Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

41 minut temu, MartiusGW napisał:

Coś słyszałem o kolejnym filmie z żółwiami, ciekawe kiedy premiera. Hmm... drugi czerwca w stanach. To już wiadomo co poszło nie tak.

>myślenie, że ta gra jest na podstawie tego nowego filmu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gra czerpie wszystko z komiksu obecnie wydawanego przez IDW Publishing, a nic nie czerpie z tego nowego uniwersum. Nawet wygląd postaci jest zaprojektowany przez rysownika z tej serii.

Zresztą gra od samego początku nie miała szans odnieść WIELKIEGO sukcesu, bo kupią ją przede wszystkim fani. I do fanów jest ona skierowana.

Czy to dobra gra? Nie wiem, jeszcze nie grałem, nie kupiłem, ale zakup planuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, SilentBob said:

Ale gra czerpie wszystko z komiksu obecnie wydawanego przez IDW Publishing, a nic nie czerpie z tego nowego uniwersum. Nawet wygląd postaci jest zaprojektowany przez rysownika z tej serii.

Nie chodzi mi o to na czym gra jest wzorowana. Tak wczesna data premiery ustalono pewnie po to żeby gra została wydana w okolicy premiery filmu. Przeważnie nie wychodzi z tego nic dobrego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, MartiusGW napisał:

Relatywnie można, chociaż od razu mówię, że to moja najmniej lubiana część z serii. To quasimusou, więc wiadomo że to głównie sieczka (i cycki), ale imo SV robi to najgorzej ze wszystkich części (w kwestii sieczki). Nie ma wesołych większych bossów, średnio urozmaicona rozgrywka poza tym, że są różne postacie i tak po prawdzie jedna sensowna ścieżka fabularna (wink wink Homura squad). Raczej skłaniałbym się na kupno przy przecenie, chyba że masz głoda na musou. Lub cycki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rankin napisał:

Przebijam się ostatkiem sił i cierpliwości przez akt piąty Diablo 3. O ile wcześniej bywało trochę nudno, to tym razem jest nudno, łatwo i żmudno, gra zaczęła dosłownie na odwał walić ciągle spawnowanymi znikąd stadami słabych, szybkich stworów, które rozwalam na jeden albo dwa strzały Multishot, za parę kroków spawnuje się kolejna fala i tak w kółko, jak mam szczęście to pojawia się elitarny mobek, wtedy wyciągam Vengeance, stoję w miejscu kilka sekund i załatwione. Bossowie to również Vengeance, ale doprawione rapid fire i/lub cluster arrow, padają nawet szybciej od elit. Do tego nudny jak flaki z olejem design map i tak głupie niedociągnięcia jak źle zbalansowany poziom dźwięków... Reaper of Souls naprawdę był zrobiony bardziej na odwał niż nawet Lord of Destruction.

Dla mnie szybkie eliminowanie mobów to zdecydowanie zaleta. Uwielbiam patrzeć jak wszystko znika w chmurze krwi i eksplozji po naciśnięciu przycisku myszy. Dlatego wkurza mnie grindowanie mobów w MMO, tam trzeba się naklikać, narzucać jakichś umiejętności i cholera wie czego jeszcze, tylko po to by ubić grupkę zwykłego mięsa armatniego. Bardzo szybko staje się to dla mnie męczące. Takie zabawy widziałbym przy mocniejszych przeciwnikach, zwykłe mobki chciałbym kasować na strzała. Diablo jest w tym przypadku absolutnie doskonałe. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OnceAThief napisał:

GH to najbardziej comfy gra w jaką grałem kiedykolwiek

Lepiej żebyś nie kłamał. Sprawdzam!

Potrzeba mi po soulsach czegoś comfy i miłego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graficznie ładne, kolorowe, można zrzucać owce z 1000 metrów, zrywać roślinki, szybować, zbierać kamienie, wspinać się, a przy tym nic cię nie atakuje i poza upadkiem z wysokości nic ci nie grozi
bardziej się nie da

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Felessan napisał:

O dziwo kumpel z Polski tez ma po angielsku i nie moze zmienic na polski, ale to moze byc kwestia tego, ze to moje dojczlandzkie PSN posiada grę. 

Z tego co rozumiem Blizz podzielił graczy z Europy na dwa regiony: kraje pierwszego świata i cyka gulag. To w jakim się znajdziesz zależy tylko od miejsca w którym zakupiona została gra (albo w przypadku zakupu cyfrowego do jakiego kraju jest przypisane konto kupca).

Nie rozumiem tej decyzji ani trochę bo nie przemawia za nią żaden logiczny argument. Gra była sprzedawana w podobnej cenie na całym świecie, matchmaking działa globalnie, a zmiana locale była możliwa jeszcze w trakcie bety. 

Gdzie tu sens robienia region locka? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, nerf0 napisał:

Dla mnie szybkie eliminowanie mobów to zdecydowanie zaleta.

Ja do rzezi samej w sobie nic nie mam i multishot z full broadside albo z serią rakiet wzmocnionych skillem boner mocno, ale fajność ta szybko się zużywa jeśli od godziny klepiesz identyczne fale mobków identycznie spawnujące się dosłownie na tobie, a twój progress na mapie jest niemal znikomy bo jest wielka i pusta. Zresztą D3 z dodatkiem ukończyłem, na potrzeby sezonu zrobiłem też jedno Nephalem's Rift. Następnym punktem na liście jest pięć bounty, nie mam pojęcia czy w ogóle zrobię.

Jeszcze trochę kusi mnie ogranie wizarda (oprócz niego mam na oku monka i barba), ale RoS mnie tak wymęczył że nawet M&MX w tej chwili wydaje się być bardziej apetyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rankin napisał:

mam na oku monka

siostrzeniec ogrywał na moich oczach monka i od początku gry na hardzie był chyba nawet bardziej op niż wizard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tych problemów, przy zakładaniu konta b.net ustawiłem sobie kraj na Wielką Brytanię i wszystko mam po ludzku, tj. po angielsku.

 

Co do op czy nie op to akurat mi prawdę mówiąc wisi, nowe postacie i tak będą leciały tak jak DH poziom niżej od Torment, a DH przeskoczy na Torment jak osiągnę 70 poziom (ot tak, bez specjalnego powodu), jak będę jakoś częściej ginął to i dobrze, zatęskniłem lekko do niewinnych czasów D2/LoD i wkurzania się bo Diablo znowu ci naklepał a ty zapomniałeś postawić portal.

A tak w ogóle to chwilę przez Malthaelem wyskoczył mi pierwszy w ogóle item setowy, i to od razu dla DH i to od razu pod build jaki stosuję (dwie kusze). Neat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2016 o 11:36, Pewker napisał:

Jutro dwie duże premiery na pc a ja zastanawiam się, czy i co z tego kupię.

 

#problemy pierwszego świata

Total War wygrał. Wczoraj zdążyłem późną porą zainstalować, zmienić stery karty na nowe ze wsparciem dla gry i uruchomić pierwszą z brzegu gotową bitwę. Wczytało się szybko, działa ok, wygląda super.

Dzisiaj po pracy zacznę podbój. Może krasnoludami na początek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...