Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

1 godzinę temu, Abyss napisał:

Kurde, kiedyś mieli większe jaja do reklamy gier bideo. Dzisiaj tylko poszczuć kawałkiem cyca i już afera.

True. Tamte reklamy (pomimo wątpliwej estetyki) to było coś więcej niż press kit ze screenami i one-linerami od recenzentów. Pomimo że dzisiaj budżet na marketing nieraz kilkukrotnie przebija koszt zrobienia samej gry to takich perełek już nie ma.

Spoiler

 

tumblr_n21d5lIPaN1qz5q8yo1_500.png

18j3h1di06j1yjpg.jpg

choc-cake.jpg?quality=90&strip=info

 

EDIT: My bad, byłem przekonany że to ostatenie to reklama GBC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TBQH sprawa No Man's Sky to samospełniające się proroctwo. Jeszcze zanim gra wyszła autorów czepiano się o różne debilizmy (vide proces o wykorzystanie ogólnie dostępnego algorytmu), a owczy pęd do zwrotu pieniędzy po premierze i jechanie po grze dla samego jechania skuteczniej ubił szanse na support i patche niż jakieś rzekome oszustwo Seana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lyknalem wczoraj demko outlast 2 na ps4. gralem w nocy tak zeby nie stracic klimatu i bylo bardzo dobrze. ciekawie prezentuje sie nagle zmienianie miejsca akcji, tego nie bylo w jedynce. demko niedlugie ale koncowka ze skradaniem sie w polu kukurydzy byla znakomita. w pewnym momencie zawahalem sie czy zdolam dokonczyc ten segment bo pole bylo wystarczajaco duze zeby sie zgubic a patrolujacy wariaci czasem nie uzywali latarek i byli sporym zagrozeniem. byl jednak taki moment, ze zgubilem poscig i przyczailem sie w kukurydzy a patrol szukal mnie swiecac latarkami miedzy gestymi lisciami. wtedy poczulem sie jak w wysokiej klasy horrorze. bede bral ta gre na bank.

swoja droga, pierwszego outlasta dlugo omijalem myslac, ze to przehajpowana pozycja nie prezentujaca nic specjalnego. jak juz sprobowalem to na przestrzeni paru tygodni przeszedlem ja dwa czy trzy razy. dodatek tez byl na wypasie, szczegolnie makabryczna inscenizacja porodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...