Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

[Nominacje 2014] Złoty Mop

Polecane posty

Forum bez modów byłoby bardzo irytującym miejscem, pełnym spamu, trollów i propagandy internetowej. Na szczęście na straży porządku stoją milczący moderatorzy, dbający o jakość i czystość forum, zapewniając szczęście i dobrobyt, na dodatek za darmo.

Tutaj możecie głosować na 3 członków moderacji, którzy według was zasługują na największe brawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nominuję emqi'ego bo jest najmłodszy i sympatyczny, Abbys'a bo ma poczucie humoru no i z oczywistych powodów Smugglera, którego uważam za najlepszego SupModa ever.

P.S. Najchętniej nominował bym wszystkich moderatorów z Rady Moderatorskiej Forum Actionum, którzy zgodzili się na moje odbanowanie, ale niestety nie wiem kto był za, kto przeciw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztillborn - za za różne rzeczy i ostatnią akcję aktywizacyjną w luźnych gaciach. ;]

Abyss - zawsze gdy widzę jego wpis w "Banicji i Ostrzeżeniach" od razu klikam, bo to uczucie jakby premierę miał nowy odcinek ulubionego serialu. :]

yojo - czy trzeba coś mówić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bethezer- sprawiedliwy, zawsze jak skasuję post to napisze w danym temacie.

Abyss- z początku byłem nastawiony dość negatywnie na jego kandydaturę jako modka, ale teraz już wiem, że to dobra decyzja.

Artius- jak on ma cierpliwość działać w PD :-) Ciągle musi tylko poprawiać nazwy tematów i wystawiać upomnienia/ostrzeżenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...