Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

mafia 3 poki co jest bardzo fajna. dialogi, postaci i fabula zdecydowanie sa tutaj najwyzszej jakosci. z czysto technicznej strony nie mialem glitchow i crashow a na liczniku ponad 10h.
 dwojka tez mi sie bardzo podobala ale przeszkadzaly mi waskie ulice i brak  pobocznych aktywnosci, przez co po ukonczeniu nie wrocilem do tej gry. tutaj jest gdzie jezdzic, mapa jest spora a drogi szerokie. spoko jest tez mechanika skradania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sermaciej Orientujesz się jakoś bardziej w tej grze? No właśnie, co to jest ten Squadron 42? Osobna kampania z misjami, to co pokazywali bodajże na gamescom (co z typem w barze rozmawiał o misji)? A co jeśli kupię tylko Squadron 42? Dostanę kampanię solo + zwiedzanie świata? A statek to jakiś podstawowy pierdzik dostanę czy muszę jeszcze osobno aurorę albo coś innego kupić?

@OnceAThief gra owszem, wygląda spoko, zapowiada się na coś podobnego do ED, tylko od razu z misjami 'chodzonymi', a nie tylko lataniem statkiem, ale ceny ma astronomiczne. Generalnie płacisz od kilkudziesięciu do kilkuset dolców za JEDEN statek, którym będziesz mógł latać. Jeśli mnie pamięć nie myli, to najdroższy pakiet "wszystkich" statków ma cenę oscylującą w okolicach 20k $ (sprawdziłem, jednak TYLKO 18 450 $). Zajrzałem teraz i najtańszy statek, którego kupno umożliwia grę po premierze, to wspomniana przez Sermacieja "Aurora MR" oraz "Mustang Alpha". Ceny obu tychże stateczków to 55,35$. Tańsze statki są, ale tylko jako "Standalone" czyli do kupna dopiero jak masz już dostęp do gry. Tutaj masz wszystkie opcje dające dostęp do gry, a tutaj wszystkie statki.

Also serekMaciek - teraz doszły osobne wersje. Sama ta Twoja Aurora to 55$, wersja Aurora+Squadron42 to już 73$.

No i fun-fact na koniec: strona gry twierdzi, że znalazło się do tej pory 1,544,955 frajerów chętnych wybulić za grę, która dopiero jest w Alphie i wyjdzie nie wiadomo kiedy, a łączna kwota jaką wpłacili to 127,359,973$. Co ciekawe, zawsze gdy opublikują jakiś taki gameplay-trailer jak ten najnowszy, to mają dzień dużych wpłat przez kolejnych nakręconych graczy. Tylko wczoraj dostali półtora miliona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ZygfrydQ napisał:

No właśnie, co to jest ten Squadron 42?

kampania single-player 

Cytat

Osobna kampania z misjami, to co pokazywali bodajże na gamescom (co z typem w barze rozmawiał o misji)?

nie wiem czy to to z barem, ale to jest osobna kampania z misjami

Cytat

A co jeśli kupię tylko Squadron 42? Dostanę kampanię solo + zwiedzanie świata?

dostaniesz kampanię solo

Cytat

A statek to jakiś podstawowy pierdzik dostanę czy muszę jeszcze osobno aurorę albo coś innego kupić?

nie dostaniesz żadnego statku bo te statki które się kupuje są do Persistent Universe, czyli tego MMO, będziesz mógł latać tym co będzie w SQ42

7 minut temu, ZygfrydQ napisał:

Generalnie płacisz od kilkudziesięciu do kilkuset dolców za JEDEN statek, którym będziesz mógł latać.

którym będziesz mógł latać w wersji mmo, póki nie zarobisz wirtualnych pieniędzy na lepszy statek (tak, ludzie płacą po kilkanaście tysięcy dolarów na statki, które będzie można też zdobyć w grze)

 

8 minut temu, ZygfrydQ napisał:

Sama ta Twoja Aurora to 55$, wersja Aurora+Squadron42 to już 73$.

i to jest bez dostępu do alfy ani bety XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sermaciej napisał:

którym będziesz mógł latać w wersji mmo, póki nie zarobisz wirtualnych pieniędzy na lepszy statek (tak, ludzie płacą po kilkanaście tysięcy dolarów na statki, które będzie można też zdobyć w grze)

Poziom mojej beki z ludzi kupujących te drogie rzeczy wzrósł jakoś 100krotnie.

4 minuty temu, Sermaciej napisał:

i to jest bez dostępu do alfy ani bety XD

orientujesz się co najtańszego daje dostęp do tychże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ZygfrydQ napisał:

orientujesz się co najtańszego daje dostęp do tychże?

nie wiem czy jest taki pakiet, ale do poszczególnych modułów alfy passy są po chyba 10$

tak, modułów w liczbie mnogiej

ale coś nie mogę tego znaleźć, więc może już to zlikwidowali

chyba zlikwidowali https://robertsspaceindustries.com/module/arena-commander

Cytat

To access Star Citizen Alpha one will need an RSI account and a pledge package which includes a ship, some credits and access to the full game.

 

w takim razie to są najtańsze: https://robertsspaceindustries.com/fly-now

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ded console update

Pograłem sobie chwilkę w Muramasę i Odin Sphere. So good...
Obie gry wyglądają absolutnie przepięknie, szczególnie na niewielkim ekranie Vity, który niweluje ewentualną pikselozę. Oslo obie chodzą bardzo stabilnie nawet gdy robi się kocioł.
Muszę też dodatkowo pochwalić Odin Sphere za najbardziej comfy menu wszech świata. Sam fakt, że można olać przechodzenie gry i miziać kota na fotelu jest po prostu top hnnnnnng...

Spoiler

salvwb.jpg


A w P4 mam już nabite 50 godzin i własnie uratowałem Naoto. Inaczej mówiąc jeszcze 200 godzin i może dojdę do prawdziwego zakończenia. Szykuje mi się długi urlop...

Oslo już prawie wyrwałem best gyaru:

Spoiler

qodqco.jpg

OMG, stop being so tsutsun Kanji...

Spoiler

A tak serio to mam na myśli Rise. Ogólnie polecam priorytetowe rozwijanie jej Social Link choćby ze względu na OP buffy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem na poważnie nowe podejście XCOM 2 (+shen's last gift) i co mi się pierwsze rzuciło w oczy to mocno poprawiona optymalizacja, gdy ostatni raz grałem gra ledwo dyszała na medium, teraz dałem High i wyciągam 25-30 FPS.

Also Skyrim Kąplet Mod Edyszon działa lekko dziwacznie, czasem ta sama lokacja ładuje się z 10 minut, innego dnia 2-3. Przypuszczam że winowajcą jest Windows cichcem mulący w tle, ale pewności nie mam.

P.S. tego moda wywaliłem, to była lekka przesada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lordeon napisał:

no i szczątki kowala-giganta to chyba najsmutniejsza rzecz, jaką można zobaczyć w grze.

Jest dużo takich elementów, chociażby dawne Ruiny Demonów usłane zwłokami Capra Demonów i Minotaurów na których żerują żyjące tam teraz potwory czy Farron Keep w których można znaleźć zwłoki tych grzybków i elementy sugerujące że to dawne Darkroot. Ogólnie DS3 to taki fanserwisowy pojazd po uczuciach graczy DS1 :)

No ale ten gigant to też mnie rozczulił mocno :( 

Z innych rzeczy to został mi jeszcze jeden etap do skończenia Dooma i w gruncie rzeczy kupka wstydu z PS4 będzie praktycznie zamknięta. Zostanie tylko Wiedźmin 3 którego pewnie i tak nie skończę bo jest nudny jak polski kabaret :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stigmat to trochę irytujący platformer. Pierwsze 100 śmierci zdobyłem już w trakcie bodajże 3 lokacji. Myślę, że 500 (a może i 1000?) przekroczę przed skończeniem tej produkcji. Dawno żadna gra mi nie mówiła GIT GUD tak bardzo. Also, @yojc powinieneś być zadowolony, spróbuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Vigor napisał:

to co  sie teraz dzieje z opiniami o mafia 3 przypomina mi czas premiery watch dogs. jednak o ile tam downgrade byl ciosem to tutaj nie bylo zadnych przeklaman. gierka zbiera niadekwatne baty.

Watch_Dogs zbierał baty przez downgrade i przez to że gra jest od Ubisoftu (bo wiadomo że jak coś jest od Ubi to z miejsca jest złe). Poza tym była to bardzo solidna gierka. Natomiast Mafia 3 jest cieniem poprzedniczek: wygląda tragicznie (i to nie jest downgrade tylko po prostu fuszerka, wystarczy popatrzeć na niektóre tekstury czy skybox), jest najeżona absurdalnymi bugami i glitchami które momentami uniemożliwiają progres a gameplayowo jest jeszcze niżej niż typowe Ubigame bo checkilstowe questy które w innych grach są poboczne tutaj są główne i nieraz kilka razy robimy ten sam idiotyczny, zbieracki quest żeby ruszyć fabułę do przodu. Nie ta liga po prostu.

A tak poza tym to ukończyłem w końcu Dooma. Rozpływałem się nad tym tytułem już wiele razy więc napiszę tylko krótko że gdyby nie U4 to byłaby to moja gra roku. Trochę lipa że jest tak mało bossów (mimo że są całkiem fajni). No i to cliffhangerowe zakończenie mnie trochę zbulwersowało. No ale mimo wszystko doskonała gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, b3rt napisał:

Watch_Dogs zbierał baty przez downgrade i przez to że gra jest od Ubisoftu (bo wiadomo że jak coś jest od Ubi to z miejsca jest złe). Poza tym była to bardzo solidna gierka.

Mnie nie przekonała. Do tej pory W_D to jest chyba mój najmniej lubiany checklist sim Ubisoftu. Wszystkie jego fajne motywy są zawarte może w godzinie gry, a reszta to zagęszczona do granic możliwości nuda. 

12 minut temu, b3rt napisał:

A tak poza tym to ukończyłem w końcu Dooma. Rozpływałem się nad tym tytułem już wiele razy więc napiszę tylko krótko że gdyby nie U4 to byłaby to moja gra roku. Trochę lipa że jest tak mało bossów (mimo że są całkiem fajni). No i to cliffhangerowe zakończenie mnie trochę zbulwersowało. No ale mimo wszystko doskonała gra.

No ja ciągle sobie pogrywam. Doom byłby doskonały gdyby nie jedna rzecz - poszukiwanie ulepszeń. Kto w ogóle wpadł na pomysł, żeby niszczyć całe tempo gry bieganiem po pustej mapie w poszukiwaniu "sekretów" i innych pierdółek, które są obligatoryjne do ulepszenia uzbrojenia/życia etc. Mam z tym naprawdę duży problem, bo chciałbym sobie biec przez grę i milutko zabijać potwory, ale by to robić jeszcze sprawniej potrzebuje ulepszeń i muszę skakać po tych cholernych poziomach. Niby nie ma tragedii, ale wzbudza niesmak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Abyss napisał:

Mnie nie przekonała. Do tej pory W_D to jest chyba mój najmniej lubiany checklist sim Ubisoftu.

A mi się właśnie podobało, mimo że gra jest dość mocno ograniczona w porównaniu do np. Asasynów. Ale to może dlatego że grałem dość późno po premierze, kupiłem ją za grosze i cały ten marketingowy szał na mnie nie wpłynął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, b3rt napisał:

Watch_Dogs zbierał baty przez downgrade i przez to że gra jest od Ubisoftu (bo wiadomo że jak coś jest od Ubi to z miejsca jest złe). Poza tym była to bardzo solidna gierka.

Gra była też mocno zglitchowana i obfitowała w leniwe rozwiązania dumb-proof w rodzaju pociągów zatrzymujących się w sekundę gdy wejdziesz na tory. Zdarzały się takie same bugi, jak te w Mafii 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 nie uświadczyłem jakichś większych bugów. Rozwiązania tymczasowe to inna sprawa (chociażby poruszanie się i skradanie które są oskryptowane a nie zależne od decyzji gracza) ale nic się mi jakoś nie glitchowało specjalnie i grę skończyłem bez problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, b3rt said:

Watch_Dogs zbierał baty przez downgrade i przez to że gra jest od Ubisoftu (bo wiadomo że jak coś jest od Ubi to z miejsca jest złe). Poza tym była to bardzo solidna gierka. Natomiast Mafia 3 jest cieniem poprzedniczek: wygląda tragicznie (i to nie jest downgrade tylko po prostu fuszerka, wystarczy popatrzeć na niektóre tekstury czy skybox), jest najeżona absurdalnymi bugami i glitchami które momentami uniemożliwiają progres a gameplayowo jest jeszcze niżej niż typowe Ubigame bo checkilstowe questy które w innych grach są poboczne tutaj są główne i nieraz kilka razy robimy ten sam idiotyczny, zbieracki quest żeby ruszyć fabułę do przodu. Nie ta liga po prostu.

graficznie mafia 3 nie jest idealna ale animacje, modele postaci i samochodow sa ponadprzecietnie dobre. miasto tez wyglada ladnie ale to bardziej zasluga projektu niz samej grafiki, chociaz oswietlenie i kolorystyka podbijaja ogolny efekt. w mafii 2 wlasciwie jezdzilo sie od jednej misji fabularnej do drugiej, w trojce wieksze misje przeplatane sa kilkoma mniejszmi i bardziej powtarzalnymi. jednak nawet te mniejsze i powtarzalne nagradzane sa progresem fabularnym albo ciekawa postacia drugoplanowa z fajnymi dialogmi. dla mnie wypelnilo to pustke gameplayowa dwojki.

dodatkowo podoba mi sie model jazdy wiec przyjemnie mi sie jezdzi czarnym drifterem lincolna. kozacki jest poziom przemocy i rozmite finishery bronia palna i wielkim ostrzem. nie spdziewalem sie takiego ladunku przemocy po te gierce i jestem mile zaskoczony. niektore akcje wygladaja jak wyjete z rockstarowego manhunta. seks tez jest przedstawiany bez wiekszego skrepowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...