Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam

Mam ochotę zagrać w jakieś MMO tylko nie wiem co obecnie jest wartego uwagi. Nie jestem jakimś doświadczonym graczem sieciowym. Jedyne tytuły w jakie grałem to kiedyś Lineage 2 oraz niedawno liznąłem Planetside 2. Chodzi mi o f2p. Co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi bardziej o multi

Na twoim miejscu brałbym Borderlands 2. Z każdym rokiem ludzie przerzucają się na nowe CoDy, więc na serwerach starych jest coraz mniej graczy. W Borderlands 2 będziesz świetnie bawił się ze znajomymi w co-opie, o ile wcześniej się nań umówicie. W tej grze nie ma teleportów do innych graczy i tym podobnych ułatwień, więc jeżeli nie będziesz miał zorganizowanej grupy to może być mniej przyjemnie. Poza tym B2 to świetna gra ogólnie i spędzisz wiele godzin przy kampanii ;)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam ochotę zagrać w jakieś MMO tylko nie wiem co obecnie jest wartego uwagi. Nie jestem jakimś doświadczonym graczem sieciowym. Jedyne tytuły w jakie grałem to kiedyś Lineage 2 oraz niedawno liznąłem Planetside 2. Chodzi mi o f2p. Co polecacie?

Dużo gierek jest, ja fajnie bawiłem się przy Mu Online. Ciekawy też podobno jest Metin, grałem raz ale to nie mój klimat. Tylko Mu Online jest trochę schematyczne, nabijasz poziomy i zbierasz coraz lepszy ekwipunek. A zaś w tej drugiej grze masz Polską społeczność, która lubi sobie brzydko kogoś nazywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :). Mam takie pytanie (nie wiem czy do tego tematu, ale raczej tak). Czy mi jako nie najlepszemu (można wiedzieć casual'owemu) graczowi skradanek może do gustu przypaść Hitman: Blood Money? Przechodzę w tej chwili wcześniejsze części, lecz niestety w niektórych momentach muszę posłużyć się kodami. Ta gra na gameplay'ach naprawdę mnie wciągnęła i nie odsysa :). Nie wiem czy nie wpadnę na minę kupując tą grę więc chcę się posłużyć poradą, czy ta część jest taka trudna jak poprzednie czy łatwiejsza? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie smile_prosty.gif. Mam takie pytanie (nie wiem czy do tego tematu, ale raczej tak). Czy mi jako nie najlepszemu (można wiedzieć casual'owemu) graczowi skradanek może do gustu przypaść Hitman: Blood Money? Przechodzę w tej chwili wcześniejsze części, lecz niestety w niektórych momentach muszę posłużyć się kodami. Ta gra na gameplay'ach naprawdę mnie wciągnęła i nie odsysa smile_prosty.gif. Nie wiem czy nie wpadnę na minę kupując tą grę więc chcę się posłużyć poradą, czy ta część jest taka trudna jak poprzednie czy łatwiejsza? smile_prosty.gif

Powiem Ci tak. Ta gra nie jest jakaś bardzo droga (ok. 20 zł w empiku). Wciąga bardzo, niektóre misje wymagają tzw. "ruszenia łepetyną" (tongue_prosty.gif) I jak Ci sie to "ruszenie" uda, to potem wielka satysfakcja. Natomiast same misje są fajnie wykonane i jest multum spodobów na ich przejście. Niektóre są łatwe, niektóre trudne, ale pomimo tego i tak z całego serca polecam! smile_prosty.gif

Edytowano przez Matcior
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Okey dzięki, w najgorszym wypadku zobaczę poradnik. Z gameplay-ów (albo let's play'ów wolę mówić gameplay) wynika, iż parę misji może mi sprawić problemy, lecz bardzo jestem, można powiedzieć, napalony na tą grę, więc owszem spróbuję. Wielkie dzięki jeszcze raz :).

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Z gameplay-ów (albo let's play'ów wolę mówić gameplay)(...)

Gameplay jest bez komentarza, let's play z komentarzem. Przynajmniej mi sie tak wydaje.

@UP - Juiced 2, Need for Speedy (Underground 2, Most Wanted 2005, Pro Street).

Edytowano przez DarthKoza
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mógłby ktoś polecić mi jakieś gry surwiwal? Mogą to być tytuły o zombie, a mogą być o przetrwaniu na bezludnej wyspie. Dobrze by było ujrzeć choć jedną rzecz z niżej wypisanych:

a) crafting, tylko błagam - nie taki jak w grze "Minecraft",

b) upradge różnych rzeczy (gwoździe do pałki, tłumik do pistoletu),

c) rozwój postaci.

Jak nie jest to możliwe to trudno, obejdę się bez tego, ale miło byłoby to ujrzeć. lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mógłby ktoś polecić mi jakieś gry surwiwal?

Masz tutaj kupę gier, na pewno znajdziesz co idealnego ;) -> http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?TEM=22 Powiem jednak, że powinien być tutaj również Dead Space, który jest prawdziwym SH :D Od razu mówię, że RE 5 i RE6 możesz sobie odpuścić - dużo akcji, mało strachu :/

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która część Guitar Hero na PC jest lepsza i którą bardziej opłaca się kupić, Guitar Hero III czy Guitar Hero: World Tour? I czy jeśli wybrałbym którąś, to czy gitara z "trójki" działałaby z World Tour i na odwrót, czy gitara z World Tour działałaby z "trójką"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dead Island, tylko tam niema craftingu (ale jest ulepszanie/modyfikowanie/naprawa i dobry rozwój postaci). Niedługo wychodzi też nowa część

Przeszedłem jedynkę sześć razy, na drugą część mam już odłożone pieniążki.lol.gif

@Sauveur, może DayZ? Niedługo ma wyjść tak zwana wersja StandAlone, czyli normalna gra, nie mod.smile_prosty.gif

O tym nie wiedziałem (że wychodzi gra) - z pewnością o tym poczytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam ochotę zagrać w jakieś MMO tylko nie wiem co obecnie jest wartego uwagi. Nie jestem jakimś doświadczonym graczem sieciowym. Jedyne tytuły w jakie grałem to kiedyś Lineage 2 oraz niedawno liznąłem Planetside 2. Chodzi mi o f2p. Co polecacie?

H'n'S: Na prowadzenie wysunęło się aktualnie Path of Exile. Ogromne drzewko pasywów, praktycznie znikomy udział archetypów w kreowaniu własnej postaci, skille w postaci gemów umieszczanych w broni. Mówi się o tej grze jak o lepszej kontynuacji Diablo 2 niż D3.

MMORPG target: W tej dziedzinie to aktualnie raczej nudno... Dalej na szczycie są Allods Online oraz Runes of Magic. IMO gry dobre na max. tydzień.

MMORPG non-target: Wkrótce ma się ukazać f2p TERA EU. Jeżeli nie słyszałeś o tej grze, poszukaj. Warto, szczególnie ze względu na ciekawe PVP.

Która część Guitar Hero na PC jest lepsza i którą bardziej opłaca się kupić, Guitar Hero III czy Guitar Hero: World Tour? I czy jeśli wybrałbym którąś, to czy gitara z "trójki" działałaby z World Tour i na odwrót, czy gitara z World Tour działałaby z "trójką"?

Powiem tak, IMO GH:WT ma lepszą playlistę. Co do kompatybilności nic nie wiem, "szpilom" na klawiszach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuje jakiejś dobraj gry, w którą mogłbym pograć z kolegą w co-op na jednym kompie. Magika była idealna ale już ją ukończyliśmy. Głównie zależy mi na co-opie na jednym kompie, gatunek i grafika jest już na drugim planie.

Edytowano przez ambulans112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam klasykę Heroes3.

Przy tej grze, naprawdę można zapomnieć o prawdziwym świecie :-)

Wiele misji, nieskończone możliwości planowania oraz najważniejsze- grywalność

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi ale Heroes 3 wydaje się troche za stare wiem, że napisałem, że grafika nie ma zbytniego znaczenia lecz gdy minęło 14 lat od premiery ta gra naprawdę odpycha. Co do Lego to wydaje się trochę dziecinne. Przepraszam, że jestem taki wybredny. Możecie polecić jeszcze coś innego (koniecznie z co-opem na jednym kompie)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...