Jump to content

Underlife

Forumowicze
 • Content Count

  292
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About Underlife

 • Rank
  Człowiek

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Sposób kontaktu

 • Skype
  Array

Recent Profile Visitors

2,105 profile views
 1. Witam. Grając sobie w gry, których nie zdążyłem ukończyć, ściągnąłem sobie ze Steam'a Metro 2033 i Risen'a 2. Niestety, gra początkowo pokazywała komunikaty o braku jakichś plików, ale poradziłem sobie z nimi ściągając je. Dalej jednak, podczas intra pokazującego firmy gra crashowała się. I to jest właśnie problem. Próbowałem reinstalować PsyhX, sterowniki, usuwać różne pliki z folderu z grą i sprawdzać spójność. Nic to nie dawało, (jedynie Metro dłużej działała początkowo dochodziło tylko do intra 4A Games, później już do THQ). Nie potrafię sobie poradzić z tym problemem, a nie chcę radzić sobie piratem (to też było jednym z rozwiązań, ale dla mnie ostatecznym). Gry działała wcześniej świetnie i to na dużych ustawieniach, gra nie wywalała ani nic tego typu.
 2. @up + całkowicie nowa oferta
 3. Witam. Pójdą mi na przynajmniej niskich Deus Ex: Bunt Ludzkości i Tropico 3?
 4. Wow. Cały drugi sezon (oprócz pierwszego epizodu) był dla mnie nudny. Ale ostatni epizod sprawił, że mam wielką ochotę na 3 sezon. Jednak niech poczekają przynajmniej półtora roku by go wypuścić. Co do zakończenia Ogółem grę oceniam na bardzo mocną 8/słabe 8+.
 5. A po co w ogóle zapraszać do programu członka Ruchu Narodowego, który wiadomo że będzie mówił twardo i to jeszcze przeciwko transseksualiście? Oboje ponoszą winę, ale zapraszanie osób o tak różnych poglądach jest potrzebne tylko do podnoszenia słupków oglądalności, bo na pewno nie wyniknie z tego normalna rozmowa.
 6. Oryginał kupiony na Allegro. Płyta była używana, ale instalacja poszła szybko, a sama gra działa świetnie prócz celowania.
 7. Witam. Jako, że mamy wakacje postanowiłem zacząć grać w gry, które zajmują dużo czasu. Wybór padł na GTA: San Andreas. Niestety, błąd z celownikiem praktycznie nie pozwala grać. Gdy przybliżam broń, by celować, bohater zjeżdża bronią w dół. I tak ciągle, każdą bronią. Szukałem rozwiązań na polskich oraz amerykańskich/angielskich stronach, lecz wszystkie porady szły w błoto. Próbowałem: -aktualizacji sterowników do myszki -reinstall GTA (3 razy) -usuwanie jakiegoś tam pliku -patchowania -gry na padzie. We wszystkich grach myszka działa znakomicie tylko podczas celowania w San Andreas wariuje. Sprawdzałem nawet na innych częściach GTA i celowanie działało. Model myszki to A4 Tech Glaser Evo 70D.
 8. POZYTYW dla użytkownika adadid2 za wymianę Two Worlds. Wymiana była z problemami, ale udało się bez nieprawidłowości. Użytkownik uczciwy, polecam . Miałem wgląd w PW.
 9. Bioshock za Gray Matter?
 10. Two Worlds Epic Editon za Gray Matter?
 11. Czy warto kupować DLC do części Mass Effecta? Żeby rozkoszować się fabułą serii trzeba je zakupić? Czy jednak to content nie potrzebny.
×
×
 • Create New...