Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Poszukuję ciekawej gry RPG/H'n'S(do 2011-12 roku), ale RPG w pierwszej kolejności. Im bardziej rozbudowany system craftingu/broni, tym lepiej :D. Tak samo fajnie by było, jakby było dużo różnych umiejętności i perków, kilka ścieżek wyboru etc. Umiejscowienie czasowe fabuły jest nieistotne (ale np. FPSRPG z rozbudowanym systemem perków, levele, itd, to byłoby cudo, nie uważacie? *.*). Multiplayer mnie nie interesuje, bo potrzebowałbym czegoś, zeby się nie nudzić :P. I oczywiście, żeby ta gra nie była jakaś niszowa i pełna bugów, chodzi mi o dobre produkcje. Zna ktoś coś takiego? Wiadomo, że gier typu Gothic czy NWN nie podawać, bo te gry zna i przeszedł chyba każdy, włącznie ze mną :D. Dzięki za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej rozbudowany system craftingu/broni, tym lepiej biggrin_prosty.gif. Tak samo fajnie by było, jakby było dużo różnych umiejętności i perków, kilka ścieżek wyboru etc.

To wszystko masz w Kingdoms of Amalur. Bardzo rozbudowany crafting, kilka ścieżek wyboru (plus można je łączyć), pełno umiejętności, ogrom questów, świetny system walki. Jeżeli się wciągniesz to ponad 100 godzin gry gwarantowane.

Z H'n'S, które wyszły w ostatnich latach godne polecenia są według mnie jedynie obie części Torchlight i najnowsze Diablo.

FPSRPG? Możesz spróbować Mass Effect. Ta seria z każdą kolejną częścią miała coraz mniej RPG, a coraz więcej FPS'a, więc wśród nich na pewno znalazłbyś swój ideał o odpowiednich proporcjach gatunkowych.

Z powyższej kategorii polecam też Fallouta 3 i Fallout: New Vegas, jeżeli lubisz postapokaliptyczne klimaty.

Jeżeli nie grałeś jeszcze w Wiedźmina to oczywiście obowiązkowo zalicz obie części. Jedne z najlepszych RPG, jakie kiedykolwiek powstały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki gatunek preferujesz. Wszystkie z tych gier są bardzo dobre (o ile nie najlepsze) w swoich klasach. BF3 jest najbardziej żywotny z podanych gier, możesz spędzić przy multi setki godzin, więc jeżeli zależy Ci na długim graniu bierz drugi zestaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy - pierwszy zestaw to bodajże 4 gry, czyli kilkadziesiąt godzin świetnej rozrywki. To świetna seria gier akcji, multi też jest ;]

Drugi zestaw - trzy bardzo dobre FPSy. W multi BF3 spędzisz wiele godzin... i znacznie więcej jeśli kupisz dodatki ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić uwagę na platformy. Fanboyem żadnym nie jestem ale warto zwrócić uwagę na to że bf3 na ps3 jest sporo gorszy (bardzo mocno odstaje grafika i boli mniejsza ilość graczy no i. Nie wie jak wygląda sprawa płynności) od pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem pudełkową wersję i nie mogłem zarejestrować na steamie, dodałem sobie jedynie jako "non-steam game". Obawiam się, że jedynie cyfrowe wersje kupowane bezpośrednio przez steama są z nim zintegrowane (chyba, że coś się zmieniło od czasu mojego zakupu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy kupić sobie Dead Space 1 lub Two Worlds 2 ... obydwie gry kosztują tyle samo ale to zuepłne inne gatunki. Lubie RPG ale jeżeli mają dobrą fabułe to samo z grami Akcji i nie wiem czy Dead Space trwa dosyć długo czy tak krótko jak np. CoD (Czyli 9-10 godzin) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...