Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

26 minut temu, lubro napisał:

A-ale załapałeś, że ten "artykuł" jest humorystyczny czy chęć zrobienia kupy na Overwatch już całkiem przysłoniła ci zdolność wyłapywania kontekstu?

P-pooowiedzmy, że załapałem humorystyczny ton krytyki systemu "Play of the game". Trudno inaczej, sam się w ten sposób "zżymałem" na Dark Souls.

1 minutę temu, b3rt napisał:

Właściwie to... tak.

Znaczy, to ja pisałem jaki to prawdziwy jest ten artykuł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam sobie lekko w DmC i poza tym że z autorzy robią z Donte niezłego pajaca (akcja z białą peruką i podobne rzeczy) nie mam specjalnych zastrzeżeń, fajnie się sieka i w ogóle. Nawet przypomniałem sobie że nigdy Darksiders nie skończyłem, chyba wtedy jeszcze nie miałem pada a dotarłem do bardzo uciążliwych miejsc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem mapę do Doom 2. Jest to moja pierwsza, i to dosyć ambitna próba (custom tekstury oraz muzyka), zapewne są jakieś błędy, których nie widzę i pro-doomer zrobiłby to 10x lepiej, ale jestem zadowolony.

Jeśli ktoś chce spróbować, to wrzucam, jeśli będę miał natchnienie, to będzie to krótka kampania (1-5 poziomów).

Najgłupszy, ósmy sekret (18+) jest nieźle ukryty. Powodzenia.

Działa pod GZDoom i chyba też Zandronum.

wastekrypt.wad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Noobirus napisał:

Jeśli ktoś chce spróbować, to wrzucam, jeśli będę miał natchnienie, to będzie to krótka kampania (1-5 poziomów).

Jest całkiem spoko, pytanie czy jest jakiś koniec tej mapy bo za pomieszczeniem z masa Pinkich są drzwi, za którymi jest śmiesznie bugujący się skybox. Z sekretów to jeden znalazłem, ale to dlatego że zawsze byłem cienki w te klocki, a po drugie Mancubus mnie ustrzelił bo ammo do shotguna mi się skończyło :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Noobirus napisał:

Tak, trzeba zebrac trzy klucze by otworzyc trzy drzwi za pinky i tam jest "boss" oraz koniec mapy. Sprawdzę co nie tak z drzwiami i wstawię je jeszcze raz.

Em, miałem tylko dwa klucze i drzwi się otwarły, może to dlatego :V

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i u mnie w GZDoom nie ma problemu, nie ma żadnego Skybox. Do pewności jednak i tak dałem drzwi dalej od siebie, by się tekstury nie waliły.

Tak, tam są trzy drzwi obok siebie, każdy wymaga innego klucza.

Robię sobie obecnie drugą mapę, trochę bardziej już w stylu starego Doom, za późno trochę zauważyłem, że pracuję na starym, trochę uproszczonym systemie, więc np. nie mogę trójwymiarowych, kilkupoziomowych map robić. No nic, tak przynajmniej się nauczę podstaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do tego donkey kong country, mario & yoshi (jakiś puzzler/match-2), Colin McRae Rally i Tetrisa (nie DX tho)

mam ochotę na Pokemon Crystal, pewnie musiałbym wydać jakieś kosmiczne pieniądze na to

edit @Noobirus tak myslałem, że musiałbym szukac gdzieś po jakichś etsy i innych małych sklepikach reklamujących się na pintereście  za kolejne chore pieniądze :D

no i jest https://www.etsy.com/listing/272756686/your-own-custom-gameboy-color-casing tylko 180 z przesyłką, ale KWIATOWY WZOREK ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam na rynku gier GBC, ale 5 najlepiej sprzedająca się gra na tę platformę raczej nie powinna kosztować kosmicznych pieniędzy

A jeśli kosztuje, to wolałbym dołożyć i kupić Everdrive

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...