Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

3 godziny temu, Abyss napisał:

Nie słuchaj naszego zrzędzenia tylko sam sobie wyrób opinie. 

Tak też zrobię, bo mechanika to faktycznie cud, miód i orzeszki, więc na razie wtórność lokacji mi nie przeszkadza, bo w sumie ciągle dostaję nowe zabawki i nowe sposoby na uprzykrzanie życia przeciwnikowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lemiru napisał:

Tak z nieco innej beczki:

 

Wow, PC potrafi już emulować 8 letnią grę poprzedniej generacji w stałych i niewzruszonych 10 fps. Jestem pod wrażeniem.

I te komentarze wieszczące śmierć konsol, coś pięknego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Get rekt sonypony hehe. Sekcja komentarzy to w stu procentach shitposting rodem z chanów. 

Niedługo odpalą Red Dead Redemption czy coś w stałych 5 klatkach i dopiero będzie ból. Pragnę tylko nadmienić, że ilość magicznych fpsów nagle przestała mieć znaczenie, bo gra działa. Trochę zawiało hipokryzją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie rozumiem, o co ta cała burza wybuchła

ludzie się śmieją, bo gra działa w iluś tam klatkach na sekundę - no i dobrze, ale co to ma do rzeczy? ktoś se pracuje nad emulatorem ps3 i tyle, a w komentarzach takie poruszenie, jakby sprawa dotyczyła co najmniej życia i śmierci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 47 napisał:

komentarzach takie poruszenie, jakby sprawa dotyczyła co najmniej życia i śmierci

Niektórzy po prostu bardzo się ekscytują kto na czym gra. Później kończą 15 lat albo pozostają autystyczni na wieki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po 14h gry w Darksiders II i 15lvl i wciąż nie wiem co mam myśleć o tym tytule. Gra stoi w rozkroku między walką, a akrobacjami w stylu Księcia Persji, tyle że o wiele nudniejszymi. Nie ma w ogóle w niej wyzwania. Z walką mam taki problem, że moja kopia jest z przepustką sezonową i oprócz DLC mam bonusową zbroję i kosy dla Śmierci, których używałem od pierwszego poziomu i jakoś to wszystko za łatwo szło. Opamiętałem się dopiero niedawno, żeby to zdjąć, bo nawet na wyższym poziomie jest zbyt prosto. Mimo to walki nie sprawiają większego problemu jak i zagadki, których można było wrzucić więcej i z większą ambicją. Gra ma potencjał, ale chyba THQ będąc u skraju bankructwa wolało wypuścić grę puki czas i nie przejmować się zbytnio tym tytułem. Do końca jeszcze trochę mi zostało, ale nie wydaje mi się, by gra się porządnie rozkręciła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Xardas80 napisał:

Podziel się wrażeniami, bo wygląda cholernie dobrze.

grałem już kiedyś chwilkę, brakowało mi airbrake'ów z WipeOutów i pierwsze wyścigi bardzo trudno wygrać
customizacja też trochę niepotrzebna, ale co zrobisz

@edit
rubberbandingu nie stwierdzono, chyba spatchowali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2017 o 17:29, Abyss napisał:

Naszła mnie taka myśl przy zmywaniu naczyń, że dawno nie słyszałem o jakiejś dramie związanej z grami. Nic ani nikt się nie burzy, jakoś tak smutno i konwencjonalnie. 

Jim Sterling napisał recenzję nowej Zeldy i dał jej ocenę 7/10 przez co średnia na metacriticu spadla z 98 do 97 i odzew fanów jest niesamowity, od złości po smutek. Polecam poszukać tematów na 4czanie i reddicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, stach122 napisał:

Zelda, zelda czy tylko mnie ten tytuł jak i sama gra aby drażni?

Myślę że tylko ciebie, napisz dla odmiany coś o wspaniałości Wiedźmina 3, dawno nic nie było na ten temat.

W ogóle to tak stałem i patrzyłem wczoraj na Switcha w jakimś elektromarkecie i kurde, w sumie to bym nawet i kupił ale w tym momencie Zelda to jedyna gra w którą bym zagrał. No i na ten rok nie zapowiada się nic co by mnie specjalnie interesowało. 

A używane WiiU nadal kosmicznie drogie.

Jak żyć :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, b3rt napisał:

ale w tym momencie Zelda to jedyna gra w którą bym zagrał

Nie tylko ty. Innych gier zwyczajnie nie ma.

Gdzie jest mój bity martwy koń, że switch nie ma gier? Bo jakoś go tu kurde nie widzę jak przy okazji startu PS3 i PS4. 

Próbuje przejść Resident Evil VII na hardzie i jest to ciężka przeprawa i im dalej jestem w grze tym bardziej jestem skłonny powiedzieć, że nie z winy moich słabych umiejętności, a mechaniki gry, której błędy wychodzą na jaw dopiero przy wyższym poziomie trudności. Jeżeli chcesz robić poziom trudności w grze to chociaż spraw, żeby przeciwnicy mieli jakiś określony model zachowań, tymczasem ja przegrałem z Maugriette chyba 8 razy, bo jej model kompletnie szalał i to zamiast uciekać jak 10 razy wcześniej nagle postanowiła szarżować. Podobnie jest ze zwykłymi szeregowymi zombie - te mniejsze skaczące po ścianach to jakiś koszmar bo przy ogólnej prędkości celowania w tej grze na hardzie zdążą mnie zabić zanim wpakuje im kulkę. Nie wiem czy chce mi się dalej w to brnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Abyss napisał:

Gdzie jest mój bity martwy koń, że switch nie ma gier? Bo jakoś go tu kurde nie widzę jak przy okazji startu PS3 i PS4. 

Tu nawet nie chodzi o start konsoli, ogólnie zapowiadany lineup na ten moment jest uber biedny. Mamy Zeldę, później w sumie już nic ciekawego. Bo porty z WiiU nie zachęcają do zakupu Switcha (bardziej używanego WiiU) a Mario też mnie jakoś nie rusza, zwłaszcza że to bieganie po mieście w Oddysey wygląda tak sobie. Także jest Zelda, będzie Xenoblade 2 (nie wiadomo kiedy) i w sumie tyle.

Jedyna szansa że N będzie też wrzucać na Switcha swoje handheldowe marki bo myślę że Pokemony, MonHun czy Bravely by mnie jakoś do zakupu zachęciły. W przeciwnym wypadku meh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...