Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Mój kuzyn chce gry. Jak to powiedział "nawalanki". Polećcie jakieś gry, uwzględniając przy tym to, że ma 11 lat.

Street Fighter x Tekken. Street Fighter IV. Jeżeli na konsole to Marvel vs. Capcom 3 nada się ;]. Jeżeli nie mordobicie to w Batman:AA/AC jest dużo "nawalania"(tylko, że to dla ciut starszych może być :P).

Witajcie, kupiłem ostatnio nowego kompa

Wszystko z serii LEGO :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry

Call of Cthulhu: Mroczne zakątki świata. RE4.

witam mam okazje kupic gre za ok 20zł

Zależy. LoTR:WITN to hack'n'slash TPP, w którym masz dużo akcji. Gra jest dobra, ale niewiele więcej. Risen to natomiast RPG, inny rozwój postaci itp. Dwa pytania: 1. Lubisz ciągłą akcję? 2. Wolisz klimat fantasy(LoTR) czy piracki? Jeśli odpowiedziałeś: "Tak" i "fantasy", bierz władcę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę kupić grę "the Cave" ale mam pytanie czy ta gra ma kooperację ,bo na jednej stronie widzę ,że posiada a na innej że nie , więc chciałbym się upewnić?

PS: jeśli zły temat to przenieście ale nie wiedziałem gdzie się spytać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Mam do was takie pytanie. Chciałbym pograć z dziewczyną w coś w co da się grać w dwie osoby i do tego na dwóch padach ew. Pad i klawiatura. jakaś strzelanka, bijatyki czy cokolwiek innego, byle na pady ;)

Dajcie jakies propozycje ;)

Z góry dzięki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia mogę polecić obie części Trine (choć wg mnie "dwójka" straciła to coś), zacną gierkę o tytule Lara Croft and the Guardian of Light, oba Portale (chociaż nie pamiętam, czy jest tu split screen) czy też jakąś Fifę.

W bijatyki za wiele nie grałem, ale dużo frajdy może sprawić Street Fighter 4 albo ostatni Mortal Kombat smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, zupełnie zapomniałem o LEGO Harry Potter 1-4, w które się tak zagrywałem! smile_prosty2.gif Szczerze polecam i żałuję, że do tej pory nie dane mi było zmierzyć się z kontynuacją. Chociaż grałem w demko LEGO The Lord of The Rings, zarówno na PC jak i na konsoli, i bardzo zachęcam do sprawdzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight 1 i 2, Diablo 2 i 3.

Do h'n'sów trzeba klawiatury, bądź myszki z dodatkowymi przyciskami ;]

Cześć. Możecie mi polecić coś na nudne wieczorki ?

Przygodówki point'n'click. Sam & Max, Books of Unwritten Tales, A new Begining, itp. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...