Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Zna ktoś jakieś w miarę nowe gry wyścigowe z "tanimi" samochodami ? Chodzi mi o to żeby pojeździć Fiatami, Alfami,Skodami i innymi zwykłymi samochodami. Grałem kiedyś w Gran Turismo 4 na PS2 i tam był dosyć duży wybór.Gra musi być na PC. Mam zamiar za niedługo kupić samochód i chętnie obejrzę różne modele w grze , a niestety w większości są tylko same Ferrari itp. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam nad kupnem L.A. Noire na PC. Tylko nie wiem, czy 63 złote opłaca się za nią dać (Edycja kompletna). Jak z optymalizacją? Raczej powinna mi spokojnie chodzić na średnich-wysokich, skoro nowsze gry działają. Kupić czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrekpk19

Za tyle oplaca sie te gre brac. Nie jest to co prawda RDR czy GTA, ale i tak tytul jest na tyle ciekawy, ze warto go poznac. Z plynnym dzialaniem gry nie powinienes miec raczej problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć znalazłem na ultimie za 50 złotych. Wziąłbym z odbiorem w paczkomacie, w sumie wyszłoby mi 56 złotych.

No i ciekawe, ile zajmują aktualizacje, bo te DLC na pewno się z RGSC pobiera.

Edytowano przez piotrekpk19
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czy lubisz grac w multi, czy nie. Ja wzialbym Far Cry 3, bo prawde mowiac najnowszy COD w multi jest sredni (przynajmniej dla mnie), a zabawa w singlu nawet na najwyzszym poziomie trudnosci to nie wiecej niz 10 h. Bioshock 2 jest swietny, ale ten tytul mozna akurat kupic przy innej okazji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad kupnem Fallout 3 lub Fallout New Vegas. Która gra lepsza? Osobiście skłaniam się ku NV i mam pytanie. Czy gra się w nią jak w Stalkera tzn. postapokalipsa, strach i śmierć czychająca za rogiem czy jak w Obliviona (którego zresztą silnik jest w NV) tj. zabawa, nie tacy trudni przeciwnicy i spokajna eksploracja terenu? A może jeszcze inaczej? Piszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 i Fallout NV nie maja tego ciazkiego klimatu, ktory mozesz znalezc w Stalkerze czy Metro 2033. Jest postapokaliptycznie, ale na pewno nie strasznie. Mimo to NV goraco Ci polecam, warto te gre poznac.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

far cry 3 czy bioshock 2 + black ops 2?

Zależy. Far Cry 3 to świetny FPS i będziesz się w nim świetnej bawił jest tam też multi. W FC3 masz otwarty świat, rozwój postaci itp. Bioschock2 nie jest tak dobry jak 1. BO2 to liniowy FPS. Ja wziąłbym FC3 ;]

Wolałbym nie. lol.gif

Wiedźmin 1 i 2, Skyrim, Oblivion, Far Cry 3, Borderlands 1 i 2 i zdecydowanie Path of Exile ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat najnowszy Black Ops nie jest tak liniowy jak poprzednicy - rzeczywiście mamy tu wpływ na wydarzenia w grze, może nie tak duży, ale jednak. Jeśli chcesz pograć w multi, to skłaniałbym się raczej w stronę starszych CoDów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam naprawde klimatycznej, mrocznej gry z gatunku action/action adventure/adventure ( jakikolwiek z tych gatunkow )

Od dluzszego czasu nie znalazlem nic co zrobiloby na mnie wrażenie, produkcje komercyjne, ze tak je nazwe, raczej odpadaja, w nich klimatu to ze swieca szukac. Jako przyklady gier, ktore do powyzszego kryterium sie zaliczaja podam Amnesie, Penumbre, Call of Cthulhu, Nocturne

Pomożecie :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...