Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

przycialem wczoraj wieczorem kolejnych pare h w no mans sky. ta druga sesja byla przyjemniejsza. na razie jestem dopiero w drugim ukladzie slonecznym. raz w wysokiej trawie zaczelo mnie atakowac jakies male skrzeczace scierwo. widzialem ruch trawy ale istota pozostawala niewidoczna, oddalem pare strzalow z blastera, cos trafilem ale nie zabilem. probowalem przycelowac i zaczalem sie cofac aby widziec wiecej. nagle na twarz wskoczyl mi facehugger. tylko, ze to nie byl facehugger tylko lisc duzej rosliny zaslonil mi kamere kiedy lazlem tylem. zaczalem spieprzac do statku probujac sobie po drodze wyobrazic co i dlaczego mnie atakowalo. zanim znalazlem sie w kokpicie statku zdazylem prewencyjnie zastrzelic kilka dziabagow. nie wracalem wiecej na ta planete.

poki co zwiedzilem kilka planet, nie zapowiada sie na wielka roznorodnosc krajobrazu ale moze beda wystarczajace roznice. mam chec eksploracji i ogladania widoczkow i zaczalem wbijac sie w motyw rozwijania ekwipunku. dodalem sobie trzy sloty do kombinezonu a na jednej z planet znalazlem rozbitego grata z wieksza iloscia slotow niz moj pierwszy statek. naprawilem wiec silniki i tarcze grata ale okazalo sie, ze jego sloty na itemy sa zniszczone i najpierw trzeba je naprawic. za kazdy slot coraz wieksza ilosc kasy. dzis naprawie wszystkie bo na jednej planecie znalazlem duze poklady zlota. wtedy polece do trzeciego ukladu slonecznego. zobaczymy. styx pewnie przyjdzie jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vigor napisał:

mam chec eksploracji i ogladania widoczkow

To po co tracic czas na NMS kiedy masz to nizej. No i summoning @Rankin, zeby wiedzial, iz ma jeszcze przynajmniej kilka fajnych miejscowek do odwiedzenia i zrobienia screenshota.

Spoiler

 

 

Oslo summoning @ZygfrydQ. Pytales na Stimie jak te pasy asteroid wygladaja. Przewin ponizszy film do 0:50. Co prawda to przyspieszony timelapse, ale dostaniesz idee.

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się zastanawiałem nad NMS na promocji (bo jest chyba za 6 dyszek) ale przypomniałem sobie że jakoś wkrótce ma być E:D na PS4 więc może spróbuję w tamtą stronę. Chociaż nie wiem czy się nie odbiję bo poziom trudności jest wysoki a i samo wejście w grę potrafi dać w kość.

A z rzeczy innych to gram sobie dalej w Horizon i w sumie wsiąkłem nawet. Pierwszy open world od czasów Shadow of Mordor gdzie autentycznie chce mi się chodzić po tej mapie i odznaczać te wszystkie haczyki. Mam już map complete na 50%, 26 poziom postaci a questy wątku głównego chyba na 12 poziom. W ogóle nie mam ochoty się zabierać za misje fabularne bo zwiedzam ruiny, kotły i szukam śladów dawnej cywilizacji. Bardzo schematyczna ale bardzo dobra gra, kusi mnie napisanie recenzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 zł za No Man's Sky to ciągle kategoria "cholernie drogo za taki badziew". Poczekajcie aż wrzucą do plusa albo zaczną rozdawać w darach dla powodzian na litość boską, bo jeszcze wyjdzie, że gra na siebie zarobiła.

Bo wiecie, jak to g**** zarobi a Titanfall 2 nie to będę zły co najmniej do śmierci cieplnej wszechświata. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 1CC zaliczone, tym razem z nagraniem

Nie jest to no-hit, a tym bardziej żaden ambitny score attack, ale jednak gra zaliczona bez utraty życia (czyli pół poziomu siódmego i cały ósmy bez ani jednego zadrapania na lakierze), a i parę plansz poszło mi bardzo ładnie, szczególnie Nadir, na którym zazwyczaj się potykam, a nawet spadam z metaforycznych schodów, a tu wręcz przeciwnie. Prywatnie za absolutnie najtrudniejszy fragment gry uważam 33:00 (i powtórne użycie tego patternu przez bossa), tak łatwo zapędzić się w kozi róg i dostać game over.

Pora na KAMUI, a potem - Crimzon Clover

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, b3rt said:

6 dyszek

to jest argument. za taka cene mozna sobie spokojnie sprobowac. elite zanim sie pojawi na ps4 a pozniej zanim osiagnie tak niska cene to minie sporo czasu. widac jak na dloni, ze jest to gra z gatunku symulacja a nms to uproszczona eksploracja planet. szybko zmienia sie krajobraz bo szybko mozna zmieniac planety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, b3rt napisał:

Obiektywnie najlepszy online shooter 2016 roku.

No właśnie nie wiem, bo w 2016 wyszedł jeszcze Doom, którego też kocham, ale dla mnie to najlepszy shooter online w każdym razie, choć dla niektórych powiedzenie tego w roku Overwatcha też jest nieporozumieniem. 

Ale chrzanić ich, Overwatch mnie nie kupił :P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech pałka się pszegła, zaczął mi mocno szwankować LB w padzie przez co zginąłem dzisiaj w Dark Souls 3 raz, postać nie podniosła tarczy. Zamówiłem sobie przycisk do wymiany i dopóki nie przyjedzie raczej gry ruszał nie będę, po co się niepotrzebnie denerwować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Abyss napisał:

No właśnie nie wiem, bo w 2016 wyszedł jeszcze Doom, którego też kocham, ale dla mnie to najlepszy shooter online w każdym razie, choć dla niektórych powiedzenie tego w roku Overwatcha też jest nieporozumieniem. 

Dlatego zaznaczyłem że online. Jeśli chodzi o single shootery to Doom nie ma konkurencji ale tam multi to bardzo kiepska imitacja Halo i coś na skraju grywalności.

Ale jakoś o Overwatchu zapomniałem. I w sumie to chyba Overwatch bardziej mi się podoba, mimo że ostatnio więcej gram w TF2 :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sciagnelo mi DLC "Nie przejda" do Battlefielda 1. Pogralem z poltorej godzinki w nowym trybie Linia Frontu, czyli polaczeniu Podboju i Szturmu z punktami kontrolnymi ulozonymi w linii, walka o aktualnie aktywny i przepychaniem kontroli mapy. Bylo bardzo intensywnie, dynamicznie, akcja praktycznie non-stop. Kazda z czterech mapek ma kompletnie inny charakter: od porosnietego makami i rowninnego Przelamania przez sloneczna Soissons z sielskim, wiejskim krajobrazem oraz stojace w kontrze do niej, zniszczone wielogodzinnym ostrzalem artyleryjskim i ogarniete pozarem Wzgorza Verdun do Fortu de Vaux, ktorego potezne podziemne korytarze wypelnia zacieta walka. Pierwsze wrazenia z dodatku sa tak dobre, ze chwilowo odinstalowalem Overwatcha, tak zeby mnie nie dekoncentrowal do czasu rozpoczecia w nim kolejnego eventu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leslie benzies robi gre everywhere. juz myslalem, ze cos mnie ominelo i gierka ma premiere lada dzien. dodatkowo nie wyglada zeby byla za bardzo podobna do poprzednich gier tego czlowieka. jakkolwiek zaskoczony bym nie byl obejrzalem trailer. zaintrygowala mnie narracja, pomyslalem, ze benzies zatrudnil jakiegos filozofa do produkcji. dopiero jak wszystko zaczelo mi ostro nie pasowac przecztalem dokladnie tytul gry. everything. nie everywhere. a w trailerze everything narracja jest posklejana ze slow jakiegos filozofa i dopasowana do gameplayu. eh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metafizyczna narracja na temat swiadomosci i zycia dodana do tego indyka inspirowanego katamari damacy daje zabawny efekt. nie powiem. z poczatku myslalem, ze to tworca gry nawija o swoim indyku. w sama gierke moze byc smiesznie pograc z godzine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...