Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Czy jako fan RPG typu Dragon Age, Mass Effect, Wiedźmin, Skyrim spodoba mi się Guild Wars 2?

Nie grałem w Guild Wars 2 ani 1, ale wydaje mi się, że na to pytanie tylko ty możesz odpowiedzieć. Różnica między grami singlowymi, a MMO jest tak ogromna, że trudno wnioskować. Musisz chyba zaryzykować.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię sobie czasami pograć w jakąś grą, jeśli jest ciekawa, ale ja mam nieco odmiennego typu pytanie. Czy jeśli napotkacie na płatną grę, lub może wybieracie tylko płatne,bo ciekawsze, to jak za nie płacicie? w jakiej formie? Otrzymałem kiedyś paysafecard właśnie w prezencie i nie jestem pewien jakie gry płaci się tym? - wszystkie, czy tylko jakieś wybrane?. Dzięki za uwagę i ewentualnie odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@youngman22

Jeśli chodzi o MMO to karta kredytowa. A gry pudełkowe normalnie przy odbiorze paczki, no chyba, że gra wychodzi w wersji elektronicznej to także karta kredytowa smile_prosty.gif

Mógłbym ktoś podrzucić jakąś propozycję gry, która naprawdę utrzyma mnie na wiele godzin?Chciałbym grę, w której jest co robić, do której aż ma się chęć codziennie wracać żeby coś zrobić. (Oprócz Lol'a :)

Edytowano przez Skoday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skoday - Masa takich gier jest, ale wszystko zależy od tego, co lubisz. Niektórzy uwielbiają Minecrafta i codziennie rozbudowują swój dom. Inni codziennie po ciężkim dniu zasiadają przed monitorem z kierownicą i relaksują się przy Euro Truck Simulator. Jest też rzesza ludzi zagrywających się w Skyrima, codziennie oczyszczających parę grobowców czy wykonujących kilka questów. Można też wciągnąć się w gry MMO i codziennie wbijać kolejny level. Albo troszczyć się o swoje miasto w grach z serii Anno.

Aby ułatwić nam zadanie dobrze by było przynajmniej podać gatunki, które cię interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym ktoś podrzucić jakąś propozycję gry, która naprawdę utrzyma mnie na wiele godzin?Chciałbym grę, w której jest co robić, do której aż ma się chęć codziennie wracać żeby coś zrobić. (Oprócz Lol'a smile_prosty.gif

Prawda jest taka, że wcale nie jest tak dużo takich gier. Proponowałbym jednak sprawdzenie Diablo 3(darmowy starter na battle.net) i Dotę 2. Tą drugą produkcję możesz zdobyć za darmo, ponieważ ostatnio, na forum, rozdaje się bardzo dużo steam giftów z nią ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gatunek nie gra bardzo roli, może to być RPG, FPS, MMO. Ważne, aby miał tą bardzo poszukiwaną przeze mnie cechę - wciągał, wciągał i jeszcze raz wciągał. Dzięki w ogóle, że ktoś próbuje pomóc takiemu, nie wiem jak to nazwać, "wybrzydzającemu"(?). Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, zahaczyłem o Minecrafta, Diablo coś tam trochę na starterze. Niestety grałem w Fallout, nie mój klimat. Fifka jak najbardziej znajduję się na mojej półce. Z przykrością muszę chyba stwierdzić, że nie znajdę żadnej gry, w którą nie grałem, a by mnie wciągnęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części przeszedłem co do "joty". Może powiem jakie gry mi się spodobały: na pewno Battlefieldy, seria Call of Duty. Trylogia Mass Effectu rozłożyła na łopatki, M&B, PlanetSide 2 często pogrywamy z bratankiem, wszystkie Fify, Stalkery, 2 Gothica, Star Warsy i także MMO, ale nudzi się. Na pewno w grze powinna być jakaś fabuła, grywalność na wyższym poziomie. Właśnie dochodzi Chivalry, zobaczę gra ma do zaoferowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś choć lekko zainteresowany historią to musisz zdecydować jaki okres cię najbardziej interesuje. Ja posiadam Empire i z niecierpliwością czekam na Rome 2. Jeśli epoka cię nie obchodzi to chyba bierz Shoguna 2 (najnowszy), mój brat kupił niedawno, ale mam problemy z instalacją, więc się nie wypowiem.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...