Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

40 minut temu, Abyss napisał:

@SilentBob

Napisz jak tam się bawisz, bo ja odkładam zakup Invisible INC. już od dłuższego czasu, bo cena i nie wiem czy mi odpowiada tej model rozgrywki. 

Dobra, ale daj mi najpierw skończyć milion innych gier, które mam na dysku. ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Abyss napisał:

Napisz jak tam się bawisz, bo ja odkładam zakup Invisible INC. już od dłuższego czasu, bo cena i nie wiem czy mi odpowiada tej model rozgrywki. 

Było dwa czy trzy miesiące temu w Plusie, nie dodałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Abyss said:

Kluczem do sukcesu przeciwko Pikachu i Snorlaxowi jest chociaż jeden fantom do pomocy.

solo tez mozna z nimi wygrac dosc latwo jest ma sie troche wiecej hp, staminy i dobra tarcze.

@kiceg cisnij do konca honorowo, skoro tak grasz do tej pory. bedziesz mogl innym poczatkujacym graczom pisac "git gud" z czystym sumieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie taka myśl przy zmywaniu naczyń, że dawno nie słyszałem o jakiejś dramie związanej z grami. Nic ani nikt się nie burzy, jakoś tak smutno i konwencjonalnie. 

@Rankin, @Noobirus nie działo się ostatnio nic ciekawego? Nawet w związku z Nier Automata? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu kupiłem sobie ostatniego MGSa i cholera, już sam prolog był bardziej intensywny niż finał niektórych gier. 

Na razie jestem w Afganistanie i przyjemność z robienia głupich rzeczy, które nie są nawet związane z misją, jest ogromna. Dobra piaskownica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, dopóki nie zauważysz, że różnorodność misji i poziomów prawie nie istnieje

gdzie infiltracje ogromnych baz? dżungle?
nie ma nic poza pustynią

no a ja wymiękam przy trzecich Soulsach niestety ;_;
Tancerka daje mi w kość, wypadł mi cały jeden ember, który oczywiście zdał się na nic
cierpliwość umarła, spróbuję jeszcze dzisiaj przysiąść, ale jeśli mi się nie uda, to odstawiam grę na rzecz czegoś innego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OnceAThief

Czy naprawdę jedyną mapą w tym MGSie jest ten Afganistan? Myślałem, że skoro do "scraftowania" mam kamuflaże dżunglowe, miejskie itp. to jednak będą inne settingi. 

A co do Tancerki to chyba jedyną radą, jaką można dać, to że przy tym bossie potrzebne jest duże skupienie. Jej kombosy są zabójcze, a niektóre z nich ciężkie do uniknięcia (chociażby ten "kręciołek", jak będziemy w jej pobliżu, kiedy zacznie, to chyba wręcz nie da się tego uniknąć). Po prostu musisz cały czas patrzeć jej na ręce i dostosowywać swoje uniki do ataku. Don't give up, skeleton!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Xardas80 napisał:

Czy naprawdę jedyną mapą w tym MGSie jest ten Afganistan?

Jest jeszcze Afryka, która jest nieco bardziej różnorodna, bazy też są, ale mapa jest dosyć pusta. Nie znajdziesz tu miliona aktywności jak w AC czy Wiedźminie no i zadania nie są specjalnie różnorodne. 

Sama mechanika gry to cud miód i orzeszki, ale implementacja tego nie musi się podobać. Nie słuchaj naszego zrzędzenia tylko sam sobie wyrób opinie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem problemów z Tancerką i moim zdaniem jest bardzo łatwym do pokonania bossem. Mam nadzieję, że pomogłem.

Kontroluj jej położenie, uciekaj naturalnie w tył, ale staraj się żeby nie świrowała na środku pomieszczenia, bo jak tam zacznie to jesteś pod ścianą i w pupie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widziałem to już gdzieś dzisiaj tylko, że w renderem tego kroganina z ME2, którego imienia nie pamiętam, bo nie jest Wrexem. Przy ME3 to też były normalne praktyki, zdjęcia ze stocka, arty z devianta i takie tam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Xardas80 napisał:

Czy naprawdę jedyną mapą w tym MGSie jest ten Afganistan?

jak napisał Abyss - jest jeszcze Afryka, ale tak samo wypełniona aktywnościami i różnorodna jak Afganinstan

41 minut temu, 47 napisał:

oat, nygusie, nie poddawaj się

walcz

no i ją rozłożyłem ¯\_(ツ)_/¯

nagle po walce znalazło się z 20 emberów (u gościa w Firelink Shrine, leżały luzem albo wypadały z rycerzy no kurde)

41 minut temu, Abyss napisał:

Kontroluj jej położenie, uciekaj naturalnie w tył, ale staraj się żeby nie świrowała na środku pomieszczenia, bo jak tam zacznie to jesteś pod ścianą i w pupie. 

najgorszy była jej chwytna ręka, turlanie nie pomagało
chwyt = śmierć

potem ogarnąłem, że wystarczy uciekać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Accoun napisał:

Akurat narzekania na zdjęcia ze stocka to nie rozumiem. Od czegoś te stocki są, a to zdjęcie (jeśli mówimy o tym samym) było przynajmniej choć trochę edytowane.

Ja do brania zdjęć ze stocka w ogólności nic nie mam, ale tamto zdjęcie było po prostu rozczarowujące. Większość liczyła pewnie, że wygląd Quarian okaże się bardziej alienowaty i interesujący, skoro był nadbudowywany przez 3 gry. Wyszedł mało ciekawy, a w połączeniu z tym, że okazał się przerobionym zdjęciem ze stocka, sprawiał wrażenie, jakby był dla twórców mało ważny i został zaprojektowany w jeden wieczór przez jednego designera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Abyss napisał:

Naszła mnie taka myśl przy zmywaniu naczyń, że dawno nie słyszałem o jakiejś dramie związanej z grami. Nic ani nikt się nie burzy, jakoś tak smutno i konwencjonalnie. 

@Rankin, @Noobirus nie działo się ostatnio nic ciekawego? Nawet w związku z Nier Automata? 

Z tego co wiem twórca Nier, by wkurzyć poprawnych politycznie, włożył do gry "sekretną" kombinację klawiszy, dzięki której bohatera traci ubrania. Poza tym to na szczęście nic się nie zdarzyło.

Odpowiadam dopiero teraz, bo miałem paskudne dni w pracy. Do tego gdy wracałem ze spotkania ze znajomymi w piątek (o północy), pomyliłem drogi i niechcący wjechałem na autostradę do Czech, dopiero gdzieś w okolicach Ostravy się opamiętałem i odnalazłem. Nie mówiłem o tym nikomu, bo jest mi wstyd.

EDIT: Bylem trzeźwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Noobirus napisał:

Odpowiadam dopiero teraz, bo miałem paskudne dni w pracy. Do tego gdy wracałem ze spotkania ze znajomymi w piątek (o północy), pomyliłem drogi i niechcący wjechałem na autostradę do Czech, dopiero gdzieś w okolicach Ostravy się opamiętałem i odnalazłem. Nie mówiłem o tym nikomu, bo jest mi wstyd.

EDIT: Bylem trzeźwy.

Zdarzyło mi się wsiąść, do złego autobusu i zorientować się dopiero przed samą pętlą, więc w sumie rozumiem. Stawiam, że jakbym jeździł regularnie samochodem, to też by do czegoś takiego w końcu doszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Noobirus napisał:

Z tego co wiem twórca Nier, by wkurzyć poprawnych politycznie, włożył do gry "sekretną" kombinację klawiszy, dzięki której bohatera traci ubrania. Poza tym to na szczęście nic się nie zdarzyło.

Jeśli mówimy o samozniszczeniu + recovery to nie jest do końca tak, bohaterka zostaje w bieliźnie. Chyba że jest jeszcze inny sekret.

PS: Kiedyś przez pomyłkę wjechałem na autostradę do Tarnowa, do pierwszego zjazdu było kilka kilosów. We've all been there.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...