziomie Gothic nie sprawiła mi większych trudności :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuję się przygodówkami, ale chcę kupić dobrą grę tego gatunku na prezent. Tu mam do Was pytanie: Jakie znacie porządne przygodówki- chodzi mi o produkcje raczej nowsze 2010-2012.

Z góry dzięki za pomoc

down. Dzięki za pomoc, ale bardziej skłaniam się do tradycyjnych przygodówek coś typu point-and-click.

Osoba dla której chcę kupić lubi gry typu: Syberia lub podobne

Edytowano przez gr22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:Dzięki darthmetalusie.

Jakbyście mogli polecić gry, ale te w które graliście. Tytuły które podał dartmetalus- część tytułów kojarzę. Ogólnie chodzi mi o gry, które mają "klimat oraz potrafią wciągnąć.

Tak jak napisałem wcześniej nie bardzo orientuję się w tym gatunku, a raczej nie gram tego typu gry smile_prosty2.gif

down: Starsze produkcje też mogę rozważyć- 2008-2010, ale muszą być naprawdę dobre

Edytowano przez gr22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś wielkim fanem przygodówek, ale w kilka grałem. Na przykład w A NEW BEGINNING, o którym pisał już dartmetalus. Gra ma ciekawą fabułę i styl graficzny. Zadowalający poziom trudności (bez Internetu się nie obyło). Ponadto porusza ciekawą tematykę zniszczenia świata przez jego eksploatację przez ludzi. Daje do myślenia. Polecam. W inne przygodówki z 2010-2012 nie grałem.

Edytowano przez Kirrin
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gualtin jeśli chcesz "sięgnąć do korzeni rpg a jednocześnie nie narażać się na wysoki poziom trudności a do tego nie uszkodzic oczu pikselami polecam dragon age początek. Teraz na gram.pl jest wersja cyfrowa za 2 dyszki. Gra jest genialna a o poziom trudności się nie bój. Na najniższym da sobie radę kompletny początkujący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ME (1-3)grałem i mi to się bardziej od 2 to już nie był dla mnie RPG.

Diablo odpada bo nie lubię HnSy, a w Dragon Age grałem u znajomego i strasznie niewygodnie mi się walczyło,gdyż wole grać jako jedna postać a nie drużyna, a Icewind Dale naoglądałem się w młodości i nie mam zamiaru psuć sobie teraz tego wrażenia :)

Może macie jakieś inne propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś polecić jakąś grę gatunek rpg, która wciągnęła by mnie na dłużej i ma całkiem konkretną fabułę?? Wymagania nie grają roli cena raczej też nie. Produkcje takie jak Wiedźminy, Mass Effecty i Drago Age posiadam tak samo Deus Ex najnowszy. Zastanawiałem się też nad Star Wars mmo, gdyż zagrałem w wersję f2p i tak mi się spodobała że razem z kolegami chcielibyśmy zyskać dostęp do pełni świata. Gra jest tania bo na origin wraz za pakietem na 30 dni gry ok. 30zł ale nie wiem ile wynosi miesięczny koszt abonamentu. Mógłby mnie ktoś oświecić?? I błagam was pomocy bo nie mam kompletnie w co grać a kontuzja i siedzenie w domu sprawiają że mam czas w coś pograć ale nie wiem w co :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś polecić

Skyrim, Oblivion, Neverwinter Nights, Githicki, Borderlands, Risen, Drakensang(podobne do ME). SW:TOR jest dostepny za darmo, z ograniczeniami, ale to co najciekawsze w tej produkcji(fabuła) można ograć nie wydając ani grosza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...