Jump to content

PaulPGR

Akademia CD-Action [ALFA]
 • Content Count

  451
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Neutralna

About PaulPGR

 • Rank
  Człowiek
 • Birthday 07/30/1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  z Polski
 • Zainteresowania
  Różne

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Seria Gran Turismo seria Heroes seria Gothic seria Risen seria FIFA seria NFS gry ze Śródziemia seria Wiedźmin seria TES Team Fortress 2 Zeus: Pan Olimpu
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG

Recent Profile Visitors

3,456 profile views
 1. PaulPGR

  CDA 07/2019 zawartość

  Po przeczytaniu najnowszego numeru mam jeden wniosek. W tym numerze pojawiła się najlepsza publicystyka od dawna. Chapeau Bas! Redakcjo
 2. PaulPGR

  CDA 06/2019 - zawartość numeru

  Po obejrzeniu tego co CormaC wrzucał na swoje FB już nie mogę się doczekać jego recenzji "Legendary Eleven". Zastanawia mnie tylko jaką ocenę wystawił? Bo powyżej 1 ocena mnie zdziwi.
 3. PaulPGR

  CD-Action 04/2019

  Mam pytanie czy ktoś wie do jakiej księgarni jest kod na książki z serii Metro? Bo chętnie bym ten kod wykorzystał, ale za Chiny Ludowe nie mogę się doszukać gdzie go wykorzystać.
 4. PaulPGR

  CD-Action 02/2019 - opis zawartości

  Pamiętam, że już kiedyś był taki tekst o narkotykach w grach w CDA. Bodajże numer 9/2012 jak dobrze pamiętam. Mnie ciekawi ranking gier roku. Na podium muszą być RDR2 i God of War. Dalej zaś widzę mimo wszystkich wad tej gry Kingdom Come. Co do rozczarowań to pewniaki to Fallout 76 i Vampyr moim zdaniem.
 5. Wahałem się pomiędzy 3, 5 i 7. Ostatecznie postawiłem na 7 bo na żywo prezentuje się najlepiej, a klimat robi też wojownik na pierwszym planie.
 6. PaulPGR

  CD-Action 01/2019 - zawartość

  Jedno bardzo istotne pytanie: Komu przyszło recenzować Fallouta?
 7. PaulPGR

  CD-Action 13/2018 - zawartość numeru

  Przeczytałem najnowszy numer. Cieszy to, że pojawiają się nowi i całkiem nieźli autorzy. Martwi zaś, że jakoś tak powoli z łam znika cała stara gwardia. Cieszy brak dychy dla RDR 2, bo mimo wszystko gra ta nie zasłużyła na takie wyróżnienie i jak już ktoś wcześniej wspominał to jak obroniono tę decyzję. Muszę też przyznać, że współczuję Mac Abrze recenzowania "Dywizjonu 303".
 8. PaulPGR

  CD-Action 13/2018 - zawartość numeru

  Bardzo dobry numer. Ciekawi mnie jak przyjęto nowego Larry'ego i jak oceniono BF-a V i RDR2. No i publicystyka na wysokim poziomie. Cieszy też powrót płyty, którą zawsze traktuje jako miły dodatek do numeru.
 9. PaulPGR

  CD-Action 09/2018 - zapowiedź, zawartość

  Treściowo ten numer prezentuje się ciekawie. W recenzjach ciekawi mnie wasze zdanie na temat Wreckfest. Jeśli chodzi o publicystykę to cała zapowiada się interesująco. Najciekawszym jednakże w tym numerze wydaje się temat zewnętrznych kart graficznych.
 10. Z pełniaków ciekawi tylko Trials Fusion o którym słyszałem wiele ciekawego. Fajną rzeczą wydaje się za to być podkładka pod mysz.
 11. Ostatni pełniak świetny, moim zdaniem najciekawszy z Asasynów i zamierzałem kupować, a tu proszę. Świetny pełniak.
 12. Oba dotychczasowe pełniaki nie dla mnie. Przygodówki tych od Deponii do mnie nie trafiają, a Dead Age, wygląda na przeciętną grę o Zombie. Oby trzeci pełniak był znacznie lepszy.
 13. PaulPGR

  CD-Action 05/2018 – zawartość

  Fajnie jeżeli idzie o zawartość, ciekaw jestem co dostało dychę, bo sam bym takiej noty nie wystawił Far Cry 5, ani Sea of Thieves, wątpię też by gema aż tak zachwyciło World of Tanks, może Wulverblade, albo Ghost of a Tale, a być może Chuchel... ewentualnie jednak FC5, te tytuły typuję do tej najwyższej noty.
 14. No i fajnie. Asasyn 3 prezentuje się super jako pełniak, szczególnie, że opowiada o ciekawych czasach.
 15. Heroes VI to ponoć jedna ze słabszych części cyklu, ale nazbyt lubię tą serię by nie ograć takiego pełniaka.
×