Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

1 godzinę temu, OnceAThief napisał:

no więc greenmangaming ma jakąś urodzinową akcję "gierka za 6 pensów"
https://www.greenmangaming.com/games/birthday-mystery-bundle/
mi wypadł CoD Black Ops ¯\_(ツ)_/¯

 

Te za sześć pensów w godzinę poszły mimo że 55 minut z tej godziny ich serwery były zdechłe xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein The Old Blood jest chyba lepszy od podstawki
fabuła istnieje i nie przeszkadza w rozrywce, filmiki jeśli już są, są krótkie i wolne od przesłań w stylu "wojna jest zła" (w The New Order to najbardziej przeszkadzało)
strzelanie daje masę radochy, wrogowie kładą się i rozpadają jak trzeba :P
nawet humor jest ok:

dziwi mnie tylko, że jeszcze nie spotkałem zombie

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, voda22 napisał:

Lightning Returns jest tak piękne, a PS3 nie potrafi robić screenshotów

Cytat

To take a screenshot or screen capture on the PS3, simply: Hold down the PS button and the START button on the controller. On some games, this will allow you to take a screenshot. The image will appear in the SCREENSHOTS folder in the PHOTOS hub on the title screen.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, OnceAThief napisał:

Wolfenstein The Old Blood jest chyba lepszy od podstawki

Mam nadzieję, że lepszy od tego z 2009, co go skończyłem wczoraj. Nieistniejąca fabuła, mierna oprawa, różne głupotki w obsłudze broni, tanie chwyty przy ostatnim bossie, krótka, mieszanina różnych, lecz krótkich i niepowiązanych etapów, gorsza od RTCW. 4-/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej deliberacji stwierdzam że osadzona mocno z lewej strony latarka w Doom3 BFG jest najbardziej piekielnym pomysłem jaki został zaimplementowany w historii gier FPS, wyprzedzając takie rzeczy jak towarzysze w Daikatanie, pierwszą połowę Serious Sam BFE i durne elementy platformowe Wracka.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, behemort napisał:

 gorsza od RTCW

Z tym to się zgodzę, ale akurat mi się Wolf 2009 bardzo podobał, przeszedłem go nawet kilka razy i po prostu nieźle się bawiłem.

 

3 godziny temu, Rankin napisał:

Po dłuższej deliberacji stwierdzam że osadzona mocno z lewej strony latarka w Doom3 BFG jest najbardziej piekielnym pomysłem jaki został zaimplementowany w historii gier FPS, wyprzedzając takie rzeczy jak towarzysze w Daikatanie, pierwszą połowę Serious Sam BFE i durne elementy platformowe Wracka.

Szczerze to mi to było tak obojętne, że aż musiałem obczaić jakiś filmik z YT, żeby się upewnić ze rzeczywiście jest po lewej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach nieuczciwej walki nie udało mi się uruchomić Wiedźmina 3 na moim PC. Z tego też powodu kupiłem sobie wersję na PS4 (100 zł. na cdp to IMO dobra cena). Mógłby mi ktoś powiedzieć ile ta gra potrzebuje miejsca na dysku i ile mw. GB łatek będę musiał pobrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny. Gra pewnie przyjdzie dopiero jutro albo w sobotę, ale chciałbym już wiedzieć ile miejsca muszę sobie przygotować. Teraz mam cały dysk wypchany po brzegi, ale części gier w sumie nie odpalam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłem The Old Blood w osiem godzin na najtrudniejszym poziomie trudności i nawet się nie spociłem ;_;
ostatni boss był żałośnie łatwy, a reklamowanie tego dodatku zombiakami to też jakiś żart, bo pojawiają się dopiero pod koniec

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...