Jump to content

PaulPGR

Akademia CD-Action [ALFA]
 • Content Count

  459
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Neutralna

About PaulPGR

 • Rank
  Człowiek
 • Birthday 07/30/1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

3,603 profile views
 1. Cieszą w tym numerze 2 rzeczy. Pierwszą jest recenzja NBA 2K20, na którą bardzo mocno czekam bo planuję zakupić PS4 i waham się czy może tą grę uczynić pierwszą w jaką wzbogacę się przy okazji tej platformy. Drugą rzeczą która cieszy jest betatest nowego NFS. Ciekawi mnie jak wyszła ta gra bo moim zdaniem jeśli będzie tak źle jak ostatnio to może się skończyć śmiercią zasłużonej marki. Co do pełniaka to cieszy, że do CDA trafia tak dobra gra w czasach gdy większość pełniaków to gry wręcz anonimowe. Jedynie szkoda, że w tym numerze zabraknie już Papkina bo uwielbiałem jego teksty...
 2. Był temat na forum w piątek, nawet tam napisałem post, ale zniknął po chyba 3 godzinach.
 3. Witam od kilku dni próbuje wejść na kody.cdaction.pl, ale niestety przez cały czas wychodzi mi komunikat, że "serwer potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź".
 4. Ja bym na 300 numer zobaczył coś takiego jak parę lat temu gdy przypominano dawnych redaktorów tylko w trochę innej formie - rozmowy z powiedzmy: Hutem, MQc, Eldem, Pepinem Krootkim i Czarnym Iwanem
 5. Muszę przyznać, że czytając najnowszy numer przeżyłem lekki szok. Mianowicie chodzi o oceny dwóch gier. Spodziewałem się, że wyżej ocenione zostanie My Friend Pedro i chociaż gra jest fenomenalna to nie spodziewałem się tak wysokiej oceny dla F1 2019. Co do publicystyki zaś cieszy jedno - z każdym numerem ostatnimi czasy poziom tejże rośnie. Z przyjemnością przeczytałem tekst o cenzurze w Niemczech i jedno mnie po jego lekturze zastanowiło, czy w przeszłości w Niemczech cenzurowano też filmy, które poruszały temat IIWŚ? W ogóle ten tekst to tylko świetny przykład jak można próbować zakłamać historię własnego narodu. To bowiem tak jakby wyszła gra o czasach 1945-1989 i przedstawiano tam Polskę jako państwo komunistyczne, a my byśmy z tego powodu albo nie dopuścili gry, albo byśmy ją cenzurowali.
 6. Gdybym miał wskazywać grę która dostała 10 to wskazałbym na "My Friend Pedro". Cieszy tekst o The Sims ten zapowiadany i tekst o cenzurze w Wolfensteinie (wydaje mi się, że już taki tekst był kiedyś w CDA) i teksty powstałe po tekście o niepełnosprawności. Jak na sezon ogórkowy jest też dużo recenzji i cieszy, że nie są to tytuły średnie, a naprawdę bardzo dobre. Cieszy też widok okładki, bo po zmianie zdjęcia profilowego na fanpage'u redakcji bałem się, że z okładki zniknie dyskobol.
 7. Numer na razie głównie przewertowany i przeczytane parę rzeczy, ale ciekawi mnie kim są nowy sekretarz redakcji Adam Chabiński i nowy członek redakcji Krzysztof Freudenberger. Nigdy wcześniej nie widziałem ich nawet wśród współpracowników redakcji, a teraz nagle jeden jest sekretarzem, a drugi w redakcji. Można wiedzieć jakie są ich pseudonimy chociaż? Co do treści zaś jestem zdumiony jednym, że w CDA nie ma zapowiedzianego w poprzednim numerze tekstu o Simsach. Gratulacje też dla Smugglera za tekst o "Pożegnaniu Białego Wilka" bo czyta się ten tekst bardzo przyjemnie.
 8. Po przeczytaniu najnowszego numeru mam jeden wniosek. W tym numerze pojawiła się najlepsza publicystyka od dawna. Chapeau Bas! Redakcjo
 9. Po obejrzeniu tego co CormaC wrzucał na swoje FB już nie mogę się doczekać jego recenzji "Legendary Eleven". Zastanawia mnie tylko jaką ocenę wystawił? Bo powyżej 1 ocena mnie zdziwi.
 10. Mam pytanie czy ktoś wie do jakiej księgarni jest kod na książki z serii Metro? Bo chętnie bym ten kod wykorzystał, ale za Chiny Ludowe nie mogę się doszukać gdzie go wykorzystać.
 11. Pamiętam, że już kiedyś był taki tekst o narkotykach w grach w CDA. Bodajże numer 9/2012 jak dobrze pamiętam. Mnie ciekawi ranking gier roku. Na podium muszą być RDR2 i God of War. Dalej zaś widzę mimo wszystkich wad tej gry Kingdom Come. Co do rozczarowań to pewniaki to Fallout 76 i Vampyr moim zdaniem.
 12. Wahałem się pomiędzy 3, 5 i 7. Ostatecznie postawiłem na 7 bo na żywo prezentuje się najlepiej, a klimat robi też wojownik na pierwszym planie.
 13. Jedno bardzo istotne pytanie: Komu przyszło recenzować Fallouta?
 14. Przeczytałem najnowszy numer. Cieszy to, że pojawiają się nowi i całkiem nieźli autorzy. Martwi zaś, że jakoś tak powoli z łam znika cała stara gwardia. Cieszy brak dychy dla RDR 2, bo mimo wszystko gra ta nie zasłużyła na takie wyróżnienie i jak już ktoś wcześniej wspominał to jak obroniono tę decyzję. Muszę też przyznać, że współczuję Mac Abrze recenzowania "Dywizjonu 303".
 15. Bardzo dobry numer. Ciekawi mnie jak przyjęto nowego Larry'ego i jak oceniono BF-a V i RDR2. No i publicystyka na wysokim poziomie. Cieszy też powrót płyty, którą zawsze traktuje jako miły dodatek do numeru.
×
×
 • Create New...