Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Płaczę bo już nigdy nie zobaczymy pełnoprawnego, dobrego Prince of Persia :(

Poza tym od wczoraj ogrywam nową FIFĘ i jestem bardzo zadowolony ze zmian jakie gra otrzymała w tej odsłonie. Graficznie jest naprawdę spoko (mimo że przy zbliżeniach postacie wyglądają sztucznie a kamera w powtórkach dalej lepiej działa w PES), gameplay jest dużo lepszy niż w 15 i 16, tryby również dają radę, zwłaszcza bardzo ciekawy Journey. Ogólnie grałem wczoraj z kumplem do późnych godzin nocnych (przy okazji pochwała za kod sieciowy bo przy szwankującym necie nie uświadczyłem ani jednego laga) i nie żałuję zakupu ani trochę. Tegoroczna przesiadka z PES na FIFĘ wyszła na plus :)

Poza tym dzisiaj renta więc chyba skuszę się na Darkest Dungeon bo mota mnie na ten tytuł już od Early Accessa na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rankin napisał:

W sumie sam miałem ograć Dankest Dungeon, ale lekko mój zapał studzi podobno ogromna zależność sukcesów od ślepego przypadku.

Tak było za czasów early accessa. Że nie dość że gra była absurdalnie trudna to jeszcze skrajnie wręcz randomowa przez co czasami nie po prostu nie było możliwości przejść jakiegoś lochu. Teraz rzekomo jest lepiej ale i tak to trochę randomfest. Mi to tam nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 2real4game napisał:

Breakaway, Crucible I New World to ujawnione nowe gry Amazonu. 

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1286708

Cytat

New World:
- Essentially it's an open world sandbox MMO

Cytat

Crucible:
- This is a third person shooter where 12 players enter an alien planet, and the last one surviving wins. However, the twist is that the world is very hostile and the players have to work together

Cytat

Breakaway is 4v4 sports game

dosłownie nic ciekawego ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Darkest Dungeon gram na Vicie i po około 5 godzinach nie miałem żadnych problemów technicznych. Konsolowy DD ma jednak najbardziej zagmatwany i poplątany interfejs wśród wszystkich gier w jakie ostatnio grałem. Nie ma mowy o jakiejkolwiek konsekwencji. Czasami "X" potwierdza akcję, innym razem ją kasuje. Gra rzuca od czasu wskazówkami, ale ich płytkość połączona z beznadziejną polonizacją wprowadza jeszcze większy zamęt. Co z tego, że gra każe mi wcisnąć [Pomoc] jeśli nie wiem jaki przycisk za to odpowiada. Sama gra jest jednak fenomenalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie kocham grać z bratem w nidhogga, jeden z najbardziej emocjonujących versusów jakie grałem ale ughhhhhh ten głupkowaty humor tak bardzo na nie
smutno mi, bo pomysły z łukami i większa różnorodność to super sprawa, więcej map, może jakiś edytor
eh
mam nadzieję, że to jakiś żarcik, albo będą różne skiny/artstyles do wyboru

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem pierwszy, darmowy rozdział gry nowej gry King's Quest. Bardzo fajna gra, miła i przyjemna. Ciepła. Przyjazna. Wciągająca. No co ja mogę jeszcze napisać? Grało się jak w każdą przygodówkę point'n'click tyle że bez kursora. Były naprawdę zabawne momenty, ale był też moment smutny. Fajnie wszystko wyważone, twórcy nie dali się złapać w pułapkę, że za dużo wszystkiego chcieli upchać do pierwszego rozdziału. Jest świetnie i na pewno kupię całość, jak nadarzy się okazja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak ja nie cierpię w RPG-ach zagadek typu "masz 4 przyciski, które przestawiają kolumny i ustaw je tak, żeby coś tam". Męczyłem się z tym z pół godziny, spojrzałem do neta, a tam rozwiązaniem okazała się być sekwencja kilkunastu prawidłowych przyciśnięć: 

Spoiler

To wcale nie jest takie proste do wykocypowania :|

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matchmaking w overwatchu mnie autentycznie nienawidzi. Żegnajcie moje plany o wbiciu diamentowej rangi w tym sezonie :C

Z innej beczki:

- Dead Effect 2 jest o wiele mniej badziewne niż się spodziewałem. Czuć nawet lekki postęp względem dość dennej jedynki.

-Dementium 2 HD jest tak tragicznie zoptymalizowany, że co tam się, to ja nawet nie. Podczas jednej walki z bossem, jeden z jego ataków to zamienieni się w jakąś babeczkę i 'przyciąganie' mnie do siebie. Nie byłoby to trudne, dać się przyciągnąć i z odpowiednim wyczuciem przywalić przeciwnikowi. Jednak częścią tego ataku było to, że im bliżej bossa byłem, tym mniej FPS się wyświetlało. Gdy byłem w zasięgu uderzenia młotkiem, ilość klatek oscylowała między 1 a 2. No i ostatni boss to jakaś totalna porażka.

-Road to Ballhalla - uśmiałem się, fajnie twórcy trollują gracza. Nawet spoko platformer, chociaż lokacja z obracającą się kamerą trochę mnie zbiła z pantałyku...

-Magnetic: Cage Closed - a tytuł gry najbardziej kopiującej Portala idzie do...!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...