Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Ten moment kiedy w Until Dawn wydaje ci się, że wszystko idzie tak na 75% cacy i nagle ktoś umiera ;_; Świetna gra, wciągająca i naprawdę stawiająca na wybory, a nie tak jak w jakichś Walking Dead, gdzie wybory były w sumie niezbyt wazne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Diablo 3 zacząłem kampanię na normalu i gra była strasznie łatwa, a przełączenie na hard niewiele dało
jeszcze ani razu nie zginąłem
jaki sens ma blokowanie wyższych poziomów trudności?
jestem na trzecim akcie, kolejne są trudniejsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SilentBob napisał:

Właśnie skończyłem Wiedźmina 3 po raz drugi. Świetna gra.

Ja wczoraj zacząłem drugie podejście. Pierwszego nie skończyłem bo granie na moim kompie to katorga, a że była promocja na wersje konsolowe na cdp to się skusiłem. Swoją drogą W3 powinien dostać też nagrodę za rozmiar łatek: 18 GB się musiało pobrać nim zacząłem zabawę. Jedyna gra która miała więcej to Halo: MCC, ale tam były w sumie 4 gry. W każdym razie teraz spokojnie spróbuję pograć w podstawkę od początku, później dodatki i jakoś to będzie :)

4 godziny temu, Sermaciej napisał:

Stellaris 10/10 a nawet jeszcze nie prowadziłem żadnych wojen

A czy gra jest też tak zbugowana jak inne gry Paradoxu? Nie wiem czy kupić już teraz czy poczekać na łatki i przeceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, b3rt napisał:

A czy gra jest też tak zbugowana jak inne gry Paradoxu? Nie wiem czy kupić już teraz czy poczekać na łatki i przeceny.

tak, jest tak zbugowana jak inne gry Paradoxu, czyli jest mało bugów i gra się przyjemnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok po paru godzinach w Reaper of Souls prawdę mówiąc ten dodatek jest treściowo mocno słaby, słabszy od normalnej kampanii. Przede wszystkim mapy są chyba dużo większe, a raczej żmudniejsze, od tych z podstawki, co oznacza że bez ~godziny czasu wolnego nie ma co siadać do przechodzenia bo się zwyczajnie nie pchnie fabuły do przodu / nie dojdzie do kolejnego teleportu. Dodatkowo teraz widzę że ta cyganka została wprowadzona dopiero w RoS bo dotąd była normalnym członkiem obozu protagonisty i gadała z nim na wszystkie kwestie, a teraz, po czterech aktach, nagle została "znaleziona" i jest traktowana jakby dopiero teraz pojawiła się w grze (a nie w Akcie I), co jest mocno bez sensu i kłuje w oczy. Jasne, jasne, Diablo jest do żmudnego grindu i patrzenia na duże cyferki (które już są faktycznie całkiem duże), a nie do fabuły (nie wspominam o mocno krinczowym mhroku wątku RoS), but still.

Ponadto jest sporo niedociągnięć typu gra nagle przestała zapamiętywać odsłuchane dialogi i za każdym razem jak wejdę do gry, minimapka bazy rozświetla się gwiazdkami. Jak robiłem misje towarzyszy, glitchowali się oni i zamiast normalnie za mną podążać, klinowali się na otwartej przestrzeni.

Also dobiłem 60 poziomu i jakość dropionych itemów skoczyła w dość groteskowy sposób, np. o ile dotąd moja najlepsza znaleziona kusza jednoręczna miała ~500 dps, tak teraz nawet normalne i magiczne mają 1200 i więcej. Trochę to śmiszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tego trochę.

Zamawiał ktoś coś kiedyś z play-asia? Właśnie się dowiedziałem że Gundam Breaker 3 został przetłumaczony na angielski i można go dostać m.in. w tym sklepie. Ale nie wiem jak tam wyglądają procedury i w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...