Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Spędziłem przy Oxenfree pierwsze 50minut. Póki co jest całkiem przyjemnie. Styl rozgrywki to łażenie + dialogi, mocno jak Firewatch. Na razie jest też niepokojąco creepy (me like it), mam tylko nadzieję, że będzie to fajnie rozwinięte, a nie w jakiś durny sposób z wielkim zwrotem fabularnym na końcu typu "haha, naćpaliście się, a cała gra to były wasze narkotyczne wizje". Mam też nadzieję, że dialogi faktycznie mają wpływ na fabułę, bo to by oznaczało, że grę przejdę ze 2-3 razy przynajmniej (w Firewatch odpowiedzi gracza nie miały praktycznie żadnego znaczenia na przebieg fabuły, co bardzo mnie bolało). Na razie jedyne co mi przeszkadza, to często szybko znikające opcje dialogowe. Nie zdążę doczytać ich do końca i wysłuchać co inni mają do powiedzenia, a tu już trzeba podejmować decyzję, niejednokrotnie przerywając komuś wpół słowa. Trochę to irytuje.

Aaaa i byłbym zapomniał - "Intensive Exposure". Co to za gra, to ja nawet nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, a propos KotOR 2 - albo win10 zaczął sobie w końcu radzić ze starszymi grami, albo na Steam pojawił się nowy patch. Nie to że gra chodzi mi w 1920x1080  (co wcześniej było niemożliwe, mimo że się nakombinowałem), to na dodatek jest dużo stabilniejsza. Potrafi mi się wykrzaczyć, ale zdarza się to bardzo rzadko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stillborn napisał:

BTW, a propos KotOR 2 - albo win10 zaczął sobie w końcu radzić ze starszymi grami, albo na Steam pojawił się nowy patch. Nie to że gra chodzi mi w 1920x1080  (co wcześniej było niemożliwe, mimo że się nakombinowałem), to na dodatek jest dużo stabilniejsza. Potrafi mi się wykrzaczyć, ale zdarza się to bardzo rzadko. 

Jakiś rok temu był patch poprawiający granie na nowych systemach i możliwość grania w rozdzielczości HD. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...