PaulPGR

Akademia CD-Action [ALFA]
 • Zawartość

  435
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O PaulPGR

 • Tytuł
  Człowiek
 • Urodziny 30.07.1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  z Polski
 • Zainteresowania
  Różne

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Seria Gran Turismo seria Heroes seria Gothic seria Risen seria FIFA seria NFS gry ze Śródziemia seria Wiedźmin seria TES Team Fortress 2 Zeus: Pan Olimpu
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG

Ostatnie wizyty

3178 wyświetleń profilu
 1. Na razie przejrzałem tylko pobieżnie recenzję i część publicystyki + przeczytałem tekst CormaCa o God of War i muszę przyznać, że naprawdę pod względem publicystycznym dawno tak dobrego numeru nie było. Z tekstu o God of War bije prawdziwa miłość do tytułu, ale coraz mocniej utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że to może być gra roku. Jeżeli chodzi o recenzję zaskoczyła mnie dosyć niska ocena dla Shadow of the Colossus przy której spodziewałem się jednak 8.
 2. Było w numerze 13/2013. Na tą chwilę chyba jedyna część Anno jakiej jeszcze nie było w CDA to ta ostatnia.
 3. Jak już przy Sedze jesteśmy to chętnie bym zobaczył na pełniaku jakieś Total Wary i Obcego: Izolację.
 4. Szczerze mówiąc, żaden z pełniaków mnie nie przekonuje. Serii Resident Evil nie lubię, The Dark Eye niestety odpada z przyczyn technicznych, a The Inner Voices i Bridge Constructor nie prezentują się szczególnie zachęcająco.
 5. Smuggler czy czytałeś, jak już taki temat ostro książkowy się pojawił jakąś książkę Neila Gaimana i jeśli tak to co sądzisz o tym autorze?
 6. Smuggler czytałeś już "Szpony i Kły"? Jeśli tak to jaka jest twoja opinia na temat tego dzieła i które z opowiadań najbardziej przypadło ci do gustu.
 7. Na pewno działy publicystyki i już graliśmy mocne w tym numerze, a z recenzji to ciekawi mnie kto oceniał tytuły od SCS Software.
 8. No i to mi się podoba! Lost Planet to naprawdę dobra gra i coś czuję, że wiem jak spędzę najbliższe dni po premierze nowego CDA.
 9. Mam nadzieję, że drugi pełniak będzie świetny, bo pierwszy to niestety miejsca gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę nie urywa.
 10. Zagłosowałem na 5 numer, bo na żywo wygląda najlepiej, wahałem się też nad 12 i 10, dziwię się za to, że tyle osób zdecydowało się zagłosować na numer 1, którego okładka jest po prostu słaba, a gorsze miały tylko numery 8 i 4.
 11. Ale kapitalnie treściowo to wygląda, recki gier naprawdę dobrych i ciekawych, szczególnie ciekawią mnie Wasze opinie na temat Ukrytego Planu i Need for Speeda nowego. Jeśli chodzi o publicystykę to jaram się kolejną częścią tego mikrocyklu o Wiedźminie, do tego jeszcze miła lektura się zapowiada jeśli chodzi o felietony "Gracze graczom zgotowali ten los" i "Monarcha oświecony" - a jeszcze miło byłoby wiedzieć kto je pisał.
 12. Szkoda, że Resident nie na płycie, ale ewentualnie kiedyś ogram. Fajnie, że daliście tą grę, choć pamiętam, że pare lat temu jak wyszła to ją w TOP 10 rozczarowań roku daliście.
 13. Settlersy już mam i uznaje, że ta gra to początek końca tej zasłużonej serii, z odsłon w które grałem najgorsza. Ale fajnie, że jest plakat ze Star Warsów.